Yıldız Tilbe zaman zaman gündem olmayı başarıyor. Bu kez ise durum biraz ciddi dedirtecek cinsten oldu. Tilbe Şeyh Sait ve Seyit Rıza paylaşımlarıyla Twitter’da bir anda gündem oldu. Bir anda topa tutuldu. Yıldız Tilbe kendisine gelen kötü yorumlara da yine aynı cinsten yanıt verdi.

Yıldız Tilbe Şeyh Sait ve Seyit Rıza’yı Paylaştı! Bir Anda Topa Tutuldu! Siz Sizin Vatan Haini!

yildiz tilbe sey sait paylasimi

Yıldız Tilbe, Şeyh Sait ve Seyit Rıza ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Kendisi de Kürt ve Zaza kökenli olan Tilbe, paylaşımına ”Allah’ın rahmeti üzerinize olsun” notunu düştü. Daha sonra ise eleştirilerin ardı arkası kesilmeyince bir paylaşım yaptı.

Yıldız Tilbe şu mesajı yayınladı: “Seviyorum Seyit Rıza’yı ve Şeyh Said’i ve birçok evliyayı. Size mi soracağım? Siz de kimi istiyorsanız onu sevin. İki insanı sevdiğim için yıllardır ne olduğu belli olan bana vatan haini diyorsunuz, Allah razı olmasın.” paylaşımında bulundu.

Tilbe tepkiler üzerine paylaşım yapmaya devam etti. “Sizsiniz vatan haini. Vatan haini olmasanız o Kürt bu Türk şu bilmemne diye ayırmassınız hala. Kanuni Bir suç varsa asıldılar ödediler. Seyit Rıza da Şeyh Said de ödedi. Suç yok yani bitti. Ama sizin bölücülüğünüz ötelemeniz aşağılamanız bitmedi. İkisi de benim dedemdir” açıklamasını yaptı.

“Sizsiniz terörist benim ne terörüm olmuş”

Tilbe içine sinmemiş olacak ki yine paylaşım yaptı “Sizsiniz terörist benim ne terörüm olmuş şimdiye dek. Göre bile iftira atıyorsunuz Kürt değilim ben Türk de değilim” dedi.

Hakaretleri gördükçe iyice öfkelenen Tilbe: “Terbiyesizler dünden beri etmediğiniz hakaret küfür kalmadı. Ben bu ülkenin malıyım bu ülke benim memleketim, bana da mı oyun düzenleyeceksiniz iftira atacaksınız yaparsınız. Sizsiniz Cumhuriyet düşmanları, Cumhuriyet’in içinde yaşayanlara ölülerine rahmet okumasına izin vermiyorsunuz geçmişin hatalarını suçlarını üstüne yıkıyorsunuz, suçu olmayana gözünüz göre göre iftira atıyorsunuz.” açıklamasını yaptı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER