7.051.042.320 görüntüleme izlenme sayısına ulaşan Baby Shark YouTube’da en çok izlenen video listesine girdi. Büyükten küçüğe dünya genelinde herkesin en azından bir kere izlediği video tüm zamanların en çok izlenen rekorunu kırdı.

Youtube’da En Çok İzlenen Video Baby Shark Oldu

Youtube'da En Cok Izlenen Video

Youtube bilindiği üzere video paylaşma platformu. Bu kapsamda ise çocuklara yönelik içerik, eğitim ve eğlence odaklı içerikler üreten Güney Koreli Pinkfong’un ortalama olarak 4 yıl önce yayınlamış olduğu Baby Shark adlı şarkının klibi, şu an itibarıyla 7 milyar 51 milyon izlenme ile eskiden en çok izlenen Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin Despacito videosunu geride bıraktı.

Diğer yandan ise Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin Despacito videosunun aralarında ise sadece 3 milyon bir izlenme farkı bulunmaktadır. Tabi zaman ne gösterir bilinmez çünkü aradaki 3 milyon izlenme farkı bir şey değil ileriki zamanlarda lider koltuğuna tekrar geçebilir.

Dünya genelinde herkes tarafından bilinen ve çocukların ezberlediği hatta büyüklerin bile bazen diline dolanan Baby Shark şarkısını kimin yazdığı belli değil. Yani ilk çıktığından pek bilinmedi ve ilgi neredeyse yoktu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER