ZOTAC, VR GO oyun sırt çantası bilgisayarların üçüncü nesli olan VR GO 3.0'ı piyasaya sürdü. Sırt bilgisayarı çantası ile kablolara bağlı kalmadan sanal gerçeklik oyunlarınızı rahatlıkla oynayabilirsiniz. 

ZOTAC hatırlanacağı üzere çantayı 2020 Uluslararası CES’de tanıtmıştı. Aslında bu cihaz VR GO 2.0 ile 2018 yılında ilk olarak piyasaya sürülmüştü. VR GO 3.0 daha yenilikçi tasarımı ile havalandırma ve yalıtımı sayesinde daha giyilebilir bir tasarıma sahip.

ZOTAC, VR GO 3.0 Oyun Bilgisayar Sırt Çantasını Duyurdu!

bilgisayar sirt cantasi

Oyun severlerin belki de en çok seveceği cihazların başında gelen sanal gerçekliği olan VR GO 3.o oyun bilgisayar çantasını yeni nesil güncellemesi ile duyurdu. Tatilde, gezide, sokakta, işte kısacası her yerde kullanabileceğiniz sırt çantası sizlere benzersiz özellikler sunuyor.

Oyun sırasında bile rahatlıkla şarjınızı değiştirip takabileceğiniz, havalandırması olan giyilebilir teknoloji arasında yerini aldı.

Yeni Nesil ZOTAC VR GO 3.0 Özellikleri

ZOTAC VR GO 3.0 bilgisayar sanal gerçekli sırt çantası kasasında GeForce RTX 2070 ekran kartı, IntelCore i7-9700 işlemci, 240GB NVMe SSD ve 16GB DDR4 2677MHz şeklinde olmaktadır. Sistemin en önemli özelliklerinden bir tanesi cihaz çalışırken değiştirilebilir 2 pil paketi bulunmaktadır. Yani oyunun ortasında, en az biri yuvada olacak şekilde pili değiştirebilirsiniz.

Windows 10 işletim sisteminde VR standartlarını destekleyen ZOTAC VR GO 3.0 bilgisayar çantasında monitör bulunmamaktadır, gerçeklik kaskınız sayesinde görselleri aktarıyorsunuz. Kısa sürede piyasaya sürülecek olan ZOTAC VR GO 3.0 bilgisayar sırt çantası için şirket henüz bir fiyat belirlemedi.


Kaynak : https://www.techpowerup.com/267323/zotac-announces-vr-go-3-0-gaming-backpack-pc
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!