Zula oyunu Türk yapımı olarak mükemmel işlere imza atmıştır. Dünya çapında ismini duyurmaya başaran oyun en çok oynanan oyunlar sıralamasına girmeyi başarmıştır.

Yerli ve yabancı oyuncular tarafından oynanmaktadır. Tabi oyunu oynamak için ilk olarak hesabı açmanız gerekmektedir. Peki, zula hesap aç 2022 yılında nasıl yapılır, detaylarına bakalım.

Zula Hesap Aç

Zula Hesap Aç

Zula hesabı açmak için yapmanız gereken adımlar vardır. Bu adımlara tek tek bakalım.

1- İlk olarak Zula resmi sitesine giriş yapın. Burayı tıklayarak gidebilirsiniz. https://www.zulaoyun.com/

2- Daha sonra sayfanın sağ üst tarafında bulunan Zula kayıt ol kısmına tıklayın.

3- Zula yeni hesap için hesap bilgilerini girin. Burada kutucukları, eksiksiz bir şekilde doldurun. Sonra ”Kullanıcı sözleşmesini ve davranış kurallarını okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunu ve eğer isterseniz ”Duyuru ve bilgilendirme e-postası almak istiyorum” kutucuğunu işaretleyin.

4- Daha sonra doldurduktan sonra da ”Hesabımı Oluştur” butonuna tıklayın.

Zula hesap acma

5- Son olarak ise butona tıklayıp Zula hesap açma işlemini tamamladıktan sonra, ”Ücretsiz İndir” butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar.

zula yeni hesap ac

Zula Nasıl indirilir?

Zula oyununda hesap oluşturduktan sonra, nasıl indirilir sorusuna gelelim. Bu kısımda “zulasetup.exe adlı dosyayı indirin. Daha sonra kurulumu başlattık sonra, programın bilgisayarda değişiklik yapmasına izin vermeniz gerekiyor.

O işlemi yaptıktan sonra Zula kendi kendine kurulumu yapacaktır. Daha sonra Zula simgesini bulup tıklarsanız oyun açılır. Zula kayıt olma işlemi ve Zula yeni hesap açma işlemlerini bu şekilde basitçe yapabilirsiniz.

Zula hesap açma için yaş sınırı var mı?

Zula oyununda yaş sınırı genel olarak gösterilmese de yaş sınırı bulunmaktadır.

Zula hesap açma işlemini yaparken kullanıcı sözleşmesini kabul ettiğiniz sırada, Zula sizin 15 yaş ve üzeri olduğunuzu yasal olarak onayladığınızı kabul ediyor.

Diğer yandan ise oyunda şiddet unsurları içerdiğinden dolayı 15 yaşın altındaki çocukların gelişimini ve psikolojisini etkileyen davranışlar sergilediği için 15 yaş sınırı gelmektedir.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER