Instagram Engelleyenleri Görme | Beni Kim Engelledi | iOS ve Android

0
1867

Herhangi bir arkadaşınızın paylaşımlarını görüntülemeye çalıştığınızda böyle bir durumu yaşadınız mı bilinmez ancak onun profiline Instagram’da erişemiyor olmalısınız. Bu erişim kısıntısını iki nedenden dolayı olabilir. Öncelikle, arkadaşınız kendi profilini kalıcı olarak kaldırmış olabilir ya da ikinci neden ise size profilini kapatmış da olabilir. Şimdilik İyi! Çünkü en azından iki teşhisten birinin gelme olasılığı en az %50 ve bu her iki durumu da denemek için gayet iyi bir olasılık. Instagram beni kim engellemiş, instagram engelleyenleri görme, instagram beni engelleyenler ios, instagram beni engelleyenleri nasıl görebilirim, instagramda beni engelleyenleri nasıl görebilirim ve instagram beni kim engellemiş ücretsiz konularını aşağıda anlatmaya çalıştık. Dilerseniz instagram dondurma, instagram toplu takip bırakma  ve instagram’a bilgisayardan video ve fotoğraf yükleme makalelerimize göz atabilirsiniz.

instagram engelleyenleri görme

Çok basit bir yol şu ki, Instagram’da yeni bir hesap oluşturmak ve ardından kullanıcı adını Arama Çubuğuna koyarak “Ara” işlevini kullanmaktır. İstediğiniz kişinin profilini gösteriyorsa, sizi kesinlikle engellediğinden eminim. Bu nedenle, çok çaba sarf etmeden onun hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sevdiklerinizden herhangi birinin profilini kontrol etmek istersen kullanabilirsiniz, ancak sizi engelleyen çok sayıda kişiyi kontrol etmek için uygulanamaz. Bu amaçla, burada tartışılan iki farklı yol kullanmanız gerekir.

Instagram Engelleyenleri Görme – Instagramda beni engelleyenleri nasıl görebilirim

Instagram’da birisini engellediyseniz o kişinin engellemesini kaldırmak için bu kılavuzu kullanın.

Yöntem # 1 – [Android ve iOS Uygulamalarıyla En Kolay Yöntem]

Android kullanıcısıysanız Instagram için Followers Insight Google App’den indirebilirsiniz. Bu uygulama, Instagram takipçilerinizi ve sizi takipten çıkaran kişileri yönetmenize ve de takip etmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır.

instagramda beni engelleyenleri nasıl görebilirim

Bu uygulamayı indirmek için Burayı tıklayın. İndirdikten ve kurduktan sonra açın.

Instagram ile oturum açmanızı bildiren bir sayfa gösterecektir. Tıklayın ve devam edin. Giriş yapmak için Instagram Kullanıcı Adınızı ve Parolanızı kullanmanız gerekir.

instagram engelleyenleri görme

Sonraki sayfa ne aradığınızı bulmak içindir? Burada, sizi engelleyen insanlar göreceksiniz. Seçeneği tıklarsanız sizi bloke eden kişilerin profilini göreceksiniz.

Güncelleme: iOS kullanıcıları, Instagram’da kimlerin engellediğini bulmak için aşağıdaki iki uygulamayı kullanabilir; temel olarak bu uygulamalar Instagram analitiklerine aittir, ancak bu sorgu için de işi yapar.

Instagram Engelleyenleri Görme iOS

InstaReport indir

Sizi engelleyenler ve takip etmeyenler indir

Yöntem # 2 – Manuel Yol – Instagram beni kim engellemiş ücretsiz

Instagram’da sizi kimin engellediğini öğrenmenin bir diğer etkili yolu, sizi engellemekten şüphelenilen kişiyi takip etmeye çalışmaktır. İstediğiniz kişiyi zaten takip ediyorsanız, profilinde kırmızı bir bayrak olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor mu? Bu kişiyi bir kez daha “takip et” zorunda olduğunuzu gösterir. “İzle” seçeneğine hafifçe dokunduğunuzda devam etmez. Sizi kesinlikle engellediğini doğruluyor. Bu yöntem, bazı belirli kişileri kontrol etmek için de kullanışlıdır. Çok sayıda engelleyiciyi veya takipçisi olmayan kişiyi kontrol etmek için kullanılamaz.

Yöntem # 3 – Ücretli Yol – Instagram beni engelleyenleri nasıl görebilirim

Evet Arkadaşlar! Yukarıda tartıştığım yöntemlerden hâlâ memnun değilseniz, ücretli bir uygulama da var ki muhtemelen bu en çok işe yarayan yöntem olacaktır. Statusbrew.com olarak bilinen bu yöntem ücretli bir uygulamadır ve bunu göz önünde bulundurarak işleme devam ediniz lütfen.

Bunu kullandım ve sizi bloke eden veya sizi takip etmeyen insanlar hakkında sizi bilgilendirmek için çok iyi çalışıyor. Eğer bunu yaşamak istiyorsanız, sadece 20 $ ödeyin ve bir aylığına premium üye olun. Sadece Instagram için değil, Facebook için de kullanabilirsiniz. Size kimin sizi bıraktığını ve bu profilleri tıklatıp açarsanız ve orada “İzle” düğmesi görmüyorsanız, o kişinin sizi engellediği anlamına gelir. Medya yayınlarınızı ve takipçilerinizin yayınlarını da gösterir.

Yöntem # 4 – [Bu yöntem artık çalışmıyor]

Windows mobile veya başka herhangi bir aygıtı kullanıyorsanız, Instagram hesabınızı düzgün bir şekilde yönetmek için çevrimiçi bir kaynak olan Takip Çubuğunu kullanabilirsiniz. Sizi engelleyen veya sizi takip etmeyen kişilerin profillerini gösterir. Twitter hesabınız için de kullanmak istiyorsanız, Twitter için de mucizeler yarattığı için devam edin.

Takip Programını açmak için burayı tıklayın.

Ana sayfada, birincisini, “Instagram ile Oturum Aç” ı tıklatmanız gereken iki seçenek görürsünüz.

Siteye giriş yapabilmek için Instagram “Kullanıcı Adı” ve “Parola”’nızı kullanmalısınız ve hesaplarınızın ayarlarını bu şekilde burada görebilirsiniz. Burada, “Beni Takipten Çıkaranlar” kategorisini görüntüleyebilirsiniz. Takip etmemeniz veya sizi engelleyen kişilerin profillerini kontrol etmek için buraya tıklayın. Biraz takipçisi varsa, sana gösterecektir. Aksi takdirde size “Geçmişiniz Boş” mesajını gösterecektir.

Böylece, takipçilerinizi, takip etmediğiniz kişileri ve takip ettiğiniz insanları hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz, tabii ki sizi tekrar takip etmediklerinden emin olmanız gerekecektir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here