Instagram Engelleyenleri Görme

Ana Sayfa Haber Mobil Instagram Engelleyenleri Görme
  

Okuma süresi : dakika


Instagram beni engelleyenler konularını aşağıda anlatmaya çalıştık. Dilerseniz instagram dondurma, instagram toplu takip bırakma  ve instagram’a bilgisayardan video ve fotoğraf yükleme makalelerimize göz atabilirsiniz.

Reklam ucuz duvar kağıdı

instagram beni engelleyenler

Çok basit bir yol şu ki, Instagram’da yeni bir hesap oluşturmak ve ardından kullanıcı adını Arama Çubuğuna koyarak “Ara” işlevini kullanmaktır. İstediğiniz kişinin profilini gösteriyorsa, sizi kesinlikle engellediğinden eminim.

Bu nedenle, çok çaba sarf etmeden onun hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sevdiklerinizden herhangi birinin profilini kontrol etmek istersen kullanabilirsiniz, ancak sizi engelleyen çok sayıda kişiyi kontrol etmek için uygulanamaz. Bu amaçla, burada tartışılan iki farklı yol kullanmanız gerekir.

1. [Android ve iOS Uygulamalarıyla En Kolay Yöntem]

Android kullanıcısıysanız Instagram için Followers Insight Google App’den indirebilirsiniz. Bu uygulama, Instagram takipçilerinizi ve sizi takipten çıkaran kişileri yönetmenize ve de takip etmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır.

instagramda beni engelleyenleri nasıl görebilirim

Bu uygulamayı indirmek için Burayı tıklayın. İndirdikten ve kurduktan sonra açın.

Instagram ile oturum açmanızı bildiren bir sayfa gösterecektir. Tıklayın ve devam edin. Giriş yapmak için Instagram Kullanıcı Adınızı ve Parolanızı kullanmanız gerekir.

instagram engelleyenleri görme

Sonraki sayfa ne aradığınızı bulmak içindir? Burada, sizi engelleyen insanlar göreceksiniz. Seçeneği tıklarsanız sizi bloke eden kişilerin profilini göreceksiniz.

Güncelleme: iOS kullanıcıları, Instagram’da kimlerin engellediğini bulmak için aşağıdaki iki uygulamayı kullanabilir; temel olarak bu uygulamalar Instagram analitiklerine aittir, ancak bu sorgu için de işi yapar.

2. Instagram Beni Engelleyenler iOS

InstaReport indir

Sizi engelleyenler ve takip etmeyenler indir

3. StatusBrew Uygulamasını Kullanın!

StatusBrew uygulaması, Instagram dahil olmak üzere sosyal medya hesaplarınızın hemen hemen hepsini kolayca yönetmenizi sağlar. Instagram’da sizi kimin engellediğini bulmak için şu adımları takip edin;

  1. Instagram hesabınızı kullanarak uygulamaya giriş yapın.
  2. Uygulama üzerindeki Instagram seçeneği üzerine tıklayın.
  3. Uygulama ile Instagram hesabınızın güncel durumu senkronize olacaktır.
  4. Instagram hesabınızın senkronizasyon işlemi tamamlandıktan sonra sol kenar çubuğunda “ Takip Etmeyenler “ adında bir sekme belirecektir. Bu sekmeye tıklayın.
  5. “ Takip Etmeyenler “ simgesi son zamanlarda sizi takipten çıkaran kişilerin tüm listesini gösterir.
  6. Bu aşamada Instagram uygulamasını açmanız gerekiyor. “ Takipten Çıkanlar “ bölmesinde yer alan kişileri aratın. Profilleri bulunamazsa sizi engelledikleri kesindir.

instagram beni engelleyenler

      StatusBrew / Iphone indir

instagram beni engelleyenler    StatusBrew / Android indir

instagram beni engelleyenlerStatusBrew / Chrome eklenti indir

StatusBrew uygulaması sadece sizi engelleyen kullanıcıları bulmanız için değil, aynı zamanda sosyal medya hesaplarınızı bir merkezden yönetmenize, gönderileri paylaşma konusunda zamanlamalar oluşturmanıza, bildirimleri almanıza da yardımcı olur.

4. InstaFollow Uygulamasını İndirebilirsiniz

InstaFollow çok sayıda kullanıcısı olan, Instagram hesabınızı kolayca yönetebilmenizi sağlayan güzel ve instagram beni engelleyenler için faydalı bir uygulamadır. StatusBrew uygulamasındaki gibi takibi bırakanlar listesini elde etmenizi sağlayabilir.

Buna ek olarak karşılıklı takipleştiğiniz kişilerin listesini elde etmenizi sağlayan ve takipçilerinizin analizini yapabilen birkaç faydalı modüle de sahiptir.

Instagram hesabınız üzerinde bir arkadaşınız profilini görüntülemeye çalıştığınız zaman veya gönderilerine bakmak istediğinizde boş bir ekran sizi karşılayabilir. Bu durumda farklı ihtimaller söz konusudur. Kullanıcı profilini dondurmuş veya silmiş olabilir. Diğer ihtimal ise maalesef ilgili kullanıcı sizi engellemiş olabilir.

Kullanıcı, Instagram profilini ‘özel’ olarak ayarladıysa, adı arama listesinde görünmez. Ancak aynı şekilde sizi engelleyen kullanıcıların ismi de arama listesinde görünmez.

Instagram üzerinde sizi engelleyen kullanıcıları öğrenebilmenizi sağlayan ve Instagram tarafından yayınlanmış olan bir özellik mevcut değil. Ancak yazımızın devamında bu işi yapmanızı sağlayacak pratik yollardan ve üçüncü parti yazılımlardan bahsedeceğiz.

Yeni Bir Hesap Oluşturun!

Yapabileceğiniz şeylerin ilki yeni bir Instagram hesabı oluşturarak sizi engellediğini düşündüğünüz kişinin adını aratmaktır. Şayet ilgili kişi arama listesinde görünürse maalesef sizi engellediği artık kesinleşti demektir.

5. Manuel Yol – Instagram beni kim engellemiş ücretsiz

Instagram’da sizi kimin engellediğini öğrenmenin bir diğer etkili yolu, sizi engellemekten şüphelenilen kişiyi takip etmeye çalışmaktır. İstediğiniz kişiyi zaten takip ediyorsanız, profilinde kırmızı bir bayrak olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor mu? Bu kişiyi bir kez daha “takip et” zorunda olduğunuzu gösterir. “İzle” seçeneğine hafifçe dokunduğunuzda devam etmez. Sizi kesinlikle engellediğini doğruluyor. Bu yöntem, bazı belirli kişileri kontrol etmek için de kullanışlıdır. Çok sayıda engelleyiciyi veya takipçisi olmayan kişiyi kontrol etmek için kullanılamaz.

6. Ücretli Yol – Instagram beni engelleyenleri nasıl görebilirim

Evet Arkadaşlar! Yukarıda tartıştığım yöntemlerden hâlâ memnun değilseniz, ücretli bir uygulama da var ki muhtemelen bu en çok işe yarayan yöntem olacaktır. Statusbrew.com olarak bilinen bu yöntem ücretli bir uygulamadır ve bunu göz önünde bulundurarak işleme devam ediniz lütfen.

Bunu kullandım ve sizi bloke eden veya sizi takip etmeyen insanlar hakkında sizi bilgilendirmek için çok iyi çalışıyor. Eğer bunu yaşamak istiyorsanız, sadece 20 $ ödeyin ve bir aylığına premium üye olun. Sadece Instagram için değil, Facebook için de kullanabilirsiniz. Size kimin sizi bıraktığını ve bu profilleri tıklatıp açarsanız ve orada “İzle” düğmesi görmüyorsanız, o kişinin sizi engellediği anlamına gelir. Medya yayınlarınızı ve takipçilerinizin yayınlarını da gösterir.

7. [Bu yöntem artık çalışmıyor]

Windows mobile veya başka herhangi bir aygıtı kullanıyorsanız, Instagram hesabınızı düzgün bir şekilde yönetmek için çevrimiçi bir kaynak olan Takip Çubuğunu kullanabilirsiniz. Sizi engelleyen veya sizi takip etmeyen kişilerin profillerini gösterir. Twitter hesabınız için de kullanmak istiyorsanız, Twitter için de mucizeler yarattığı için devam edin.

Takip Programını açmak için burayı tıklayın.

Ana sayfada, birincisini, “Instagram ile Oturum Aç” ı tıklatmanız gereken iki seçenek görürsünüz.

Siteye giriş yapabilmek için Instagram “Kullanıcı Adı” ve “Parola”’nızı kullanmalısınız ve hesaplarınızın ayarlarını bu şekilde burada görebilirsiniz. Burada, “Beni Takipten Çıkaranlar” kategorisini görüntüleyebilirsiniz. Takip etmemeniz veya sizi engelleyen kişilerin profillerini kontrol etmek için buraya tıklayın. Biraz takipçisi varsa, sana gösterecektir. Aksi takdirde size “Geçmişiniz Boş” mesajını gösterecektir.

Böylece instagram beni engelleyenler kişileri ve takip ettiğiniz insanları hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz, tabii ki sizi tekrar takip etmediklerinden emin olmanız gerekecektir!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir