Instagram videolarınızı ve resimlerinizi paylaşacağınız sosyal medya uygulamasıdır. Dünyada en çok kullanılan uygulamada milyonlarca kullanıcı mevcut, tabi bunun yanında Instagram’a sürekli gelen güncellemelerle yada kullanıcıların yaptıkları ihlallerle pek çok sorun meydana getirmektedir. Instagram destek hattı yada instagram yardım merkezi aracılığı ile sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Direkt olarak https://help.instagram.com/ bu linkten ulaşıp sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Şimdi sizlere genel olarak ulaşabileceğiniz linkleri paylaşacağım. Birlikte bakalım.

Bu problemlerin başında en çok instagram hesabım çalındı, instagram hesabıma ulaşamıyorum gibi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bunlara da önlem almak için instagram mail adresi sorunlarınıza çözümler sunmaktadır. Bu kısımda hepsine ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Sayfası Nedir?

Instagram Yardim Sayfasi Nedir

Instagram yardım sayfası kullanıcıların sorunlarına çözümler bulan ve en kısa zamanda dönüşler sağlayan kısımdır. Direkt olarak instagram müşteri temsilcisi olmasa da instagram e mail üzerinden ulaşarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Instagram Destek Hattı Yardım Merkezi

Instagram destek hattı yardım merkezi ile direkt olarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Instagram Destek Hattına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Instagram Destek Hatti

Instagram üzerinde herhangi bir sorun yaşıyorsanız instagram destek hattı mail [email protected] yada [email protected] üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Instagram destek hattı direkt olarak bulunmamaktadır. Instagram sosyal medya platformunda direkt olarak müşteri temsilcisi yoktur. Fakat instagram uygulaması kullanıcıların derdini dinlemek ve sorunlarını gidermek için instagram yardım merkezi ile sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Instagram Uygulamasına Telefon Aracılığı İle Ulaşabilir Miyim?

Instagram yardim merkezi iletisim

Instagram yardım merkezi iletişim direkt olarak ulaşmak mümkün değildir. Fakat kullanıcılarına farklı yöntemler ile hizmetler sunmaktadır. 11870 ile sorunlarınızı buraya anlatıp çözümler bulabilirsiniz. Diğer yolda instagram e mail üzerinden problemleriniz aktarabilirsiniz.

Instagram Uygulamasına Mail Yolu İle Ulaşabilir Miyim?

Instagram destek mail adresi

Instagram uygulaması kullanıcıların sorunlarını çözmek için farklı yöntemler kullanmaktadır. Bunlardan birde Instagram destek mail adresi kısmıdır.

Instagram destek mail adresine sorunlarınızı detaylı bir şekilde açıklamanız gerekmektedir. Örneğin, instagram hesabım çalındı diyorsanız, bunu çok detaylı bir şekilde açıklamanız gereklidir. Diğer bir örnekte ise, instagram dondurdum kullanıcı bulunamadı hatası ile karşı karşıya kaldı iseniz, buraya çok detaylı bir şekilde açıklama yapmanız gerekmektedir.

Instagram Müşteri Hizmetleri İle İletişime Geçme

instagram musteri hizmetleri iletisim

Instagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçme direkt olarak bulunmamaktadır. Fakat onun yerinde instagram yardım merkezi yada instagram destek hattı e mail yolu ile sorunlarınızı iletebilirsiniz. Diğer bir yol ise 11870 ile problemlerinizi iletebilirsiniz.

Instagram’da Sorunlar Yaşamaktayım Müşteri Hizmetlerine Nasıl İletebilirim?

instagram yardim merkezi

Instagram’da sorunlar yaşıyorsanız, direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcisi yoktur. [email protected] e-mail instagram destek hattı yada yardım merkezi aracılığı ile sorunlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

instagram destek istegi formu

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmasa da, 11870 numaradan direkt olarak sorunlarınızı söyleyebilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri

instagram destek hatti mail

Instagram müşteri hizmetleri aracılığı ile herhangi bir sorun yaşıyorsanız, yine de [email protected] e-mail adresinden problemlerinizi iletebilirsiniz.

 • Instagram anlık 800 milyon kullanıcı sayısı ile dünyada sosyal medyada yeni bir çığır açmış oldu.
 • Tabi bu kadar kullanıcı olması sebebi ile bir çok sorunlarda ortaya çıkmaktadır.
 • Instagram uygulamasında direk yüz yüze görüşeceğiniz, muhatap bulunmamaktadır.
 • Instagram mail adresi yada instagram telefon numarasının olmaması kullanıcıları bazen zora sokabilmekte.
 • Bunların yanında instagram sorun bildir yada instagram yardım merkezi sizlere yardımcı olabilmektedir.
 • Instagram destek merkezlerinden ve instagram sorun bildir kısmından problemlerinizi anlatabilirsiniz.

Instagram Şikayet Formu

Instagram Sikayet Formu

Instagram şikayet hattı ile herhangi bir probleminizi mail yolu ile instagram yetkililerine ulaştırabilirsiniz. [email protected] e-mail yaşadığınız sorunları açık ve net bir biçimde aktardığınız takdirde size geri dönüş sağlanacaktır. Özellikle instagram hesabım çalındı diyorsanız, bunu detaylı ve açık bir şekilde anlatmanız gerekmektedir. Şimdi size vereceğimiz link erişimleri ile direk olarak ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi Sorun Giderme

Instagram Yardim Merkezi Sorun Giderme

Instagram yardım merkezi resmi sitesinden problemlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca farklı sorunlar yaşamanız durumunda [email protected] e-mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi Türkçe

instagram yardim merkezi sifre (1)

Instagram yardım merkezi Türkçe olarak iletişime geçmek için 11870 instagram destek hattı ile sorunlarınızı iletebilirsiniz. Eğer buradan sorunlarınızı çözemezseniz, https://help.instagram.com/ ile problemleriniz çözüm arayabilirsiniz.

Instagram Şifre Talep Formu- Instagram Hesabım Çalındı

instagram sifre yenileme maili gelmiyor

Instagram şifre ile herhangi bir problem yaşıyorsanız yada instagram hesabım çalındı diyorsanız, [email protected] e-mail üzerinden sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Instagram destek maile ne zaman cevap verir?

Instagram destek hattına atılan mailler bizzat incelenmekte ve en geç 14 gün içerisinde bir dönüş sağlanmaktadır.

Not: Instagram yardım merkezi yada instagram ile bir alakamız yoktur, buradaki bilgiler tamamı ile instagram uygulamasının vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yazılmıştır, kısa yoldan ulaşabileceğiniz linkler hepsi derlenmiştir, bunların  hepsi instagram uygulamasının kendi içerisinden bulunmaktadır.


Yorumlar (109)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Ebru 5 gün önce

Merabalar ben ınstagramimi mart ayı sonunda dondurdum ve iki gün önce açmak istedim olmadi hem i maile hem telefonuma herhangi bi mesaj gelmiyor kullanıcı adı ve şifremi biliyordum ve yardim merkezine bilgilerimi girip yollayacam oda olmuyor böyle bi kullanıcı adı bulunamadı diyor onlarla irtibata da geçemiyorum bu neyden kaynaklı acaba yardımcı olur musunuz

  Mustafa 5 gün önce

  instagram a mail atın durumu izah edin size geri dönüş yapacaklardır

Anonim 6 gün önce

31 Mayıs’tan beri mesaj bekliyorum ama mesaj falan gelmiyor instagramdan. Önerebileceğiniz bir şey var mı? Ben hesabımın e postasını değiştirmiştim. Ama sonradan çalındı sanırım. Şifre değiştirmeye çalıştığımda kodun hesabıma gönderildiği yazıyor ama ne spamda ne de gelen kutumda bir şey yok.

Sanırım yeni mail adreslerini en azından hotmail uzantılı olanları uygulamalar tanımıyor. Mail adresime bulunamadı diyor giriş yapmayı deneyince. Bir uygulamada daha kabul etmemişti.

  Mustafa 5 gün önce

  bu durumlarda genellikle sizin yaptığınız işlemleri spam olarak algılıyor ve hesap kendini kilitliyor, instagram ın attığınız maile dönmesini beklemek yerinde olacaktır, çünkü geri dönüş yapıyorlar eğer dönmezlerse bir daha atın

Anonim 1 hafta önce

Merhaba. 16 nisan günü hesabım çalındı.çalan kişi telefom numarasini, mail adresini, kullanıcı adını da değiştirdi. Hiçbir şekilde alamadım. Hesabımdan insanları dolandırıyor. Adliyeye suç duyurusunda da bulundum fakat henüz dönüş olmadı. Belirtilen [email protected] mailine mail attım biraz önce açıkça durumu belirttim. Yorumlarda kod ile fotoğraf çekip atmalısınız denmiş. Bu ne kodu acaba bilgi alabilir miyim? Soruları çok net bir şekilde yanıtlandırıp çoğu kişiye yardımcı olmuşsunuz. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim.

  Mustafa 1 hafta önce

  merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım hesabınızı geri alabilirsiniz. İnstagram a mail atmışsınız ve size geri dönüş yapmışlar bu güzel haber, öncellikle yapmanız gereken kodu A4 kağıdına yazınız daha sonra kod ile yüzünüz gözükecek bir şekilde selfie çekin yüzünüz tam gözüksün net olsun ayrıca kod da aynı şekilde net olsun daha sonra bunu instagram a tekrar gönderin size dönüş yaptıklarında şifrenizi ve kullanıcı adınızı mail olarak atacaklardır, bu şekilde hesabınızı geri alacaksınız, tekrar geçmiş olsun teşekkürler

Anonim 1 hafta önce

Iyi günler instragam hesabım çalındı, son anda kurtarma gibi birseyler yaptım, yalnız e posta gönder diyorum bana 6 haneli kod gir diyor, yalnız kod gelmiyor, fotomu çekip,kodu girip mail attım hala dönüş sağlanmadı. Sizce ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz..

  Mustafa 1 hafta önce

  merhaba gereken işlemleri uygulamışsınız size geri döneceklerdir, bizde aynı şekilde hesabı geri aldık

Melisa 1 hafta önce

Merhaba. Ben 31 Mayıs’ta hesabıma giriş yapamadığımla ilgili instagrama mail attım.
[email protected] bu adrese. Ama hala bir geri dönüş almadım. 10 gün oldu. Sizce ne yapmalıyım?

Anonim 2 hafta önce

Instagram hesabimda olağan dışı bir giriş denemesine saptadık diyor eposta olduğu için kod gelmiyor yardım edebilirmisiniz

  Mustafa 1 hafta önce

  merhaba instagram hesabınız daki uygulamaları silin takip uygulamaları falan, ön belleği ve çerezleri temizleyin gerekirse instagram ı silin ve tekrar yükleyin ve sonra bir iki gün bekleyin ve giriş yapın sorun çözülecektir. Teşekkürler

Anonim 2 hafta önce

Şifremi girmeme rağmen , İnstagram açmıyor , SMS , mail geliyor gene açmıyor , bunun nedeni ne olabilir

yasin 2 hafta önce

instagram hesabım kötü kişiler tarafından çalındı. DM yolu ile gönderdikleri bir videoya tıkladım ve hesap giriş bilgilerim değiştirildi. Geri alabilir miyim?

  Mustafa 2 hafta önce

  merhaba instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim yazımız ona bakarsanız tüm detayları ile anlattık

kubra 3 hafta önce

Hesaba giriş yapamıyorsanız 24 saat hesaba girmeyin, hesabı dinlendirin diyorlar. Bunun mantığı nedir acaba?

  Mustafa 2 hafta önce

  çünkü spama düşmüş olabiliyor bu sebeple hesabımı zorlamayın diyorlar teşekkürler

Anonim 3 hafta önce

Hesaba giriş yapamıyorsanız 24 saat giriş yapmaya uğraşmayın hesap dinlensin diyorlar. Bunun nedeni nedir acaba?

Nuriakbulut 3 hafta önce

İyi günle kolay gelsin ben ıntegramı dondurdum geri açamıyorum resimli kod gönderdim bizimle iletişime geçtiğiniz için tşk ettiler 10 gün felan oldu bi ses Seda yok yardımcı olurmusunuz lütfen 🥀

  Mustafa 3 hafta önce

  merhaba gereken işlemleri yapmışsınız geri dönüş yapacaklardır merak etmeyin teşekkürler

Melisa 3 hafta önce

Benim de arkadaşlarla benzer durumum var. Kayıtlı e postayı silip başka yapmışlar ve kurtarma e postası ona gidiyor. Bu kod ve fotoğraf gönderme olayı tam olarak ne acaba. Telefon ya da e posta olmasa da hesabımı geri alabilir miyim?

  Mustafa 3 hafta önce

  alabilirsiniz eğer instagram ı ikna edebilirseniz, onlara mail gönderin durumu izah edin size kod gönderecekler onu da onlara tekrar gönderin ve hesabınızı geri alın teşekkürler

   Mustafa 3 hafta önce

   Nasıl yaptınız?

    Melisa 1 hafta önce

    merhaba. Ben 31 Mayıs’ta hesabıma giriş yapamadığımla ilgili instagrama mail attım.
    [email protected] bu adrese. Ama hala bir geri dönüş almadım. Sizce ne yapmalıyım?

    Melisa 3 hafta önce

    Yazdığınız maile dün Türkçe olarak güzelce açıkladım. Onlardan dönüş bekliyorum. Teşekkür ederim.

Anonim 3 hafta önce

instagram kimlik onaylayamadık maili geliyor napcam

  Mustafa 3 hafta önce

  yüzünüz net gözükmesi gerekiyor kod ile birlikte yüzünüz net gözükmesi gerekiyor teşekkürler

Yılmaz 4 hafta önce

İnstagramdan mesaj gelmiyor kullanıcı adı bulunamadı yada güvenlik sebebiyle şifrenizi yeniledik diye yazı çıkıyor yardımcı olur musunuz

  Mustafa 4 hafta önce

  bu çoğu kullanıcıların yaşadığı bir problem bir iki gün bekleyin instagram çerezleri temizleyin gerekirse silin tekrar yükleyin düzelecektir

Yılmaz 4 hafta önce

Hesabıma ulaşamıyorum, yenilemek için telefona da mailede mesaj gelmiyor. Fotoğrafımla birlikte kod da gönderdim. Bazen denediğimde kullanıcı adı bulanmadı diyor yada güvenlik sebebi ile şifrenizi yeniledik diye ekran çıkıyor. Hiç bir şekilde instagramdan mesaj gelmiyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

  Mustafa 4 hafta önce

  merhaba yapmanız gereken işleri yapmışsınız onlar size döneceklerdir biraz sabır birde hangi e mail adresine mail attınız

Tuğba 4 hafta önce

İnstagramı dondurdum, geri açmak istediğimde şifremi unutmuşum, şifremi unutturma tıkladım ve mail adresime şifre yenileme bağlantısı geldi, 3 kere kod geldi ama yeni şifreyi yazdım sayfada error verdi. O mailden şifreyi gün içinde yenilemeye çalıştım yine şifreyi yenilmeyemdim. Sonra instagrama fotoğrafımı ve gelen kodu gönderdim ama cevap gelmedi, mailime de numarama da mesaj gelmiyor kullanıcı adı bulanamıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

Çiğdem Akçiçek 4 hafta önce

Merhabalar. Benim instagram hesabım 1 haftadır çalındı. Hesabımda dolandırıcılık yapıyorlar. Ekli olan tüm kişilere mesajlar atılmış. Ben instagram destek ekibine yazıp sorunumu dile getirdim. Bana mail yoluyla fotoğrafımı ve kodu çekip atmamı istediler. Eksiksiz yapıp gönderdim. Bana geri dönüş sağlamadılar. Bu yüzden de hesabımı acilen, daha fazla zaman kaybetmeden kurtarmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Çok ama çok teşekkürler.

Anonim 1 ay önce

Selam yanlışlıkla [email protected] yerine [email protected] a göndermişim bir sıkıntı olur mu güvenemediğim bir yer sonuç olarak

  Mustafa 1 ay önce

  yanlış göndermişsiniz üstteki doğru adres

Anonim 1 ay önce

merhaba appstore üzerinden takipçi analiz uygulaması indirdim giriş yaptıktan sonra hesabım kitlendi şifre değiştirebiliyorum ama sürekli siyah ekran ve uyarı veriyor bunun düzelmesi için ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

ömer 1 ay önce

takipten çıkanları gösteren bir app indirdim ve giriş yaptım sonra olağan şüpheli girişi tespit edildi yazısı çıktı ve bir anda hesabıma gitti sonra çift faktörlü koruma var sms ve telefon kod geliyor giriyorum fakat instagram hesabıma girmiyor sayfayı boş dönderiyor bilgisayardan giriş yaptığımda da olmadı başka cihazdan denedim yine olmadı challange_requreid hatası diyor 10 gün önce yaşadım bu durumu yapılması gereken her şeyi yaptım yine olmadı hesabım şuan hala aktif yani instagram kapatmamış hesabımı sadece erişim sağlayamıyorum instagram bir kağıdın üzerine bir kod yazıp kendimle beraber fotoğraf çekip onlara mail atmamı söylediler o işlemi de yaptım 1 hafta önce ama hala bir dönüş almadım bazıları bu işlemden sonra düzelir dedi ama ne zaman bir dönüş yapılır tahmini hiç bir açıklama yapmadılar bu işlemin süresi ile bilgi verirseniz çok sevinirim veya önerebileceğiniz daha sağlam bir şey varsa yardımcı olursanız çok sevinirim… bir de yazılımcı insanlar bu durumu çözme imkanı var mıdır yoksa hepsi dolandırıcı mıdır

  Mustafa 1 ay önce

  merhaba yapmanız gereken tüm işlemleri uygulamışsınız, yazılımcı kişilerin ekstra yapacağı bir şey yok, siz zaten kodu göndermişsiniz size illa ki geri dönüş sağlarlar, biraz sabırlı olun… bizde de aynı sorun oldu bizde kod gönderdik ve geri dönüş yaptılar hesabı geri aldık, beklemek en güzel çözüm olacaktır

Anonim 1 ay önce

Merhaba hesabım çalındı kayıtlı telefon numaram ve e posta adresim değiştirildi gmailden destek talebi gönderdim ama hala geri dönüş yapmadılar kendimi çok çaresiz hissediyorum

  Mustafa 1 ay önce

  merhaba instagram mail adresine direkt mail atın isterseniz instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim yazımıza bakarsanız orada tüm detayları anlattık, bizim de başımıza böyle yakın bir şey geldi, hesabı geri aldık çok şükür umarım sizde alırsınız

Umut 1 ay önce

Merhabalar efendim instagram hesabım silinmiş bende makul olarak form gönderdim instadan geri dönüş mailide aldım istenen bilgileride eksiksiz olarak gönderdim ama bir haftayı geçmesine rağmen dönüş maili almadım çaresiz olmak artık canımı sıkıyor sizden lütfen yardımcı olur musunuz teşekkür ediyorum 🙏🏻

  Mustafa 1 ay önce

  merhaba dönüş yaptılarsa büyük ihtimalle tekrar döneceklerdir, biraz sabredin

Anonim 2 ay önce

Atacağımız Mail’in İngilizce olması şart mı yoksa Türkçe destek geldi mi??

  Mustafa 2 ay önce

  Türkçe olarak atabilirsiniz yalnız çok iyi ve detaylı bir şekilde sorununuz izah edin tek tek okuyorlar

Anonim 2 ay önce

İnstagramım [email protected] ve [email protected] [email protected]. Hesaplarının hepsine mail attım ama dönüş yok 24 saat girmedim dinlensin hesap diye yine aynı şeyleri oldu girmiyor hiç bir şekilde 😒

  Mustafa 2 ay önce

  biraz sakin olun hemen dönmezler en iyi ihtimalle 5 6 günü var

Anonim 2 ay önce

Merhabalar üç gündür instagrama giremiyorum . Seri takipten çıkma yapmıştım sanırım ondan oldu. Hesabın başkasının eline geçti diyor. Şifre değiştirme ekranı çıkıyor ancak eski şifremi kabul etmiyor. Telefona kod istiyorum geliyor ancak yeniden aynı sayfaya getiriyor kabul etmiyor. Napıcamı bilemiyorum araştırmaktan yoruldum hiç bişey bulamadım düzeltemiyorum . Bir yolu varsa yardım eder misiniz

  Mustafa 2 ay önce

  merhaba çoğu kullanıcının karşılaştığı bir sorun endişe etmenize gerek yoktur durumu izah edin ve instagram a mail atın size dönüş yapacaklardır hesabınızı geri alabilirsiniz teşekkürler https://help.instagram.com

Anonim 2 ay önce

Merhaba, uzun bir süredir yorum atma sıkıntısı çekiyorum ve hala sürüyor bu. Açıkçası küfürlü içerik, veya birine hakaret eden hiç bir yorumda da bulunmadım bu zaman ancak sürekli yorum engeli yiyorum. Yani az önce bir yorum atmayı denedim sonra engelimin geçtiğini fark ettim ancak bir 5-10 dakika sonra yenisi atmayı denediğimde olmadı yine engel yedim ve bu başıma 4.kez ardı ardına geliyor. İnstagramın e-posta adresini de bulamadım yani tam olarak bunu hakkında ne yapmam gerekiyor? 🙁

  Mustafa 2 ay önce

  çerezlerde takılı kalmış olabilir çerezleri temizleyin uygulamayı silip tekrar yükleyin en sonunda olmaz mail atın instagram a teşekkürler

Anonim 2 ay önce

Mustafa Bey instagram hesabım çalındı ve sadece telefon numaram kayıtlıydı kurtarma bilgisi olarak. Onu da çalan kişi hesaptan kaldırmış. Sıfırlamak istediğimde çalan kişinin yazdığı epostaya sıfırlama maili gidiyor. Şuan hesabımdan arkadaslarımı dolandırmak için dm’ler gönderiyor. Nasıl geri alabilirim hesabımı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  Mustafa 2 ay önce

  Acil olarak bu durumu instagram’a bildirmeniz gerekiyor. Ayrıca spam yaptırın arkadaşlarınıza şikayet etsinler ve tabiki onları bilgilendirin. Dilerseniz farklı bir hesap açın oradan ulaşmaya çalışın ama bir şekilde durumu bildirin. Maalesef yapabileceğiniz birşey yok şuan en azından bizim bildiğimiz çünkü telefonunuz silinmiş mail onun hesap onun olmuş yani inandıramazsınız belki instagram’a bile ama deneyin. Geçmiş olsun.

Anonim 2 ay önce

instagramımı dondurmuştum. 1 haftadır kapalıydı şimdi açmaya çalışırken güvenliğiniz için şifreyi değiştirdik diyor fakat mail almak istediğimde böyle bir kullanıcı yok diyor. mail göndermiyor. bir tane kod geldi kodla fotoğrafımı çekip yolladım. cevap gelir mi gelirse ne zaman gelir lütfen yardımcı olur musunuz?

  Mustafa 2 ay önce

  merhaba kod gelmesi çok iyi bir olay hesabı kurtardınız gibi bir şey inşallah tabi ki, cevap vermeleri ortalama 5 6 günü buluyor

   Anonim 2 ay önce

   ‘kullanıcı bulunamadı hatası’ başlıklı yazınızdaki linke tıklayıp orayı doldurdum kod öyle geldi. bu bilgi için teşekkürler. Kodu ismimi ve kullanıcı adımı kağıda yazıp tuttuğum fotoyu 4-5 kere gönderdim inşallah dediğiniz gibi 5-6 günde gelir cevap

    Mustafa 2 ay önce

    merhaba biz teşekkür ederiz, webhakim.com olarak yardımımız dokunduysa ne mutlu bize, merak etmeyin aynı sorun ile bizde karşılaştık instagram a mail attık, kod ile selfie çekerek gönderdik tekrar dönüş yaptılar ve hesabımıza tekrar kavuştuk, umarız sizde instagram hesabınızı geri alırsınız. bu arada instagram destek hattı ve yardım merkezi gerçekten kullanıcılara yardımcı oluyor, yeter ki derdimizi güzel bir şekilde anlatalım onlarda bizim gibi insanlar…teşekkürler iyi günler

     Anonim 2 ay önce

     Sürecime bir etkisi olur mu bilmiyorum fakat az önce instagramda şifremi unuttuma tıkladığımda mailimi kabul etti ve şifre yenileme bağlantısı gönderdi. şifremi yenileye tıkladığımda ise ”bir sorun oluştu” sayfası çıkıyor. 5 kere falan istedim maili ve her seferinde aynısı oldu. Gerçekten napcağımı bilmiyorum tam umutlanmıştım yine olmadı. Herhalde fotoğrafımın cevabını beklemekten başka çarem kalmadı? Hem yenileme maili gönderip hem de yenilememe izin vermiyor

     Mustafa 2 ay önce

     merhaba instagram da bir şeyi ardı ardına yaptığınız takdirde 3 kereden fazla olursa direkt olarak spama atıyor ve yaptığınız her işlem boşa gitmek ile birlikte hesabı erken almanızı da engellemektedir, elbet dönecekler sakin olun ve bekleyin

Anonim 2 ay önce

instagram yardım merkezi ve destek hattı ile ilgili değerli bilgiler verdiğiniz için teşekkürler webhakim.com

Pnryasar 2 ay önce

6 yıllık instagramıma 3gündür giriş yapamıyorum ..google smart lock güvenlik açışından Instagram şifrenizi degirtirdik diye bir yazı çıkıyor karşıma , numarama şifre gelmiyor , mail kabul etmiyor , güvenliğiniz için gönderemiyoruz falan diyor .. izlemediğim video , okumadığım yazı , kurcalamadgm yer kalmadı.. ne yapabilirim bir yardım lütfen

  Mustafa 2 ay önce

  merhaba endişe etmenize gerek yoktur, şu anda çoğu instagram kullanıcısı aynı sorunu yaşamaktadır, bir iki güne düzelecektir. Şu anda hiç bir şey yapmamanız en iyisi olacaktır. Kendinize bir kahve alın için ve rahatlayın,

Anonim 2 ay önce

İnsgram hesabima sadece tlf nunaram kayıtlı ve e posta yok
Hesabima giriş yapmiyorum
Tlf nunaram kod göndermesini istedigimde
Guvenlik ayarlariı nedeniyle bu nunaraya baglati gonderemiyoruz bunun yerine kulanici adini veya e posta ni yaz diyor
Hic bir sekile giremiyorum ne yapmam gerekiyor

  Mustafa 2 ay önce

  instagram da genel bir sorun var, hesap spama düşmüş olabilir bir iki gün bekleyin tekrar deneyin

Anonim 2 ay önce

Fotoğraf paylaşamıyorum hata veriyor fotoğrafınız paylaşılmadı diyor bu sorunu nasil çözebiliriz

  Mustafa 2 ay önce

  Merhaba bu konu ile ilgili olarak bizde aynı sorunu yaşadık. Instagram bazı zamanlarda bu durumu kullanıcılarına yaşatıyor, resim yüklemeye çalıştığınız zaman instagram hata verip kapatıyor, bunun için yapmanız gereken çerezleri temizlemek olacaktır, mobildeki çerezleri temizle kısmından temizleyin daha sonra en azından 5 gün fotoğraf yüklemeyin denemeyin daha sonra 6.günden sonra deneyin sorun düzelecektir, eğer siz yükleme yapmak için sürekli denerseniz sizi spam olarak algılayacak ve sürekli aynı hatayı alacaksınız, bu sebeple dediğimiz işlemi yaparsınız sorun çözülecektir. Sorun çözülürse lütfen bizimle paylaşın Teşekkürler, webhakim.com ailesi olarak iyi günler dileriz.

Anonim 2 ay önce

Fotoğraf paylaşamıyorum hata veriyor fotoğrafınız paylaşılamadı diyor bu sorunu nasıl giderebilirim

Derda Boz 2 ay önce

Merhaba. Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik. Giriş ekranında “Şifreni mi Unuttun?” bağlantısına tıkla ve hesabına erişmek için talimatları izle diyor. izliyorum . sonrasında kullanıcı adımı veya telefon numarasını yazınca Güvenlik ayarları nedeniyle bu numaraya veya kullanıcı adına bağlantı gönderemiyoruz diyorlar e-postaya gönder diyorum kullanıcı bulanamadı diyor . bana yardımcı olur musunuz?

  Mustafa 2 ay önce

  bu işlemi kaç kere yaptınız en azından bir 5 kere yaptınız mı

   Mustafa 2 ay önce

   eğer bu kadar denediyseniz biraz ara verin 1 veya 2 gün sonra tekrar deneyin

Mete 3 ay önce

Merhaba.31 martta ınstagram hesabım geçici olarak kitlendi yazısı çıktı ve hesabımda ki e postayı hatırlayamdığım için onların yolladıkları kodu alamadım ve tekrardan mail attım onlar bende kodlu fotograflı mail istediler yollam bir çok kez ama hala cevap gelmedi Acaba açılır mı?

  Mustafa 2 ay önce

  bu şekilde işlem yaptıysanız geri dönüş yaparlar biraz sabır

Anonim 3 ay önce

Merhaba Instagram benim bokstagram sayfam var ve sebepsizce çalındı e postamj yeniledim ve giriş yapmaya çalışıyorum güvenlik kodu gelmiyor lütfen bana yardımcı olun size güveniyorum teşekkür ederim

  Mustafa 3 ay önce

  merhaba e posta ile güvenlik kodu gönder işlemini birden fazla denediyseniz spama düşüyor bir iki gün bekleyin sonra tekrar deneyin, eğer yine gelmezse instagram a mail atmanız gerekiyor, bununla ilgili instagram çalınan hesap ile ilgili ne yapılır, diye detaylı bir yazımız var onu okuyun bu linke tıklayarak yazıya gidebilirsiniz https://webhakim.com/instagram-hesabim-calindi.html

Yıldız 3 ay önce

merhaba instagram hesabim 5 gündür Kilitlendi instgarama kaydoldugum epostam yillar önce kullandigim epostamdi erişimine ulaşamıyorum ınstagram şifresini biliyorum ama giriş yapamıyorum lütfen yardım edin instgarm kullanıcı ismim dellal1036 sifremi biliyorum ama giris sağlanmiyor

Anonim 3 ay önce

Merhaba instgaram hesabım kilitlendi eposta bilmiyorum uzun zamandır kullandığım bi epostaydi erişimine ulaşamıyorum lütfen yardımci olun ınstgram kullanıcı ismim dellal1036 sifremide biliyorum ama giriş yapamıyorum lütfen yardımci olun

Anonim 3 ay önce

Meraba hesabım gecici olarak kilitlendi neden kilitlendiği icinnde her hangi bi fikrim yok yardımcı olurmusunuz hesabım ne zaman acılır diye bi bilgi paylaşmıda yapılmadı

Anonim 3 ay önce

Hasabima giris yapamiyorum yeni sifre aliyorum ama gene giris yapamiyorum giris yaptigim zaman bir kac dakika bekleyin sonra tekrar deniyin bekliyorum tekra deniyorum olmiyor bi yardimci olurmusunuz

  Mustafa 3 ay önce

  biraz bekleyin tekrar deneyin spama düşmüş olabilir bir iki gün hiç denemeyin sonra deneyin sürekli yaptığınızda spam oluyor

bastugmevlude 4 ay önce

Lütfen yardım edin bana hesabıma giremiyorum birisi almış kullnyr olabılır

  Mustafa 4 ay önce

  instagram a derhal mail atın

Dinara 4 ay önce

İnstagram hesabımı neden kapattınız

Anonim 5 ay önce

Merhaba, hesabım aniden kitlendi ve şifre değişikliği istedi şifreyi sıfırladım ve yeni şifre oluşturdum daha sonra hesabıma giriş yapamıyorum ikili kimlik doğrulamasın da yedek kodlarımla da giriş yapamıyorum e posta adresim de kayıtlı değil sadece telefon numaram kayıtlı nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun

Anonim 5 ay önce

instagram hesap kapatma kapanan hesabı açma
her türlü sosyal medya işlemleri için
instagram

Grkan 5 ay önce

Merhaba ben 1 haftadır. Hesabıma giremiyorum. Bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol . Böyle bir durumla karşılaşıyorum yardım ederseniz sevinirim.

  Mustafa İyitütüncü 5 ay önce

  mail atmanızı tavsiye ederim durumu izah edin

Elif 5 ay önce

Merhaba ben Aralık ayında Instagram hesabımı dondurmuştum ancak hesabım donukken telefon numaramı değiştirdim ve eski numaram kapandı ancak ınstagram hesabımda iki faktörlü kimlik doğrulaması olduğu için hesabımı açtığım zaman kod eski numarama gidiyor. Instagrama mail atıp tek kullanımlık bir kod istedim ancak hesabınız devredışı diye bir mail attılar. Ancak hesabıma giriş yapabiliyorum sadece kodu yazamadığımdan dolayı açılmıyor. Ne yapmam gerek?

  şeyma 5 ay önce

  bende aynı sorunu yaşıyorum hesabınızı alabildiniz acaba bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Mustafa İyitütüncü 5 ay önce

  instagram a durumu bize izah ettiğiniz gibi onlara da izah edin mail atın

   Elif 5 ay önce

   Yukarıda yazan mail adreslerine hem Türkçe hem de İngilizce olmak üzere mail attım. Dönüş yapmaları tahmini ne kadar sürer?

Dilayda 6 ay önce

Merhaba;

Kullanmış olduğum hesabımın yaş doğrulaması internet donması sonucu yanlış işaretlemiş bulunmaktayım. İtiraz oluşturup, kimliğimi mail yoluyla iletmeme rağmen erişimi durdurulan hesabım henüz açılmamıştır. Kimliğimi mail attım ama henüz dönüş yapılmadı bugün 5. Gün sizce ne yapmalıyım?

  Mustafa İyitütüncü 6 ay önce

  merhaba biraz bekleyin dönüş yapacaklardır tüm prosedür işlemlerini uygulamışsınız

Anonim 6 ay önce

Merhaba;

Kullanmış olduğum hesabımın yaş doğrulaması internet donması sonucu yanlış işaretlemiş bulunmaktayım. İtiraz oluşturup, kimliğimi mail yoluyla iletmeme rağmen erişimi durdurulan hesabım henüz açılmamıştır. Kimliğimi mail attım ama henüz dönüş yapılmadı bugün 5. Gün sizce ne yapmalıyım?

  Mustafa İyitütüncü 6 ay önce

  merhaba biraz bekleyin dönüş yapacaklardır tüm prosedür işlemlerini uygulamışsınız

Anonim 7 ay önce

Şifremi unuttum mailden giriş yapamıyorum numaradan kod istiyor ama numaram değiştiği için onaylamıyor. Yardımcı olur musunuz?

orhan 7 ay önce

merhaba benim tel numaram kapandı ve yeni hat aldım instagramı normal kullanıyordum lakin telefonumu sattım ve şifremi bilmeme rağmen acılmıyor kapanan hattıma şifre gönderiyorne yapmalıyım?

Aydın 7 ay önce

Instagram hesabım bana ayit olduguna ramen ulaşamıyorum

  Mustafa İyitütüncü 7 ay önce

  instagram uygulamasına nasıl kayıt oldunuz telefon ile mi yoksa e posta ile mi instagram destek hattı yada instagram yardımı merkezi için bu önemli

Anonim 7 ay önce

Instagram hesabım bana ayit olduguna ramen ulaşamıyorum

  Mustafa İyitütüncü 7 ay önce

  instagram uygulamasına nasıl kayıt oldunuz telefon ile mi yoksa e posta ile mi instagram destek hattı yada instagram yardımı merkezi için bu önemli

Mücahit 7 ay önce

Instagram hesabım çalındı ve instagram hesabımı kapattı aylarca uğraşıp form doldurup defalarca yardım talebinde bulundum. En sonunda hesabımı geri alabilmem için form yolladı onu da bir süre geçerliliği varmış. Zamanında doldurup göndermeyi beceremediğim için o şansımı da kaybettim. Lütfen yardım edin, bi fikir verin çok çaresizim

  Mustafa İyitütüncü 7 ay önce

  merhaba aynı sorun ile karşılaştık şöyle izah etmem gerekirse ınstagram’a bakan kişiler sizin bizim gibi insanlar siz durumunuzu çok iyi bir şekilde karşıyı ikna edecek şekilde anlatın ınstagram hesabınızı geri alabilirsiniz instagram’a tekrar form doldurun ve email atın instagram hesabım çalındı ile ilgili yazımızı var ona da bakabilirsiniz

Anonim 8 ay önce

Yer arama kısmındaki mekan sayfalarında paylaşılan hikayeler çıkmıyor bu genel bir durum mu yoksa benim telefonda mı sıkıntı var. Yardımcı olur musunuz

  Mustafa İyitütüncü 8 ay önce

  program güncel mi

Anonim 8 ay önce

Kayd oldugum ve instaqrama giris yapdigim numarama erişemiyorum.numaram iptal oldu.numarama 6 haneli kod gonderiliyor ama men o sms kodu goremedigim icin hesabima giremiyorum.nasil giriş yapa bilirim lutfen yardimci olun.

Aysel 9 ay önce

Ya ben hesabima giriw yapamyorum onay kodu gelmiyor nolursunuz bana bi yardim etseniz😔😔

  Kader 4 ay önce

  İnsgrama girerken birkaç dakika sonra deneyin diyor bekletim halde tekrar giriş yapamıyorum ne yapmalıyım

   Mustafa 4 ay önce

   spama düşmüş olabilir bir iki gün sonra tekrar deneyin

  Anonim 4 ay önce

  İnsgrama girerken birkaç dakika sonra deneyin diyor bekletim halde tekrar giriş yapamıyorum ne yapmalıyım

Mustafa 11 ay önce

Hesabıma giremiyorum ikili faktörlü doğrulama alamıyorum önceden telefonumu sıfırladım actıktan sonra authenticator uygulamasını indirdim ama kuramadım instagram a giremedim kurtarma kodlarını da alamadım hesabım bana ait olduğu halde giremiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Nurengiz 1 sene önce

Merhaba sifremi ve e posta adresimi unutdum erisemiyorum yardimci olursunuzmi kullanici adim nurengiz20 elaqe saxlamaniz ucun e-posta adresim [email protected]