Instagram için bir müşteri hizmetleri desteği bulunmuyor. Ancak  https://help.instagram.com/contact/151081798582137 linki ile Instagram için 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Yapmanız gereken size ayrılan alanı açıp yaşadığınız hatayı bildirmenizdir.

Bu problemlerin başında en çok instagram hesabım çalındı, instagram hesabıma ulaşamıyorum gibi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bunlara da önlem almak için instagram mail adresi sorunlarınıza çözümler sunmaktadır. Ayrıca Instagram spam kaldırma formu ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Aşağıdaki kısımda hepsine ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Sayfası Nedir?

Instagram Yardim Sayfasi Nedir

Instagram yardım sayfası kullanıcıların sorunlarına çözümler bulan ve en kısa zamanda dönüşler sağlayan kısımdır. Direkt olarak instagram müşteri temsilcisi olmasa da instagram e mail üzerinden ulaşarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Instagram Şikayet Formu [ÇALINAN VEYA SAHTE AÇILAN HESABI KAPATMA İÇİN  TIKLAYIN…

Instagram Destek Hattı Yardım Merkezi

Instagram destek hattı yardım merkezi ile direkt olarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Instagram Spam Kaldırma Formu [Çözümü] İçin TIKLAYIN…

Instagram Destek Hattına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Instagram Destek Hatti

Instagram üzerinde herhangi bir sorun yaşıyorsanız instagram destek hattı mail [email protected] yada [email protected] üzerinden irtibata geçebilirsiniz. (Bu maillerden geri dönüş alamayabilirsiniz. Tavsiyemiz bu https://www.youtube.com/watch?v=lv-jYl0kB00 bu videoyu izlemenizdir.) Yani kısaca instagram nasıl e posta gönderebilirim diyorsanız buradan gönderebilirsiniz.

Instagram destek hattı direkt olarak bulunmamaktadır. Instagram sosyal medya platformunda direkt olarak müşteri temsilcisi yoktur. Fakat instagram uygulaması kullanıcıların derdini dinlemek ve sorunlarını gidermek için instagram yardım merkezi ile sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Instagram Uygulamasına Telefon Aracılığı İle Ulaşabilir Miyim?

Instagram yardim merkezi iletisim

Instagram yardım merkezi iletişim direkt olarak ulaşmak mümkün değildir. Fakat kullanıcılarına farklı yöntemler ile hizmetler sunmaktadır. 11870 ile sorunlarınızı buraya anlatıp çözümler bulabilirsiniz. Diğer yolda instagram e mail üzerinden problemleriniz aktarabilirsiniz.

Instagram Uygulamasına Mail Yolu İle Ulaşabilir Miyim?

Instagram destek mail adresi

Instagram uygulaması kullanıcıların sorunlarını çözmek için farklı yöntemler kullanmaktadır. Bunlardan birde Instagram destek mail adresi kısmıdır.

Instagram destek mail adresine sorunlarınızı detaylı bir şekilde açıklamanız gerekmektedir. Örneğin, instagram hesabım çalındı diyorsanız, bunu çok detaylı bir şekilde açıklamanız gereklidir. Diğer bir örnekte ise, instagram dondurdum kullanıcı bulunamadı hatası ile karşı karşıya kaldı iseniz, buraya çok detaylı bir şekilde açıklama yapmanız gerekmektedir.

Instagram Müşteri Hizmetleri İle İletişime Geçme

instagram musteri hizmetleri iletisim

Instagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçme direkt olarak bulunmamaktadır. Fakat onun yerinde instagram yardım merkezi yada instagram destek hattı e mail yolu ile sorunlarınızı iletebilirsiniz. Diğer bir yol ise 11870 ile problemlerinizi iletebilirsiniz.

Instagram’da Sorunlar Yaşamaktayım Müşteri Hizmetlerine Nasıl İletebilirim?

instagram yardim merkezi

Instagram’da sorunlar yaşıyorsanız, direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcisi yoktur. [email protected] e-mail instagram destek hattı yada yardım merkezi aracılığı ile sorunlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

instagram destek istegi formu

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmasa da, 11870 numaradan direkt olarak sorunlarınızı söyleyebilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri

instagram destek hatti mail

Instagram müşteri hizmetleri aracılığı ile herhangi bir sorun yaşıyorsanız, yine de [email protected] e-mail adresinden problemlerinizi iletebilirsiniz.

 • Instagram anlık 800 milyon kullanıcı sayısı ile dünyada sosyal medyada yeni bir çığır açmış oldu.
 • Tabi bu kadar kullanıcı olması sebebi ile bir çok sorunlarda ortaya çıkmaktadır.
 • Instagram uygulamasında direk yüz yüze görüşeceğiniz, muhatap bulunmamaktadır.
 • Instagram mail adresi yada instagram telefon numarasının olmaması kullanıcıları bazen zora sokabilmekte.
 • Bunların yanında instagram sorun bildir yada instagram yardım merkezi sizlere yardımcı olabilmektedir.
 • Instagram destek merkezlerinden ve instagram sorun bildir kısmından problemlerinizi anlatabilirsiniz.

Instagram Şikayet Formu

Instagram Sikayet Formu

Instagram şikayet hattı ile herhangi bir probleminizi mail yolu ile instagram yetkililerine ulaştırabilirsiniz. [email protected] e-mail yaşadığınız sorunları açık ve net bir biçimde aktardığınız takdirde size geri dönüş sağlanacaktır. Özellikle instagram hesabım çalındı diyorsanız, bunu detaylı ve açık bir şekilde anlatmanız gerekmektedir. Şimdi size vereceğimiz link erişimleri ile direk olarak ulaşabilirsiniz.

Instagram Şikayet Formu [ÇALINAN VEYA SAHTE AÇILAN HESABI KAPATMA İÇİN  TIKLAYIN…

Instagram Yardım Merkezi Sorun Giderme

Instagram Yardim Merkezi Sorun Giderme

Instagram yardım merkezi resmi sitesinden problemlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca farklı sorunlar yaşamanız durumunda [email protected] e-mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi Türkçe

instagram yardim merkezi sifre (1)

Instagram yardım merkezi Türkçe olarak iletişime geçmek için 11870 instagram destek hattı ile sorunlarınızı iletebilirsiniz. Eğer buradan sorunlarınızı çözemezseniz, https://help.instagram.com/ ile problemleriniz çözüm arayabilirsiniz.

Instagram Şifre Talep Formu- Instagram Hesabım Çalındı

instagram sifre yenileme maili gelmiyor

Instagram şifre ile herhangi bir problem yaşıyorsanız yada instagram hesabım çalındı diyorsanız, help@instagram.com e-mail üzerinden sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Instagram destek maile ne zaman cevap verir?

Instagram destek hattına atılan mailler bizzat incelenmekte ve en geç 14 gün içerisinde bir dönüş sağlanmaktadır.

Not: Instagram yardım merkezi yada instagram ile bir alakamız yoktur, buradaki bilgiler tamamı ile instagram uygulamasının vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yazılmıştır, kısa yoldan ulaşabileceğiniz linkler hepsi derlenmiştir, bunların  hepsi instagram uygulamasının kendi içerisinden bulunmaktadır.

Bu arada son olarak instagram son dakika haberlerine buradan https://webhakim.com/instagram-son-dakika-haberleri.html bakabilirsiniz.

Yorumlar (233)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 1 ay önce

Hesabıma giriş yapamıyorum telefon numarası onaylaması istiyor onayla diyince kod gönderildiği gözüküyor fakat telefona asla kod gelmiyor sürekli denedim fakat kod gelmiyor ve giriş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Mustafa 1 ay önce

  kod spama düşmüş olabilir biraz bekleyip tekrar deneyin

Anonim 2 ay önce

Tam 5 gündür takip kısıtlaması aldi hesabım tarih yok ama hicbir sekilde düzelmedi lütfen kısıtlamanın kaldirilmasinj istiyorum hicbir sekilde iletisim kuramıyorum

Anonim 4 ay önce

Merhaba instagram dan spam yedigimz de kaç günde düzeliyor

  Mustafa 4 ay önce

  Merhaba, neden spam yediğinize bağlı

Tuğba 4 ay önce

Telefon değişikliği yaptım instagram şifremi hatrlamadigim için giriş yapamadm e posta sifresini de hatrlamadigim için telefonuma kod geldi onu girdim 2 kodu istedi o gelmedi sonra instgram destek ekibi ne video gönderdim 3 ve ya 4 gün iş günü içinde dönüş saglancakms bugün de mail gönderdim bugün tekrar sifremi hatırladım ama instgram giris yapamadm ne yapmam gerekiyr yardimci olurmusunz

  Mustafa 4 ay önce

  biraz bekleyin gereken işlemleri yapmışsınız kod gelecektir, seri şekilde isterseniz spama atıyor, şifre değişikliğinde yada telefon değişikliğinde de aynı biraz bekleyin

Anonim 4 ay önce

Salam qardas mene komek ede bilersiz insdegram seyfemi geri alim xayis

Mehmet karabulut 4 ay önce

Merhaba instagram hesabım 19.01.2023 tarihinde instagramda dolaşırken birden topluluk kurallarını ihlal etmesi sebebiyle askıya alınmış yazısı geldi itiraz etmek için kimligimi çekip attım ama cevap gelmedi tekrardan instagrama girdigimde bu hesabınız kapatıldı 30 gün geçtiği için bu karar geri alınamaz diyor. Lütfen yardım ediniz hiçbir ihlal yapmadım yardim ediniz bana

  Mustafa 4 ay önce

  hesabınız spam yemiş olabilir yada spama düşmüşte olabilir bir daha aynı işlemleri yapsanız çünkü başka yolu yoktur

Anonim 4 ay önce

Mustafa bey bekliyorum 4 gün ama halen yok

  Mustafa 4 ay önce

  detaylı anlatırsanız ona göre araştırayım o yüzden sordum ekran görüntüsü de atabilirsiniz

  Mustafa 4 ay önce

  tam olarak ne olmuştu – bir de 4 gün normal haftalarca dönmeyebiliyorlar artık

Tuba 4 ay önce

İnstagram hesabım askıya alındı kod istemediğim halde 24 saat bekleyin diyor 2 gündür nasıl alabilirim hesabımı yardımcı olurmusunuz

  Mustafa 4 ay önce

  biraz bekleyin hesabı spama atmış olabilir daha sonra kod isteyin gelen kodu girin hesap açılacaktır

Mehmet 6 ay önce

Instagram hesabımı ortak kullanıyordum arkadaşım uygunsuz birşey paylaşmış ve Topluluk ihrari yüzünden hesabım kapatıldı
Geri nasıl alabilirim

  Mustafa 6 ay önce

  eğer spam yemiş o şekilde kapatılmışsa çok zor geri almanız isterseeniz yazıda geçen instagram mail adresine bir mail atın

Raxman 7 ay önce

Salam. İnstagramda email adresimi unuttum giriş yapamıyorum. Lutfen yardım edin

Anonim 7 ay önce

İnstagram’a mail atıyorum ama dönüş yapmıyorlar,ne yapmalıyım ulaşabilmek için ?

  Mustafa 7 ay önce

  10 gün içinde dönüyorlar normalde

Anonim 8 ay önce

Hesabım taklitten kapandı geri alabilir miyim

  Mustafa 8 ay önce

  instagram a mail atın

Anonim 9 ay önce

hesabım taklit diye kapandı , her türlü evrağı yolladım dönüş olmadı 14 gündür.

Anonim 9 ay önce

Merhaba takip etmeyenler uygulamasını uzun zamandr kullanıyorum fakat demin ösj geldi hesabınız kitlendi 30 gün diye. Nasıl açabilirim yardımcı olur musnuz

  Mustafa 9 ay önce

  uygulamayı silin ön bellek ve çerezleri temizleyip bir gün bekleyin ve tekrar uygulamaya giriş yapmayı deneyin eğer açılmazsa o zaman 30 gün bekleyip başta dediklerimi yapıp tekrar deneyin

Anonim 10 ay önce

Hesabım askıya alındı nasıl düzeltebilirim

Muhammed_can.afr 11 ay önce

Instagram hesabım olan numara şu an kullanılmaktadır O yüzden güvenlik kodu alamıyorum sadece şifreyi üzerinden kullanıyordum ve Facebook üzerinden

Anonim 11 ay önce

Instagram hesabım kapatıldı topluma aykırı olumsuz video fotoğraf paylaşiminda bulunulduğu için diye yazı geldi ama o hesap üzerinden hiç oyle paylaşım yapılmadı yardımcı olur musunuz hesabımı nasıl geri alacağım..

  Mustafa 11 ay önce

  hesabınız spamlatılmış olabilir instagram a bir mail yazın

Xanlar 11 ay önce

Selam instagram ekibi bu hesabım durduk yere kapatıldı lütfen bu hesabıma erişimimi sağlayan hesabımın , takipçilerimin beni görmeye ihtiyacı var.

emir 1 sene önce

merhaba benim istagram hesabim kapatildi kendime kod atiyorum bana kod gelmior yardimci olurmusunuz

  Anonim 11 ay önce

  Açılımı hesabın benimde öyle oldu ama benim numaram eski kulaşamıyorum kod gelemiyor kendiliğinden açılır mı

Anonim 1 sene önce

İnstaqram e postamı şifreyi unutdum yardımcı olur musunuz?

Anonim 1 sene önce

Merhaba instagram e postamı ve şifremi unuttum yardımcı olur musunuz

su 1 sene önce

çok yardımcı oldunuz

ali 1 sene önce

teşekkürler

Anonim 1 sene önce

Merhaba
hesabım erişime engelledi yaş sebebi ile. İlk başta önemsemedim önemli bir şey olduğunu düşünmedim. Kimlik fotoğrafımı ve bilgilerimi itiraz ederek tarafınıza 3 kere ulaştırmaya çalıştım maalesef geri dönüş alamadım. Yardımcı olur musunuz? Destek hattına mail attım dönmediler

  Anonim 1 sene önce

  yaz @d0rln igden yaz

Anonim 1 sene önce

Merhaba
İnstagram hesabım erişime engelledi yaş sebebi ile. İlk başta önemsemedim önemli bir şey olduğunu düşünmedim. Kimlik fotoğrafımı ve bilgilerimi itiraz ederek tarafınıza 3 kere ulaştırmaya çalıştım ama maalesef geri dönüş alamadım. Yardımcı olur musunuz? her iki mail adresine mail attım geri dönüş alamadım..

Anonim 1 sene önce

teşekkürler

Anonim 1 sene önce

merhaba İnstagram hesabım yanlış doğum tarihi sebebi ile kapatıldı acil yardımcı olur musunuz 3 kere itiraz ettim geri dönüş alamadım maalesef…

Anonim 1 sene önce

İstgram kurtarmak istiyorum

Anonim 1 sene önce

Telefonumu değiştirdim. Instagram programını indirdim ama şifremi unuttugum

  Mustafa 1 sene önce

  instagram destek hattına mail atabilirsiniz

Anonim 1 sene önce

Telefon numaramı değiştirdiğim için instagram hesabıma giriş yapamıyorum

Anonim 1 sene önce

Instgram geçici olarak kitlendi diyor napcaqimi bilemedim yatdımci olur musun

ALİ 1 sene önce

teşekkürler çok işime yaradı

Anonim 1 sene önce

Merhabalar, iki gün önce instagram fan hesabımda bazı hareketler gözlendiği açıklaması ile robot sorgulaması yapmamı ve telefon numarama gönderilen kodu girmemi istediler, maalesef ki kod hiç bir şekilde gelmedi. Bir kaç kez mail gönderdim sorunumu ilettim, dönüş alamadım. Sizce ne yapabilirim, teşekkürler. (Yorumları okudum cevaplarınız çok yardımcıydı)

Anonim 1 sene önce

hesabım çalındı 2 gün oluyor ve çalındığı günden itibaren mail attım ona rağmen bi dönüş sağlanmadı.yukarıdaki adımları doğru olarak yapsam da bende dstek al kısmı gelmiyor yani bana hesabınızda fotoğraf var mı gibi sorular gelmedi

esra 1 sene önce

merhaba benim sorunum 2 gündür Instagram’ımda böyle bir sorun var ve ne yapsam düzelmedi. Hesabımı dondurdum geri açtım, uygulamayı sildim geri yükledim. ama düzelmiyor Instagram’da başkalarının öne çıkanlarını takip etmeden göremiyorum. Takip ettiğimde görünüyor ama takip etmeden göremiyorum (herkese açık hesaplarda) hikayeler gözüküyor fakat öne çıkanları görüntüleyemiyorum. Instagram yardım kısmından sorun bildirdim ama geri dönüş olmadı. Çözüm yolu nedir?

Anonim 1 sene önce

merhaba benim sorunum 2 gündür Instagram’ımda böyle bir sorun var ve ne yapsam düzelmedi. Hesabımı dondurdum geri açtım, uygulamayı sildim geri yükledim. ama düzelmiyor Instagram’da başkalarının öne çıkanlarını takip etmeden göremiyorum. Takip ettiğimde görünüyor ama takip etmeden göremiyorum (herkese açık hesaplarda) hikayeler gözüküyor fakat öne çıkanları görüntüleyemiyorum. Instagram yardım kısmından sorun bildirdim ama geri dönüş olmadı. Çözüm yolu nedir?

Berna 1 sene önce

Kedi hesabım geçici olarak kilitlendi yazıyor nedn böyle olduki soylu__ Berna hesabımin adı durduk yere nedne böyle oldu ya sinir oldum

  Mustafa 1 sene önce

  3. parti bir uygulama kullanıyorsanız genelde ondan oluyor bir uygulamaya instagram şifreniz ile girdiyseniz sıkıntı ya, geçmiş olsun

ahmet 1 sene önce

çok işime yaradı gerçekten yardımcı oldular

aslı 1 sene önce

teşekkürler

Anonim 1 sene önce

Merhaba instagram şifremi unuttum gmail hesabimla şifremi yenilemeyi denedim her seferinde gmail hesabiniza kod gönderildi yazıyor ama herhangi bir kod alamıyorum ne yapabilirim?

Songül 2 sene önce

Lütfen yardımcı olun kişisel hesabım kapatıldı ne yaptım aktiflestiremdim yardımcı olurmusunuz rica ediyorum

  ali 1 sene önce

  instagram destek hattı tam olarak nasıl

Anonim 2 sene önce

İnstgram sıfrem unuttum ve numaram kapandı e maıl kayıt etmemıstım ne yapabılırım

Anonim 2 sene önce

Merhaba instagram hesabıma bir iki gündür yabancı kişilerden msj gelmeye başladı reklam gibi falan yabancı olduğu için yazılar anlayamadım sonra ingram bi dogrulamalar istedi benden yaya gecidi oarn yerleri sec onayla trafik lambası olan resimleri seç gibi yaptım daha sonra bilgileri inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz takdirde yaklaşık 24 ssat içinde yardım merkezinde bir değerlendirme talep edebiliceksin diyor hesabımı acamıyorum yardımcı olurmusunuz

Mehmet Rızaoğlu 2 sene önce

Merhaba ben yanlışlıkla reklam paylaştım o yüzden hesabımı kapatmışlar yardımcı olabilirmesiniz o konuda

Mehmet Rızaoğlu 2 sene önce

Merhaba ben yanlışlıkla reklam paylaştım o yüzden hesabımı kapatmışlar yardımcı olabilirmesiniz o konuda

Hasan 2 sene önce

Merhabalar instegram şifremi unuttum gmail hesabimla şifremi yenilemek için deniyor her seferinde gmail hesabiniza kod gönderildi yazıyor ama herhangi bir kod alamıyorum Allah rızası için konuyla ilgili bir bilgisi olan ve yardımcı olabilecek biri varsa dönüş sağlasın 054689 [email protected]

  Anonim 1 sene önce

  bende de aynı şey oldu halledebildiniz mi?

Aynuriba 2 sene önce

Merhaba 15 Eylül de hesabım çalındı telefon numaram mail adresim ele geçirildi dolandırıcılık yapılıyor mail attım sizin paylaştığınız mail adreslerine geri dönüş yapıyorlarmı?kolay gelsin

Gökhan 2 sene önce

Mustafa bey telefonumu sıfırladım fakat Instagramı kurarken kullandığım e posta adresimi telefona ekliyemiyorum farklı @gmailler kurulu şuan.instagram kullanıcı adımı biliyorum @posta adresimide.Telefona kuramadığım için günlerdir giriş yapamıyorum.Facebook bağlantsıda yok Instagramımın

Sbilge 2 sene önce

Merhabalar
İnstagram hesabım telefonuma yüklediğim bir uygulamadan sonra
güvenlik uyarısı verip robot olmadığıma dair sorular sorarak beni yönlendirdi telefon numaramı girerek devam ettim sorulara ve sonra bir kod geldi o kodu girdiğimde ise güvenlik sebebi ile çıkış yapmam gerektiğini içeren bir mesaj çıktı. ve instagram hesabından çık olarak işaretledim ama tekrar girmeye çalıştığımda böyle bir kullanıcı bulunmamaktadır uyarısı geliyor. Hesabımı tekrar aktif hale getirebilmem için sizce hangi yolu denemeliyim.

  Anonim 2 sene önce

  Merhaba sorununuz çözüldü mü acaba aynı sorunu bende yaşadım bugün nasıl çözeceğimi bilmiyorum

  Mustafa 2 sene önce

  Merhaba umarım virüs yoluyla hesabınız ele geçirilmemiştir, yapmanız gereken o uygulamayı derhal silmek daha sonra önbellek ve çerezleri de temizleyin daha sonra instagram uygulamasını da silin sonra tekrar yükleyin ve giriş yapmayı deneyin

Anonim 2 sene önce

MUSTAFA BEY İNSTEQRAM CALİNDİ VE DOLANDIRICILIK YAPİLİO NASİL ALABİLİRİZ

Anonim 2 sene önce

Hesabım çalındı başkası hesabımı kullanıyor dolandırıcılık yapıyorlar acil yardım istiyorum [email protected]

GY 2 sene önce

Takipten cikan kisileri görebilmek icin instagram report uygulamasina girdim ve hesabim instagram politikasina uymadigim gerekcesiyle kapatildi. hesabimi nasil geri alabilecegim konusunda yardimci olabilir misiniZ?

  Anonim 2 sene önce

  Hesabınızı alabildiniz mi acaba aynı durumdan benimki de kapandı da

  Anonim 2 sene önce

  aynı sorunu bende yaşıyorum lütfen yardımcı olun ya ben hesabımı istiyorum..

Tunayturan415 2 sene önce

Hesabı yeni açtım istek attığımda su anda hesapları takip edemezsin diyor hiç kullanmadan bunu diyor lütfen ulaşamama yardım edin

Tunayturan415 2 sene önce

Var olan hesabımdan diğer hesaplara ulaşılmıyor sizmi kısıtladınız beni öyleyse hesap açmama niye izin verdiniz bir anlamı yokki ya erişimini sağlayın yada konple kapatin lütfen yardım edin.tunatturan415.meil [email protected]

Anonim 2 sene önce

instagram destek hattından yardım talep ediyorum

Vedat inan 2 sene önce

Benim hesabım çalınmıştır başkası tarafından kullanıyor benim adıma paylaşım yapıyor geri almaya çalışıyorum yardımcı olur musunuz

  Mustafa 2 sene önce

  instagram hesabım çalındı ile ilgili bir kapsamlı yazımız var ona bakarsanız detaylı bilgiler yer alıyor teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Merhaba, kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum . Şu anda kullanılmayan bir hesap adı yazmama rağmen kabul etmiyor. Ne yapabilirim?

Anonim 2 sene önce

sahsıma açılan fake hesabı nasıl kapatabilirim

  Mustafa 2 sene önce

  hesabı şikayet edin yazımızın içinde link var oraya tıklayın ve şikayet edin açıklama olarak hesabım taklit ediliyor yazın teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Instagram hesabımın e postası çalındı e postayı kurtardım ama instagram hesabımın şifresi ve e postası değiştirilmiş giriş sağlayamıyorum ve değiştirildiğine dair mailler duruyor

fatma 2 sene önce

Merhabalar Instagram’da paylastigim hikayelerini kimler görmüş göremiyorum.nasil düzelir acaba yardımcı olurmusunuz

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba bunun ile ilgili yazımız var sitenin arama bölümüne sağ üst kısımda aram kısmı var oraya instagram hikaye yazın tıklayın ilk sırada çıkan instagram hikayelerimi izleyenleri göremiyorum kısmına tıklayın çözümünü bulacaksınız teşekürler

Sevgi 2 sene önce

Merhaba yazınızı detaylı olarak okudum fakat hesabım çalındığı için çalan şahıs mail ve telefonu değiştirmiş bu yüzden kod sürekli ona gidiyor. Yazınızdaki gibi işlemleri takip ettiğimde herhangi bir kod veya resim istemedi benden . help ve complaint hesaplarına mail atarak durumu açıkladım fakat bana bir dönüş olmadı. Yardım edebilir misiniz?Ne yapmalıyım

Anonim 2 sene önce

Merhaba yazınızı detaylı olarak okudum fakat hesabım çalındığı için çalan şahıs mail ve telefonu değiştirmiş bu yüzden kod sürekli ona gidiyor. Yazınızdaki gibi işlemleri takip ettiğimde herhangi bir kod veya resim istemedi benden . help ve complaint hesaplarına mail atarak durumu açıkladım fakat bana bir dönüş olmadı. Yardım edebilir misiniz?Ne yapmalıyım

  Mustafa 2 sene önce

  geri dönüş yapacaklardır biraz sabır

Beyza 2 sene önce

İnstagram adresime giriş yapamıyorum her yolu denedim fakat üzgünüz bir hata oluştu diyor ya da giriş butonu çalışmıyor. şifrem ve e postamda hiçbir sıkıntı yok

Eyyüp 2 sene önce

Hesabım çalındı yardımcı olur musunuz acaba

MEHMET 2 sene önce

INSTAGRAM KAPANAN HESAPLARINIZ AÇILIR KİŞİYE ÖZEL HESAP KAPATILIR AÇMADAN KAPATMADAN ÜCRET TALEP ETMİYORUM

  Songül 2 sene önce

  Hesabı kapatıldı acabilirmisin

Anonim 2 sene önce

Merhabalar uzun süredir instagram hesabımı kullanıyorum. Fakat gecen ay ve bugün (30.07.2021) aynı şekilde erişim engeli karşılaştım . Hesabımda yaptığım bir hatam yok. Yardımcı olabilir misiniz

Anonim 2 sene önce

Merhaba dün topluluk kuralları ihlali ile hesabınız 30.07.2021 tarihine kadar kısıtlanmıştır uyarısı geldi. Ancak bugün sorun çözülmedi. Profilime girdiğimde uyarı gelmeye devam ediyor ve hesabımı kullanmıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba. Herhangi bir takip programı kullanmıyorum.

Resul Aydoğmuş 2 sene önce

Merhabalar uzun süredir Instagram hesabimi kullanıyorum 2 günden beridir hesabıma giriş yapamıyorum telefon numaram Facebook hesabim mail adresimde kayıtlı güvenlik kodu geliyor şifre yenileme ekranını geçemiyorum birtürlü yardımcı olmabilirmisiniz

  Mustafa 2 sene önce

  hesap spama düşmüş olabilir bir kaç gün beleyin tekrar deneyin

Anonim 2 sene önce

Instagram hesabım a kayıtlı telefon numaram kapatım 3 yıl önce şuan açmak istiyorum bayiye gittim numaram havuza düşmediği için vermiyor bayi nasıl acabilirim

Büş 2 sene önce

Mustafa bey dediklerinizi yaptım fakat hala düzelmedi telefonumda takip vb programlar zaten yok. İnstagrami defalarca silip geri yükledim ama çözüm olmuyor malesef 😣

Anonim 2 sene önce

Mustafa bey, söylediklerinizi yaptım fakat hala giriş yapmıyor. Telefonumda zaten takip vb programlar yok. Defalarca instagrami silip tekrar yükledim ama hala giriş yapamıyorum 😣

  Mustafa 2 sene önce

  instagram mail gönderin durumu izah edin geri dönüş yapacaklardır

MUHAMMED 2 sene önce

Merhaba,
instagram a facebook üzerinden giriş yapıyordum ve birden challenge_required hatası almaya başladım sonra telefon numaramla başka hesap acıp öyle baglanmaya çalıstım hesapları birleştirebiliriz diyedüşünüyordum. Ama şuan sadece facebook üzerinden giriş yaptığım da sıfır açılmış hesaba giriş yapıyorum diğer hesabım duruyor ama giremiyorum yardımcı olur musunuz ?

  Mustafa 2 sene önce

  challenge_required hatası güvenlik problemi ile karşı karşıya kalırsa bu hatayı veriyor. Yada öyle algılamıştır instagram, ayrı ayrı girmeyi deneyin hepsinden çıkın öyle deneyin

Anonim 2 sene önce

Instagram hesabimin sifresini bilmeme ragmen baska telfondan girmeye calisinca hesaba sms eposta facebook ile hic bir sekilde giris yapilamiyor 1 ay oldu nerdeyse ne yapmam gerekiyo

  Mustafa 2 sene önce

  telefondaki önbellek ve çerezleri temizleyin 3.part uygulamaları silin takip etmeyenleri takipten çıkarma gibi, instagramı silip tekrar yükleyin ve bir deneyin

Büş 2 sene önce

Merhaba 29/06/2021 tarihinden itibaren instagramıma giremiyorum. Telefonuma kod geliyor fakat giriş sağlamıyor. Arkadaşlarımdan baktığımda hesabım aktif gözüküyor. Hatta farklı bir telefondan giriş yaptığımda instagrama yeni bir giriş diye mail de geliyor. Sorunu hiç bir şekilde anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum🙏

İlker 2 sene önce

İnstagramın tüm maillerine mesaj atmama rağmen yaklaşık 10 gündür herhangi bir dönüş olmadı , başka bir çaresi varmıdır? Hesabımı şifremi, mailimi , iki faktörlü kimlik doğrulaması olmasına rağmen giriş yapamıyorum

Ebru 2 sene önce

Merabalar instagrami dondurmuştum şimdi açmak istedim kullanıcı adı bulunamadı yazıyor ve mail ile kod ve fotoğraf gönderdim 20 gündur cevap vermiyor sizce cevap gelir mi?

Ebru 2 sene önce

Merabalar hesabim dondurmuştum martta şimdi açmak istedim kullanıcı adı bulunamadı yazıyor ve mail ile kod gönderildi foto çekip attim 20 gündür ınstagram maile cevap vermiyor dönüş yaparlar mi sizce?

Anonim 2 sene önce

Merabalar hesabim dondurmuştum martta şimdi açmak istedim kullanıcı adı bulunamadı yazıyor ve mail ile kod gönderildi foto çekip attim 20 gündür ınstagram maile cevap vermiyor

Anonim 2 sene önce

Merhaba instagram hesabım calindi. Şikayette bulundum. Kimliğime beraber fotoğraf istiyorlar. İnstagram hesabımda çocuklarımın fotoğrafı vardı yinede kendi fotoğrafımimi atmam gerekir?

  Mustafa 2 sene önce

  hesap kime ait ise onunkini istiyorlar

   Anonim 2 sene önce

   Musatafa bey bana yardimci olun lutfen

    Mustafa 2 sene önce

    merhaba buyrun bazen soruları kaçırabiliyoruz

Anonim 2 sene önce

instegram hesabımı baska telfondan girmeye çalıştım şifresini bilmeme ragmen sms kodu uzerinden girerim dye ama hsam bir aydır hç bir sekilde giriş yapılmyor destek formu nasıl yapılır nereden

Anonim 2 sene önce

Merhabalar , Challenge required çözümü için ne kadar uğraştımsa boş 3-4 gün oldu instagram a da mail attım , fakat bi geri dönüş sağlanmadı , bunun için farklı bir çözüm yolu var mı ?

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba önbellek ve çerezleri temizleyin 3.part uygulamaları silin uygulamayı silip tekrar deneyin bakalım açılacak mı

Anonim 2 sene önce

Merhaba 3 4 gun oncesine kadr rehbberimdeki telefon numaralari instagramda kayitlydi surekli bakiyordum. 1 aydir telefonum da bozuktu bugun numaralri ordan almak icin girdim ve bi baktim senkonize kisi sayisi 0 yazdi nedeni ne olabilir acaba litfen yardimci olun

Anonim 2 sene önce

Merhabalar instegramdan iki hafta önce silinen mesajları geri getirme ihtimali varmı ?

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba instagram silinen mesajları geri getirme ile ilgili yazımız var oradan bakabilirsiniz, webhakim silinen mesajları geri getirme yazın çıkar

Ahmet 2 sene önce

Mustafa bey merhabalar,
Yazılarınızı yakından takip ediyorum ve bu bilgilendirici yazılar için öncelikle çok teşekkürler.

Bir Konuda desteğinizi almak isterim.
Bizim intagram hesabımız kitlendi, normalde kitlenmeyi açmak için gönderilecek onay kodunun kayıtlı olduğu telefon artık kullanılmamakta. Mail hesabınada mail atıldı deniyor ama ulaşan bir mail yok.
Bu konu ile ilgili kayıt Ticket oluşturmaya çalışıyoruz, ama kurulum yaparken kullanılan maili hatalı buluyor (hatalı olmadığını biliyoruz) ve ticket ta oluşturamıyoruz.
Help@/[email protected] hesaplarınada mail attık ama dönüş alamadık. Bu konuda çözüm bulabiliriz diyorsanız irtibata geçmek isterim sizinle
[email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz bana.

Şimdiden çok teşekkürler

Teşekkürler

  Mustafa 2 sene önce

  merhabalar Ahmet Bey, öncellikler teşekkür ederim. Bu konuda yapmanız gereken işlem https://help.instagram.com/ adresine mail atmak olacak. Buraya durumunuzu detaylı bir şekilde anlatın. Örnek vermek gerekse bizim hesabımız kapandı ulaşmak mümkün değildi, detaylı olarak instagram a mail attık bize kod gönderdiler ve o kodu yüzümüz gözükecek şekilde birlikte selfie yaparak gönderdik bizde hem şifremizi hemde kullanıcı adımızı gönderdiler. Sizde bu şekilde hesabınızı geri alabiliriniz. İNŞALLAH. Teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Merhabalar bundan iki hafta önce enim Instagram’ı doğrulama kodu diye bir şey geldi ve bana İki seçenek sundu yani çok eski kullandığım telefon numarası mı Ya da e-mail adresinizi mi bu kot gelsin diye ama ben ne o numarayı kullanıyorum ne de Instagram’ı ilk açtığım email şifremi biliyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şu anda Instagram’a giremiyorum numara başkasının üstüne kayıtlı numarayı ulaşamıyorum bayiye gittim bayi bana dedi ki 2 sene 3 sene geçmesi lazım ki numarayı çıkartırsınız ve ikinci seçenek email adresinizi mı yollayalım kodu ama ben o e-mail adresini şifresini de bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

  Mustafa 2 sene önce

  Merhabalar, dönüş yapacağız.

Ebru 2 sene önce

Merabalar ben ınstagramimi mart ayı sonunda dondurdum ve iki gün önce açmak istedim olmadi hem i maile hem telefonuma herhangi bi mesaj gelmiyor kullanıcı adı ve şifremi biliyordum ve yardim merkezine bilgilerimi girip yollayacam oda olmuyor böyle bi kullanıcı adı bulunamadı diyor onlarla irtibata da geçemiyorum bu neyden kaynaklı acaba yardımcı olur musunuz

  Mustafa 2 sene önce

  instagram a mail atın durumu izah edin size geri dönüş yapacaklardır

Anonim 2 sene önce

31 Mayıs’tan beri mesaj bekliyorum ama mesaj falan gelmiyor instagramdan. Önerebileceğiniz bir şey var mı? Ben hesabımın e postasını değiştirmiştim. Ama sonradan çalındı sanırım. Şifre değiştirmeye çalıştığımda kodun hesabıma gönderildiği yazıyor ama ne spamda ne de gelen kutumda bir şey yok.

Sanırım yeni mail adreslerini en azından hotmail uzantılı olanları uygulamalar tanımıyor. Mail adresime bulunamadı diyor giriş yapmayı deneyince. Bir uygulamada daha kabul etmemişti.

  Mustafa 2 sene önce

  bu durumlarda genellikle sizin yaptığınız işlemleri spam olarak algılıyor ve hesap kendini kilitliyor, instagram ın attığınız maile dönmesini beklemek yerinde olacaktır, çünkü geri dönüş yapıyorlar eğer dönmezlerse bir daha atın

Anonim 2 sene önce

Merhaba. 16 nisan günü hesabım çalındı.çalan kişi telefom numarasini, mail adresini, kullanıcı adını da değiştirdi. Hiçbir şekilde alamadım. Hesabımdan insanları dolandırıyor. Adliyeye suç duyurusunda da bulundum fakat henüz dönüş olmadı. Belirtilen [email protected] mailine mail attım biraz önce açıkça durumu belirttim. Yorumlarda kod ile fotoğraf çekip atmalısınız denmiş. Bu ne kodu acaba bilgi alabilir miyim? Soruları çok net bir şekilde yanıtlandırıp çoğu kişiye yardımcı olmuşsunuz. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim.

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım hesabınızı geri alabilirsiniz. İnstagram a mail atmışsınız ve size geri dönüş yapmışlar bu güzel haber, öncellikle yapmanız gereken kodu A4 kağıdına yazınız daha sonra kod ile yüzünüz gözükecek bir şekilde selfie çekin yüzünüz tam gözüksün net olsun ayrıca kod da aynı şekilde net olsun daha sonra bunu instagram a tekrar gönderin size dönüş yaptıklarında şifrenizi ve kullanıcı adınızı mail olarak atacaklardır, bu şekilde hesabınızı geri alacaksınız, tekrar geçmiş olsun teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Iyi günler instragam hesabım çalındı, son anda kurtarma gibi birseyler yaptım, yalnız e posta gönder diyorum bana 6 haneli kod gir diyor, yalnız kod gelmiyor, fotomu çekip,kodu girip mail attım hala dönüş sağlanmadı. Sizce ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz..

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba gereken işlemleri uygulamışsınız size geri döneceklerdir, bizde aynı şekilde hesabı geri aldık

Melisa 2 sene önce

Merhaba. Ben 31 Mayıs’ta hesabıma giriş yapamadığımla ilgili instagrama mail attım.
[email protected] bu adrese. Ama hala bir geri dönüş almadım. 10 gün oldu. Sizce ne yapmalıyım?

Anonim 2 sene önce

Instagram hesabimda olağan dışı bir giriş denemesine saptadık diyor eposta olduğu için kod gelmiyor yardım edebilirmisiniz

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba instagram hesabınız daki uygulamaları silin takip uygulamaları falan, ön belleği ve çerezleri temizleyin gerekirse instagram ı silin ve tekrar yükleyin ve sonra bir iki gün bekleyin ve giriş yapın sorun çözülecektir. Teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Şifremi girmeme rağmen , İnstagram açmıyor , SMS , mail geliyor gene açmıyor , bunun nedeni ne olabilir

yasin 2 sene önce

instagram hesabım kötü kişiler tarafından çalındı. DM yolu ile gönderdikleri bir videoya tıkladım ve hesap giriş bilgilerim değiştirildi. Geri alabilir miyim?

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim yazımız ona bakarsanız tüm detayları ile anlattık

kubra 2 sene önce

Hesaba giriş yapamıyorsanız 24 saat hesaba girmeyin, hesabı dinlendirin diyorlar. Bunun mantığı nedir acaba?

  Mustafa 2 sene önce

  çünkü spama düşmüş olabiliyor bu sebeple hesabımı zorlamayın diyorlar teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Hesaba giriş yapamıyorsanız 24 saat giriş yapmaya uğraşmayın hesap dinlensin diyorlar. Bunun nedeni nedir acaba?

Nuriakbulut 2 sene önce

İyi günle kolay gelsin ben ıntegramı dondurdum geri açamıyorum resimli kod gönderdim bizimle iletişime geçtiğiniz için tşk ettiler 10 gün felan oldu bi ses Seda yok yardımcı olurmusunuz lütfen 🥀

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba gereken işlemleri yapmışsınız geri dönüş yapacaklardır merak etmeyin teşekkürler

Melisa 2 sene önce

Benim de arkadaşlarla benzer durumum var. Kayıtlı e postayı silip başka yapmışlar ve kurtarma e postası ona gidiyor. Bu kod ve fotoğraf gönderme olayı tam olarak ne acaba. Telefon ya da e posta olmasa da hesabımı geri alabilir miyim?

  Mustafa 2 sene önce

  alabilirsiniz eğer instagram ı ikna edebilirseniz, onlara mail gönderin durumu izah edin size kod gönderecekler onu da onlara tekrar gönderin ve hesabınızı geri alın teşekkürler

   Mustafa 2 sene önce

   Nasıl yaptınız?

    Melisa 2 sene önce

    merhaba. Ben 31 Mayıs’ta hesabıma giriş yapamadığımla ilgili instagrama mail attım.
    [email protected] bu adrese. Ama hala bir geri dönüş almadım. Sizce ne yapmalıyım?

    Melisa 2 sene önce

    Yazdığınız maile dün Türkçe olarak güzelce açıkladım. Onlardan dönüş bekliyorum. Teşekkür ederim.

Anonim 2 sene önce

instagram kimlik onaylayamadık maili geliyor napcam

  Mustafa 2 sene önce

  yüzünüz net gözükmesi gerekiyor kod ile birlikte yüzünüz net gözükmesi gerekiyor teşekkürler

Yılmaz 2 sene önce

İnstagramdan mesaj gelmiyor kullanıcı adı bulunamadı yada güvenlik sebebiyle şifrenizi yeniledik diye yazı çıkıyor yardımcı olur musunuz

  Mustafa 2 sene önce

  bu çoğu kullanıcıların yaşadığı bir problem bir iki gün bekleyin instagram çerezleri temizleyin gerekirse silin tekrar yükleyin düzelecektir

Yılmaz 2 sene önce

Hesabıma ulaşamıyorum, yenilemek için telefona da mailede mesaj gelmiyor. Fotoğrafımla birlikte kod da gönderdim. Bazen denediğimde kullanıcı adı bulanmadı diyor yada güvenlik sebebi ile şifrenizi yeniledik diye ekran çıkıyor. Hiç bir şekilde instagramdan mesaj gelmiyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba yapmanız gereken işleri yapmışsınız onlar size döneceklerdir biraz sabır birde hangi e mail adresine mail attınız

Tuğba 2 sene önce

İnstagramı dondurdum, geri açmak istediğimde şifremi unutmuşum, şifremi unutturma tıkladım ve mail adresime şifre yenileme bağlantısı geldi, 3 kere kod geldi ama yeni şifreyi yazdım sayfada error verdi. O mailden şifreyi gün içinde yenilemeye çalıştım yine şifreyi yenilmeyemdim. Sonra instagrama fotoğrafımı ve gelen kodu gönderdim ama cevap gelmedi, mailime de numarama da mesaj gelmiyor kullanıcı adı bulanamıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

Çiğdem Akçiçek 2 sene önce

Merhabalar. Benim instagram hesabım 1 haftadır çalındı. Hesabımda dolandırıcılık yapıyorlar. Ekli olan tüm kişilere mesajlar atılmış. Ben instagram destek ekibine yazıp sorunumu dile getirdim. Bana mail yoluyla fotoğrafımı ve kodu çekip atmamı istediler. Eksiksiz yapıp gönderdim. Bana geri dönüş sağlamadılar. Bu yüzden de hesabımı acilen, daha fazla zaman kaybetmeden kurtarmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Çok ama çok teşekkürler.

Anonim 2 sene önce

Selam yanlışlıkla [email protected] yerine [email protected] a göndermişim bir sıkıntı olur mu güvenemediğim bir yer sonuç olarak

  Mustafa 2 sene önce

  yanlış göndermişsiniz üstteki doğru adres

Anonim 2 sene önce

merhaba appstore üzerinden takipçi analiz uygulaması indirdim giriş yaptıktan sonra hesabım kitlendi şifre değiştirebiliyorum ama sürekli siyah ekran ve uyarı veriyor bunun düzelmesi için ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

ömer 2 sene önce

takipten çıkanları gösteren bir app indirdim ve giriş yaptım sonra olağan şüpheli girişi tespit edildi yazısı çıktı ve bir anda hesabıma gitti sonra çift faktörlü koruma var sms ve telefon kod geliyor giriyorum fakat instagram hesabıma girmiyor sayfayı boş dönderiyor bilgisayardan giriş yaptığımda da olmadı başka cihazdan denedim yine olmadı challange_requreid hatası diyor 10 gün önce yaşadım bu durumu yapılması gereken her şeyi yaptım yine olmadı hesabım şuan hala aktif yani instagram kapatmamış hesabımı sadece erişim sağlayamıyorum instagram bir kağıdın üzerine bir kod yazıp kendimle beraber fotoğraf çekip onlara mail atmamı söylediler o işlemi de yaptım 1 hafta önce ama hala bir dönüş almadım bazıları bu işlemden sonra düzelir dedi ama ne zaman bir dönüş yapılır tahmini hiç bir açıklama yapmadılar bu işlemin süresi ile bilgi verirseniz çok sevinirim veya önerebileceğiniz daha sağlam bir şey varsa yardımcı olursanız çok sevinirim… bir de yazılımcı insanlar bu durumu çözme imkanı var mıdır yoksa hepsi dolandırıcı mıdır

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba yapmanız gereken tüm işlemleri uygulamışsınız, yazılımcı kişilerin ekstra yapacağı bir şey yok, siz zaten kodu göndermişsiniz size illa ki geri dönüş sağlarlar, biraz sabırlı olun… bizde de aynı sorun oldu bizde kod gönderdik ve geri dönüş yaptılar hesabı geri aldık, beklemek en güzel çözüm olacaktır

Anonim 2 sene önce

Merhaba hesabım çalındı kayıtlı telefon numaram ve e posta adresim değiştirildi gmailden destek talebi gönderdim ama hala geri dönüş yapmadılar kendimi çok çaresiz hissediyorum

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba instagram mail adresine direkt mail atın isterseniz instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim yazımıza bakarsanız orada tüm detayları anlattık, bizim de başımıza böyle yakın bir şey geldi, hesabı geri aldık çok şükür umarım sizde alırsınız

Umut 2 sene önce

Merhabalar efendim instagram hesabım silinmiş bende makul olarak form gönderdim instadan geri dönüş mailide aldım istenen bilgileride eksiksiz olarak gönderdim ama bir haftayı geçmesine rağmen dönüş maili almadım çaresiz olmak artık canımı sıkıyor sizden lütfen yardımcı olur musunuz teşekkür ediyorum 🙏🏻

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba dönüş yaptılarsa büyük ihtimalle tekrar döneceklerdir, biraz sabredin

Anonim 2 sene önce

Atacağımız Mail’in İngilizce olması şart mı yoksa Türkçe destek geldi mi??

  Mustafa 2 sene önce

  Türkçe olarak atabilirsiniz yalnız çok iyi ve detaylı bir şekilde sorununuz izah edin tek tek okuyorlar

Anonim 2 sene önce

İnstagramım [email protected] ve [email protected] [email protected]. Hesaplarının hepsine mail attım ama dönüş yok 24 saat girmedim dinlensin hesap diye yine aynı şeyleri oldu girmiyor hiç bir şekilde 😒

  Mustafa 2 sene önce

  biraz sakin olun hemen dönmezler en iyi ihtimalle 5 6 günü var

Anonim 2 sene önce

Merhabalar üç gündür instagrama giremiyorum . Seri takipten çıkma yapmıştım sanırım ondan oldu. Hesabın başkasının eline geçti diyor. Şifre değiştirme ekranı çıkıyor ancak eski şifremi kabul etmiyor. Telefona kod istiyorum geliyor ancak yeniden aynı sayfaya getiriyor kabul etmiyor. Napıcamı bilemiyorum araştırmaktan yoruldum hiç bişey bulamadım düzeltemiyorum . Bir yolu varsa yardım eder misiniz

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba çoğu kullanıcının karşılaştığı bir sorun endişe etmenize gerek yoktur durumu izah edin ve instagram a mail atın size dönüş yapacaklardır hesabınızı geri alabilirsiniz teşekkürler https://help.instagram.com

   Anonim 1 sene önce

   mrblar mustafa bey ben instagram hesabımın şifresini unuttum ve benim kurtarma kodu numarama değilde e postama yönlendirmiştim ve 20 gün oldu e postama giriş yapamıyorum şifresini unuttuğum için yani anlayacağınız hem instagram hemde gmail sifrelerimi unuttum benim için e postam önemli değil ama instagram hesabım çok önem taşıyor benim 2016.dan beri açtığım sayfa çok emeğim var sadece basit bir sifre yüzünden giremiyorum bu arada instagram sayfamın bana ait olduğunu ispat edebilirim lütfen bu durumda yapacabilecegim bir yol varsa belirtin ailemin çocuklarımın fotoları benim için çok önemli lütfen yardımcı olur musunuz bu konuda

Anonim 2 sene önce

Merhaba, uzun bir süredir yorum atma sıkıntısı çekiyorum ve hala sürüyor bu. Açıkçası küfürlü içerik, veya birine hakaret eden hiç bir yorumda da bulunmadım bu zaman ancak sürekli yorum engeli yiyorum. Yani az önce bir yorum atmayı denedim sonra engelimin geçtiğini fark ettim ancak bir 5-10 dakika sonra yenisi atmayı denediğimde olmadı yine engel yedim ve bu başıma 4.kez ardı ardına geliyor. İnstagramın e-posta adresini de bulamadım yani tam olarak bunu hakkında ne yapmam gerekiyor? 🙁

  Mustafa 2 sene önce

  çerezlerde takılı kalmış olabilir çerezleri temizleyin uygulamayı silip tekrar yükleyin en sonunda olmaz mail atın instagram a teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Mustafa Bey instagram hesabım çalındı ve sadece telefon numaram kayıtlıydı kurtarma bilgisi olarak. Onu da çalan kişi hesaptan kaldırmış. Sıfırlamak istediğimde çalan kişinin yazdığı epostaya sıfırlama maili gidiyor. Şuan hesabımdan arkadaslarımı dolandırmak için dm’ler gönderiyor. Nasıl geri alabilirim hesabımı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  Mustafa 2 sene önce

  Acil olarak bu durumu instagram’a bildirmeniz gerekiyor. Ayrıca spam yaptırın arkadaşlarınıza şikayet etsinler ve tabiki onları bilgilendirin. Dilerseniz farklı bir hesap açın oradan ulaşmaya çalışın ama bir şekilde durumu bildirin. Maalesef yapabileceğiniz birşey yok şuan en azından bizim bildiğimiz çünkü telefonunuz silinmiş mail onun hesap onun olmuş yani inandıramazsınız belki instagram’a bile ama deneyin. Geçmiş olsun.

Anonim 2 sene önce

instagramımı dondurmuştum. 1 haftadır kapalıydı şimdi açmaya çalışırken güvenliğiniz için şifreyi değiştirdik diyor fakat mail almak istediğimde böyle bir kullanıcı yok diyor. mail göndermiyor. bir tane kod geldi kodla fotoğrafımı çekip yolladım. cevap gelir mi gelirse ne zaman gelir lütfen yardımcı olur musunuz?

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba kod gelmesi çok iyi bir olay hesabı kurtardınız gibi bir şey inşallah tabi ki, cevap vermeleri ortalama 5 6 günü buluyor

   Anonim 2 sene önce

   ‘kullanıcı bulunamadı hatası’ başlıklı yazınızdaki linke tıklayıp orayı doldurdum kod öyle geldi. bu bilgi için teşekkürler. Kodu ismimi ve kullanıcı adımı kağıda yazıp tuttuğum fotoyu 4-5 kere gönderdim inşallah dediğiniz gibi 5-6 günde gelir cevap

    Mustafa 2 sene önce

    merhaba biz teşekkür ederiz, webhakim.com olarak yardımımız dokunduysa ne mutlu bize, merak etmeyin aynı sorun ile bizde karşılaştık instagram a mail attık, kod ile selfie çekerek gönderdik tekrar dönüş yaptılar ve hesabımıza tekrar kavuştuk, umarız sizde instagram hesabınızı geri alırsınız. bu arada instagram destek hattı ve yardım merkezi gerçekten kullanıcılara yardımcı oluyor, yeter ki derdimizi güzel bir şekilde anlatalım onlarda bizim gibi insanlar…teşekkürler iyi günler

     Anonim 2 sene önce

     Sürecime bir etkisi olur mu bilmiyorum fakat az önce instagramda şifremi unuttuma tıkladığımda mailimi kabul etti ve şifre yenileme bağlantısı gönderdi. şifremi yenileye tıkladığımda ise ”bir sorun oluştu” sayfası çıkıyor. 5 kere falan istedim maili ve her seferinde aynısı oldu. Gerçekten napcağımı bilmiyorum tam umutlanmıştım yine olmadı. Herhalde fotoğrafımın cevabını beklemekten başka çarem kalmadı? Hem yenileme maili gönderip hem de yenilememe izin vermiyor

     Mustafa 2 sene önce

     merhaba instagram da bir şeyi ardı ardına yaptığınız takdirde 3 kereden fazla olursa direkt olarak spama atıyor ve yaptığınız her işlem boşa gitmek ile birlikte hesabı erken almanızı da engellemektedir, elbet dönecekler sakin olun ve bekleyin

Anonim 2 sene önce

instagram yardım merkezi ve destek hattı ile ilgili değerli bilgiler verdiğiniz için teşekkürler webhakim.com

Pnryasar 2 sene önce

6 yıllık instagramıma 3gündür giriş yapamıyorum ..google smart lock güvenlik açışından Instagram şifrenizi degirtirdik diye bir yazı çıkıyor karşıma , numarama şifre gelmiyor , mail kabul etmiyor , güvenliğiniz için gönderemiyoruz falan diyor .. izlemediğim video , okumadığım yazı , kurcalamadgm yer kalmadı.. ne yapabilirim bir yardım lütfen

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba endişe etmenize gerek yoktur, şu anda çoğu instagram kullanıcısı aynı sorunu yaşamaktadır, bir iki güne düzelecektir. Şu anda hiç bir şey yapmamanız en iyisi olacaktır. Kendinize bir kahve alın için ve rahatlayın,

Anonim 2 sene önce

İnsgram hesabima sadece tlf nunaram kayıtlı ve e posta yok
Hesabima giriş yapmiyorum
Tlf nunaram kod göndermesini istedigimde
Guvenlik ayarlariı nedeniyle bu nunaraya baglati gonderemiyoruz bunun yerine kulanici adini veya e posta ni yaz diyor
Hic bir sekile giremiyorum ne yapmam gerekiyor

  Mustafa 2 sene önce

  instagram da genel bir sorun var, hesap spama düşmüş olabilir bir iki gün bekleyin tekrar deneyin

Anonim 2 sene önce

Fotoğraf paylaşamıyorum hata veriyor fotoğrafınız paylaşılmadı diyor bu sorunu nasil çözebiliriz

  Mustafa 2 sene önce

  Merhaba bu konu ile ilgili olarak bizde aynı sorunu yaşadık. Instagram bazı zamanlarda bu durumu kullanıcılarına yaşatıyor, resim yüklemeye çalıştığınız zaman instagram hata verip kapatıyor, bunun için yapmanız gereken çerezleri temizlemek olacaktır, mobildeki çerezleri temizle kısmından temizleyin daha sonra en azından 5 gün fotoğraf yüklemeyin denemeyin daha sonra 6.günden sonra deneyin sorun düzelecektir, eğer siz yükleme yapmak için sürekli denerseniz sizi spam olarak algılayacak ve sürekli aynı hatayı alacaksınız, bu sebeple dediğimiz işlemi yaparsınız sorun çözülecektir. Sorun çözülürse lütfen bizimle paylaşın Teşekkürler, webhakim.com ailesi olarak iyi günler dileriz.

Anonim 2 sene önce

Fotoğraf paylaşamıyorum hata veriyor fotoğrafınız paylaşılamadı diyor bu sorunu nasıl giderebilirim

Derda Boz 2 sene önce

Merhaba. Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik. Giriş ekranında “Şifreni mi Unuttun?” bağlantısına tıkla ve hesabına erişmek için talimatları izle diyor. izliyorum . sonrasında kullanıcı adımı veya telefon numarasını yazınca Güvenlik ayarları nedeniyle bu numaraya veya kullanıcı adına bağlantı gönderemiyoruz diyorlar e-postaya gönder diyorum kullanıcı bulanamadı diyor . bana yardımcı olur musunuz?

  Mustafa 2 sene önce

  bu işlemi kaç kere yaptınız en azından bir 5 kere yaptınız mı

   Mustafa 2 sene önce

   eğer bu kadar denediyseniz biraz ara verin 1 veya 2 gün sonra tekrar deneyin

Mete 2 sene önce

Merhaba.31 martta ınstagram hesabım geçici olarak kitlendi yazısı çıktı ve hesabımda ki e postayı hatırlayamdığım için onların yolladıkları kodu alamadım ve tekrardan mail attım onlar bende kodlu fotograflı mail istediler yollam bir çok kez ama hala cevap gelmedi Acaba açılır mı?

  Mustafa 2 sene önce

  bu şekilde işlem yaptıysanız geri dönüş yaparlar biraz sabır

Anonim 2 sene önce

Merhaba Instagram benim bokstagram sayfam var ve sebepsizce çalındı e postamj yeniledim ve giriş yapmaya çalışıyorum güvenlik kodu gelmiyor lütfen bana yardımcı olun size güveniyorum teşekkür ederim

  Mustafa 2 sene önce

  merhaba e posta ile güvenlik kodu gönder işlemini birden fazla denediyseniz spama düşüyor bir iki gün bekleyin sonra tekrar deneyin, eğer yine gelmezse instagram a mail atmanız gerekiyor, bununla ilgili instagram çalınan hesap ile ilgili ne yapılır, diye detaylı bir yazımız var onu okuyun bu linke tıklayarak yazıya gidebilirsiniz https://webhakim.com/instagram-hesabim-calindi.html

Yıldız 2 sene önce

merhaba instagram hesabim 5 gündür Kilitlendi instgarama kaydoldugum epostam yillar önce kullandigim epostamdi erişimine ulaşamıyorum ınstagram şifresini biliyorum ama giriş yapamıyorum lütfen yardım edin instgarm kullanıcı ismim dellal1036 sifremi biliyorum ama giris sağlanmiyor

Anonim 2 sene önce

Merhaba instgaram hesabım kilitlendi eposta bilmiyorum uzun zamandır kullandığım bi epostaydi erişimine ulaşamıyorum lütfen yardımci olun ınstgram kullanıcı ismim dellal1036 sifremide biliyorum ama giriş yapamıyorum lütfen yardımci olun

Anonim 2 sene önce

Meraba hesabım gecici olarak kilitlendi neden kilitlendiği icinnde her hangi bi fikrim yok yardımcı olurmusunuz hesabım ne zaman acılır diye bi bilgi paylaşmıda yapılmadı

Anonim 2 sene önce

Hasabima giris yapamiyorum yeni sifre aliyorum ama gene giris yapamiyorum giris yaptigim zaman bir kac dakika bekleyin sonra tekrar deniyin bekliyorum tekra deniyorum olmiyor bi yardimci olurmusunuz

  Mustafa 2 sene önce

  biraz bekleyin tekrar deneyin spama düşmüş olabilir bir iki gün hiç denemeyin sonra deneyin sürekli yaptığınızda spam oluyor

bastugmevlude 2 sene önce

Lütfen yardım edin bana hesabıma giremiyorum birisi almış kullnyr olabılır

  Mustafa 2 sene önce

  instagram a derhal mail atın

Dinara 2 sene önce

İnstagram hesabımı neden kapattınız

Anonim 2 sene önce

Merhaba, hesabım aniden kitlendi ve şifre değişikliği istedi şifreyi sıfırladım ve yeni şifre oluşturdum daha sonra hesabıma giriş yapamıyorum ikili kimlik doğrulamasın da yedek kodlarımla da giriş yapamıyorum e posta adresim de kayıtlı değil sadece telefon numaram kayıtlı nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun

Anonim 2 sene önce

instagram hesap kapatma kapanan hesabı açma
her türlü sosyal medya işlemleri için
instagram

Grkan 2 sene önce

Merhaba ben 1 haftadır. Hesabıma giremiyorum. Bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol . Böyle bir durumla karşılaşıyorum yardım ederseniz sevinirim.

  Mustafa İyitütüncü 2 sene önce

  mail atmanızı tavsiye ederim durumu izah edin

Elif 2 sene önce

Merhaba ben Aralık ayında Instagram hesabımı dondurmuştum ancak hesabım donukken telefon numaramı değiştirdim ve eski numaram kapandı ancak ınstagram hesabımda iki faktörlü kimlik doğrulaması olduğu için hesabımı açtığım zaman kod eski numarama gidiyor. Instagrama mail atıp tek kullanımlık bir kod istedim ancak hesabınız devredışı diye bir mail attılar. Ancak hesabıma giriş yapabiliyorum sadece kodu yazamadığımdan dolayı açılmıyor. Ne yapmam gerek?

  şeyma 2 sene önce

  bende aynı sorunu yaşıyorum hesabınızı alabildiniz acaba bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Mustafa İyitütüncü 2 sene önce

  instagram a durumu bize izah ettiğiniz gibi onlara da izah edin mail atın

   Elif 2 sene önce

   Yukarıda yazan mail adreslerine hem Türkçe hem de İngilizce olmak üzere mail attım. Dönüş yapmaları tahmini ne kadar sürer?

Dilayda 2 sene önce

Merhaba;

Kullanmış olduğum hesabımın yaş doğrulaması internet donması sonucu yanlış işaretlemiş bulunmaktayım. İtiraz oluşturup, kimliğimi mail yoluyla iletmeme rağmen erişimi durdurulan hesabım henüz açılmamıştır. Kimliğimi mail attım ama henüz dönüş yapılmadı bugün 5. Gün sizce ne yapmalıyım?

  Mustafa İyitütüncü 2 sene önce

  merhaba biraz bekleyin dönüş yapacaklardır tüm prosedür işlemlerini uygulamışsınız

Anonim 2 sene önce

Merhaba;

Kullanmış olduğum hesabımın yaş doğrulaması internet donması sonucu yanlış işaretlemiş bulunmaktayım. İtiraz oluşturup, kimliğimi mail yoluyla iletmeme rağmen erişimi durdurulan hesabım henüz açılmamıştır. Kimliğimi mail attım ama henüz dönüş yapılmadı bugün 5. Gün sizce ne yapmalıyım?

  Mustafa İyitütüncü 2 sene önce

  merhaba biraz bekleyin dönüş yapacaklardır tüm prosedür işlemlerini uygulamışsınız

Anonim 2 sene önce

Şifremi unuttum mailden giriş yapamıyorum numaradan kod istiyor ama numaram değiştiği için onaylamıyor. Yardımcı olur musunuz?

orhan 2 sene önce

merhaba benim tel numaram kapandı ve yeni hat aldım instagramı normal kullanıyordum lakin telefonumu sattım ve şifremi bilmeme rağmen acılmıyor kapanan hattıma şifre gönderiyorne yapmalıyım?

Aydın 3 sene önce

Instagram hesabım bana ayit olduguna ramen ulaşamıyorum

  Mustafa İyitütüncü 3 sene önce

  instagram uygulamasına nasıl kayıt oldunuz telefon ile mi yoksa e posta ile mi instagram destek hattı yada instagram yardımı merkezi için bu önemli

Anonim 3 sene önce

Instagram hesabım bana ayit olduguna ramen ulaşamıyorum

  Mustafa İyitütüncü 3 sene önce

  instagram uygulamasına nasıl kayıt oldunuz telefon ile mi yoksa e posta ile mi instagram destek hattı yada instagram yardımı merkezi için bu önemli

Mücahit 3 sene önce

Instagram hesabım çalındı ve instagram hesabımı kapattı aylarca uğraşıp form doldurup defalarca yardım talebinde bulundum. En sonunda hesabımı geri alabilmem için form yolladı onu da bir süre geçerliliği varmış. Zamanında doldurup göndermeyi beceremediğim için o şansımı da kaybettim. Lütfen yardım edin, bi fikir verin çok çaresizim

  Mustafa İyitütüncü 3 sene önce

  merhaba aynı sorun ile karşılaştık şöyle izah etmem gerekirse ınstagram’a bakan kişiler sizin bizim gibi insanlar siz durumunuzu çok iyi bir şekilde karşıyı ikna edecek şekilde anlatın ınstagram hesabınızı geri alabilirsiniz instagram’a tekrar form doldurun ve email atın instagram hesabım çalındı ile ilgili yazımızı var ona da bakabilirsiniz

Anonim 3 sene önce

Yer arama kısmındaki mekan sayfalarında paylaşılan hikayeler çıkmıyor bu genel bir durum mu yoksa benim telefonda mı sıkıntı var. Yardımcı olur musunuz

  Mustafa İyitütüncü 3 sene önce

  program güncel mi

Anonim 3 sene önce

Kayd oldugum ve instaqrama giris yapdigim numarama erişemiyorum.numaram iptal oldu.numarama 6 haneli kod gonderiliyor ama men o sms kodu goremedigim icin hesabima giremiyorum.nasil giriş yapa bilirim lutfen yardimci olun.

Aysel 3 sene önce

Ya ben hesabima giriw yapamyorum onay kodu gelmiyor nolursunuz bana bi yardim etseniz😔😔

  Kader 2 sene önce

  İnsgrama girerken birkaç dakika sonra deneyin diyor bekletim halde tekrar giriş yapamıyorum ne yapmalıyım

   Mustafa 2 sene önce

   spama düşmüş olabilir bir iki gün sonra tekrar deneyin

  Anonim 2 sene önce

  İnsgrama girerken birkaç dakika sonra deneyin diyor bekletim halde tekrar giriş yapamıyorum ne yapmalıyım

Mustafa 3 sene önce

Hesabıma giremiyorum ikili faktörlü doğrulama alamıyorum önceden telefonumu sıfırladım actıktan sonra authenticator uygulamasını indirdim ama kuramadım instagram a giremedim kurtarma kodlarını da alamadım hesabım bana ait olduğu halde giremiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Nurengiz 3 sene önce

Merhaba sifremi ve e posta adresimi unutdum erisemiyorum yardimci olursunuzmi kullanici adim nurengiz20 elaqe saxlamaniz ucun e-posta adresim [email protected]