Instagram videolarınızı ve resimlerinizi paylaşacağınız sosyal medya uygulamasıdır. Dünyada en çok kullanılan uygulamada milyonlarca kullanıcı mevcut, tabi bunun yanında Instagram’a sürekli gelen güncellemelerle yada kullanıcıların yaptıkları ihlallerle pek çok sorun meydana getirmektedir.

Bu problemlerin başında en çok instagram hesabım çalındı, instagram hesabıma ulaşamıyorum gibi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bunlara da önlem almak için instagram yardım merkezi sorunlarınıza çözümler sunmaktadır. Bu kısımda hepsine ulaşabilirsiniz.

Instagram destek hattı yada instagram yardım merkezi aracılığı ile sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Direkt olarak https://help.instagram.com/ bu linkten ulaşıp sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Şimdi sizlere genel olarak ulaşabileceğiniz linkleri paylaşacağım. Birlikte bakalım.

Instagram Yardım Sayfası Nedir?

instagram hesap kurtarma kesin cozum

Instagram yardım sayfası kullanıcıların sorunlarına çözümler bulan ve en kısa zamanda dönüşler sağlayan kısımdır. Direkt olarak instagram müşteri temsilcisi olmasa da instagram e mail üzerinden ulaşarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Instagram Destek Hattı Yardım Merkezi

Instagram destek hattı yardım merkezi ile direkt olarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Instagram Destek Hattına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

calinan instagram hesabini geri alma linki

Instagram üzerinde herhangi bir sorun yaşıyorsanız instagram destek hattı mail help@instagram.com yada complaint@instagram.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Instagram destek hattı direkt olarak bulunmamaktadır. Instagram sosyal medya platformunda direkt olarak müşteri temsilcisi yoktur. Fakat instagram uygulaması kullanıcıların derdini dinlemek ve sorunlarını gidermek için instagram yardım merkezi ile sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Instagram Uygulamasına Telefon Aracılığı İle Ulaşabilir Miyim?

instagram destek istegi formu 2020

Instagram yardım merkezi iletişim direkt olarak ulaşmak mümkün değildir. Fakat kullanıcılarına farklı yöntemler ile hizmetler sunmaktadır. 11870 ile sorunlarınızı buraya anlatıp çözümler bulabilirsiniz. Diğer yolda instagram e mail üzerinden problemleriniz aktarabilirsiniz.

Instagram Uygulamasına Mail Yolu İle Ulaşabilir Miyim?

instagram hesabim calindi e postam degistirildi 2020

Instagram uygulaması kullanıcıların sorunlarını çözmek için farklı yöntemler kullanmaktadır. Bunlardan birde Instagram destek mail adresi kısmıdır.

Instagram destek mail adresine sorunlarınızı detaylı bir şekilde açıklamanız gerekmektedir. Örneğin, instagram hesabım çalındı diyorsanız, bunu çok detaylı bir şekilde açıklamanız gereklidir. Diğer bir örnekte ise, instagram dondurdum kullanıcı bulunamadı hatası ile karşı karşıya kaldı iseniz, buraya çok detaylı bir şekilde açıklama yapmanız gerekmektedir.

Instagram Müşteri Hizmetleri İle İletişime Geçme

instagram yardim merkezi sifre

Instagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçme direkt olarak bulunmamaktadır. Fakat onun yerinde instagram yardım merkezi yada instagram destek hattı e mail yolu ile sorunlarınızı iletebilirsiniz. Diğer bir yol ise 11870 ile problemlerinizi iletebilirsiniz.

Instagram’da Sorunlar Yaşamaktayım Müşteri Hizmetlerine Nasıl İletebilirim?

instagram yardim merkezi

Instagram’da sorunlar yaşıyorsanız, direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcisi yoktur. help@instagram.com e-mail instagram destek hattı yada yardım merkezi aracılığı ile sorunlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

instagram destek istegi formu

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmasa da, 11870 numaradan direkt olarak sorunlarınızı söyleyebilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri

instagram destek hatti mail

Instagram müşteri hizmetleri aracılığı ile herhangi bir sorun yaşıyorsanız, yinede help@instagram.com e-mail adresinden problemlerinizi iletebilirsiniz.

  • Instagram anlık 800 milyon kullanıcı sayısı ile dünyada sosyal medyada yeni bir çığır açmış oldu.
  • Tabi bu kadar kullanıcı olması sebebi ile bir çok sorunlarda ortaya çıkmaktadır.
  • Instagram uygulamasında direk yüz yüze görüşeceğiniz, muhatap bulunmamaktadır.
  • Instagram mail adresi yada instagram telefon numarasının olmaması kullanıcıları bazen zora sokabilmekte.
  • Bunların yanında instagram sorun bildir yada instagram yardım merkezi sizlere yardımcı olabilmektedir.
  • Instagram destek merkezlerinden ve instagram sorun bildir kısmından problemlerinizi anlatabilirsiniz.

Instagram Şikayet Formu

instagram hesabim calindi formu

Instagram şikayet hattı ile herhangi bir probleminizi mail yolu ile instagram yetkililerine ulaştırabilirsiniz. help@instagram.com e-mail yaşadığınız sorunları açık ve net bir biçimde aktardığınız takdirde size geri dönüş sağlanacaktır. Özellikle instagram hesabım çalındı diyorsanız, bunu detaylı ve açık bir şekilde anlatmanız gerekmektedir. Şimdi size vereceğimiz link erişimleri ile direk olarak ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi Sorun Giderme

Instagram Yardim Merkezi Sorun Giderme

Instagram yardım merkezi resmi sitesinden problemlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca farklı sorunlar yaşamanız durumunda help@instagram.com e-mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi Türkçe

instagram yardim merkezi sifre (1)

Instagram yardım merkezi Türkçe olarak iletişime geçmek için 11870 instagram destek hattı ile sorunlarınızı iletebilirsiniz. Eğer buradan sorunlarınızı çözemezseniz, https://help.instagram.com/ ile problemleriniz çözüm arayabilirsiniz.

Instagram Şifre Talep Formu- Instagram Hesabım Çalındı

instagram sifre yenileme maili gelmiyor

Instagram şifre ile herhangi bir problem yaşıyorsanız yada instagram hesabım çalındı diyorsanız, help@instagram.com e-mail üzerinden sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Not: Instagram yardım merkezi yada instagram ile bir alakamız yoktur, buradaki bilgiler tamamı ile instagram uygulamasının vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yazılmıştır, kısa yoldan ulaşabileceğiniz linkler hepsi derlenmiştir, bunların  hepsi instagram uygulamasının kendi içerisinden bulunmaktadır.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (4)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 3 hafta önce

Kayd oldugum ve instaqrama giris yapdigim numarama erişemiyorum.numaram iptal oldu.numarama 6 haneli kod gonderiliyor ama men o sms kodu goremedigim icin hesabima giremiyorum.nasil giriş yapa bilirim lutfen yardimci olun.

Aysel 1 ay önce

Ya ben hesabima giriw yapamyorum onay kodu gelmiyor nolursunuz bana bi yardim etseniz😔😔

Mustafa 3 ay önce

Hesabıma giremiyorum ikili faktörlü doğrulama alamıyorum önceden telefonumu sıfırladım actıktan sonra authenticator uygulamasını indirdim ama kuramadım instagram a giremedim kurtarma kodlarını da alamadım hesabım bana ait olduğu halde giremiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Nurengiz 6 ay önce

Merhaba sifremi ve e posta adresimi unutdum erisemiyorum yardimci olursunuzmi kullanici adim nurengiz20 elaqe saxlamaniz ucun e-posta adresim nurxyeva@gmail.com