22 Eylül akşam saatlerinde kullanıcıların, Instagram uygulamasıyla ilgili şikayetleri sosyal medyada gündem oldu. Peki Instagram çöktü mü? 22 Eylül Instagram’a neden girilmiyor?

Instagram Son Dakika Haberleri [Instagram Çöktü Mü?]

Dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da teknik sorun yaşandı. Bu sorunla karşılaşan kullanıcılar, yaşadıkları durumu belirtmek için Twitter’a koştu. Peki Instagram çöktü mü? 22 Eylül Instagram’a neden girilmiyor? İşte merak edilenler…

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram’da bazı kullanıcılar, “Akış yenilenemedi” hatası aldığını belirtirken bazı kullanıcılar ise hesaplarına erişim yapamadıklarını ifade etti.

Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Instagram tarafından açıklama bekleniyor. Konuyla alakalı tweet atan kullanıcılar, “Instagrama giremiyorum arkadaşlar atıp duruyor Instagram beni sizde de aynısı oluyor mu?”, “Instagram’ım çalındı sandım” diye paylaşım yaptı.

Instagram Son Dakika Haberleri

Instagram Son Dakika Haberleri

Instagram uygulamasında aklınıza gelebilecek, yaşayabileceğiniz tüm sorunları derledik.

Özellikle, instagram çöktü mü? instagram dondurma, instagram hesap silme, instagram takipçi hilesi, instagram video indir, instagram biyografi sözleri, instagram aç, instagram profil büyütme, instagram engelleyenleri görme, instagram takipçi arttırma, instagram story düzenleme uygulaması, instagram şifre değiştirme, instagram şifremi unuttum, instagram gizli hesap görme gibi işlemleri ve daha fazlasını derledik.

1- Instagram Çöktü Mü?

Instagram uygulamasına farklı sebeplerden dolayı bazı günlerde giriş yapılamamaktadır.

2- Instagram Silinen Hesabı Geri Alma

Instagram silinen hesabını geri alabilirsiniz, https://webhakim.com/instagram-silinen-hesabi-geri-alma.html bakabilirsiniz.

3- instagram hesap silme

Instagram hesap linki üzerinden telefondan ve bilgisayar üzerinden instagram hesabınızı dondurabilirsiniz. Buradan https://webhakim.com/instagram-hesap-silme-2018.html dondurabilirsiniz.

4- instagram takipçi hilesi

Instagram takipçi arttırma işlemlerine buradan https://webhakim.com/instagram-takipci-arttirma-yollari.html bakabilirsiniz.

5- instagram video indir

Instagram video indirme işlemini buradan bakarak https://webhakim.com/instagram-video-indirme-uygulamasi.html yapabilirsiniz.

6- instagram biyografi sözleri

Instagram uygulamasında biyografi sözlerine komik, havalı, ingilizce ve çok daha fazlasına buradan https://webhakim.com/instagram-biyografi-sozleri.html bakabilirsiniz.

7- instagram aç

Instagram kaydol işlemi için https://webhakim.com/instagram-hesabi-nasil-acilir.html bakabilirsiniz.

8- instagram profil büyütme

Instagram pp büyütme işlemi için https://webhakim.com/instagram-profil-buyutme.html bakabilirsiniz.

9- instagram engelleyenleri görme

Instagram beni kim engelledi diyorsanız https://webhakim.com/instagram-beni-engelleyenler.html bakabilirsiniz.

10- instagram takipçi arttırma

Instagram takipçi için https://webhakim.com/instagram-icin-programlar.html bakabilirsiniz.

11- instagram story düzenleme uygulaması

Instagram story uygulaması için https://webhakim.com/instagram-story-uygulamasi.html bakabilirsiniz.

12- instagram şifre değiştirme

Instagram şifre değiştirme kolay yöntem https://webhakim.com/instagram-sifre-degistirme-linki.html bakabilirsiniz.

13- instagram şifremi unuttum

Instagram şifremi unuttum diyorsanız hemen https://webhakim.com/instagram-sifremi-unuttum.html çözüme ulaşabilirsiniz.

14- instagram gizli hesap görme

Instagram gizlilik hesap görme işlemi için buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-uygulamasi.html bakabilirsiniz.

15- Instagram Çalınan Hesabı Kurtar

Instagram hesabı kurtarmak için buradan https://webhakim.com/instagram-hesabim-calindi.html bakabilirsiniz.

16- Hesap Kapattırma Instagram [Çalınan veya Başkasının Hesabını Kapattır]

Instagram hesabınızı buradan bakarak https://webhakim.com/hesap-kapattirma-instagram.html kolay bir şekilde kapatabilirsiniz.

17- Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram takip etmeyenleri bulma iOS ve Android üzerinden buradan https://webhakim.com/instagram-takip-etmeyenleri-bulma.html bakarak yapabilirsiniz.

18- Instagram Hikaye Kapakları

Instagram hikaye kapak sözleri sevgili, aşk ve çok daha fazlası için https://webhakim.com/instagram-hikaye-kapaklari.html bakabilirsiniz.

19- Instagram Hikayelerine Müzik Ekleme

Instagram hikaye müzik ekleme işlemini buradan https://webhakim.com/instagram-hikayelerine-muzik-ekleme.html yapabilirsiniz.

20- Instagram Hesabımın Çalındığını Nasıl Anlarım?

Instagram ile ilgili çalındı mı diye şüphe ediyorsanız, buradan https://webhakim.com/instagram-hesabimin-calindigini-nasil-anlarim.htmlbakabilirsiniz.

21- instagram dondurma

Instagram dondurma linki üzerinden telefondan ve bilgisayar üzerinden instagram hesabınızı dondurabilirsiniz. Buradan https://webhakim.com/instagram-hesap-dondurma-2018.html dondurabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER