Instagram gizlilik hesap görme sitesi kullanmak isteyenler için unutulmaması gereken bir durum var. Instagram kullanıcılarının özeline saygılı olunuz. 

Bazen ebeveynlerin çocuklarının sosyal medya hesabıyla ilgili merak ettiği durumlar olur. Kimi takip ettiklerini, neler paylaştıklarını görmek için instagram gizli hesap görme yöntemini tercih ediyorlar.

Gizli hesapları bulmak için oluşturulmuş birçok uygulama ve web sitesi vardır. Ancak bu tür uygulamalar Instagram tarafından desteklenmiyor.

Instagram, politikası gereği üçüncü taraf uygulamalarına güvenmez. Normalde de bu tür uygulamalar genel olarak internet ortamında güvensiz kabul edilmektedir.

Yani instagram hesabınızı da tehlikeye atabilirsiniz. Instagram güvenli olmayan uygulamaları spam olarak algılayıp hesabı da kapatabiliyor.

Uyarı: Uygulamaların güvenilirlik garantisi yoktur. Sorumluluk size aittir. Kesin olarak gösterecek diye de bir şey yoktur. Bunu bilip işlem yapmanız da yarar var.

Bu yüzden bizce en güvenli yöntem hiçbir uygulama ve program kullanmadan ücretsiz bir şekilde güvenilir olarak bu webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-ucretsiz.html makalemizdeki yöntemi deneyebilirsiniz.

Not: Bu programlar ebeveyn uygulaması olarak geçiyor. Yalnızca yasal kullanım için kullanmayı öneriyorlar. Programın websitesindeki açıklama aşağıdadır.

Size ait olmayan bir cihaza mSpy yüklemek yürürlükteki yasaların ihlalidir. İlgili yasalar genellikle mSpy’ı kurmayı düşündüğünüz cihazların sahiplerini bilgilendirmenizi gerektirir. Bu şartın ihlali, ciddi para ve cezai yaptırımlara neden olabilir. Yazılımın bu tür cihazlara yüklenmesinden yalnızca siz sorumlusunuz ve mSpy’ın sorumlu tutulamayacağının farkında olup bunu kabul ediyorsunuz. mSpy’ı kurmadan ve kullanmadan önce ülkenizdeki bir hukuk müşavirine danışmanızı öneririz.”

1- Mspy – Ücretlidir

2- Eyezy – Ücretlidir

3- Umobix – Ücretlidir

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

Instagram gizli profile bakma yöntemlerinde ilk önce uygulamaları derledik. Detaylarına bakalım.

[alert-warning]Not: Burada sorumluluk size aittir. Çünkü uygulamalar sizden onay olarak instagram bilgileriniz istemektedir.

O yüzden dikkatli olmanızda yarar var. İçinizin rahat etmesi ve hesabınıza bir zarar gelmemesi için en güvenilir olarak fake hesap açarak gizli hesap görme işlemini yapmanızdır. Bunun dışında lisanslı ve ücretli uygulamalar var.

O uygulamalar ebeveyn takibine yönelik lisanslı programlardır. Eğer profesyonel bir program arıyorsanız iOS ve Android gizli hesap takibi yapmak için o tarz uygulamalara göz atabilirsiniz.[/alert-warning]

Mspy

Instagram ile bilgilere ulaşabilirsiniz. Gizli hesabı gösterecek diye herhangi bir garantisi yoktur. Ücretlidir. Şartnamesi okuyup öyle ödeme yapmanızda yarar var.

Buradan indirebilirsiniz.

Eyezy

Gizli hesapları gösterme uygulamalarından biridir. Ama kesin gösterecek diye bir garantisi yoktur. Sorumluluk size aittir. Ücretlidir.

Buradan indirebilirsiniz.

uMobix

Screenshot 19

uMobix uygulamasının özelliklerine bakalım. Yine bu uygulamada da gizli hesabı gösterecek diye herhangi bir garantisi yoktur.

ÜCRETLİDİR! Ücreti ödemeden tüm onayları dikkatlice okuyun. 

  • Kullanıcı çevrimiçi olduğunda izleyin.
  • Kullanıcı her giriş yaptığında Instagram sekmesinin yanında yeşil noktalı bir durum simgesi göreceksiniz.
  • Verileri her 5 dakikada bir güncelleyin.

Buradan siteye gidebilirsiniz.

Not: Uygulamaların güvenirlilik garantisi yoktur. Sorumluluk size aittir.

Instagram gizli hesap görme ile ilgili tüyolar

Birinin özel Instagram profilini veya hikayelerini görmenin tek yolu onun hesabını takip etmektir. Ne yazık ki bunun geçici bir çözümü yoktur. Kişinin profilindeki Takip Et düğmesine basmanız ve kişinin isteğinizi onaylamasını beklemeniz gerekir. Instagram gizli profil gösterdiğini iddia eden uygulamalara karşı dikkatli olun.

Instagram Gizli Hesap Görme APK

Instagram Gizli Hesap Gorme APK

Google Play üzerinden uygulamaları indirmenizde yarar vardır. Yukarıda belirttiğimiz uygulamalar üzerinde indirebilirsiniz. Bu arada webhakim.com olarak en iyilerini derlemeye çalıştık.

Son olarak buraya tıklayarak (VPN değiştirmeden hata veriyor) yalnız VPN değiştirmeniz gerekmektedir. Buradan hızlı bir şekilde VPN https://webhakim.com/en-iyi-vpn-uygulamalari-android-iphone-pc.html değiştirebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

Instagram gizli hesap görme programsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz, bu işlemde mümkündür. Buradan detaylarına https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-ucretsiz.html bakabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme iOS

Bu arada daha fazla detay isterseniz https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-ios.html bakabilirsiniz.

Not: Uygulamaların güvenirlilik garantisi yoktur. Bazen de hatalar verebilmektedir. Sorumluluk size aittir.

Instagram Gizli Hesap Görme Android

Android üzerinden de görebilirsiniz. Yukarıda aslında tüm bilgileri verdik. Eğer çok daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-android.html bakabilirsiniz.

Instagram Gizli Hikaye İzleme

İnstagram üzerinden farklı stalk işlemler yapabilirsiniz.

Gizli hikaye izleme hususunda meraklıysanız buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hikaye-izleme.html bakabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Instagram kapalı hesap görme sitesi üzerinden de bakabilirsiniz.

Son olarak bir kız hesabının içini görmek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde nasıl yapılacağının detayları anlattık buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-kiz-guvenilir-programsiz-ve-ucretsiz.html bakabilirsiniz.

Gizli Bir Instagram Hesabını Güvenli ve Yasal Olarak Görüntüleme

Görüntülemek istediğiniz özel Instagram hesabı isteğinizi onaylamıyorsa, yine de içeriklerini görüntülemek için kullanabileceğiniz bazı güvenli ve yasal yöntemler vardır.

En yaygın yöntemlerden biri sahte hesap oluşturmaktır. Sahte bir Instagram hesabı oluşturabilir ve gizli hesaba takip isteği gönderebilirsiniz. İsteğinizi onaylarlarsa, siz olduğunuzu bilmeden içeriklerini görüntüleyebilirsiniz.

Başka bir yöntem de gizli hesabı takip eden birinden içeriklerini sizinle paylaşmasını istemektir.

Gizli hesabı takip eden birini tanıyorsanız, ondan gizli hesabın gönderilerini ve hikayelerini sizinle paylaşmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde, özel hesaba doğrudan erişmeden içeriği görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli Mi?

Instagram tarafından yukarıda belirttiğimiz uygulamalar desteklenmiyor. Gizli hesap görmek için kullanıcı adı ve şifrenizi bu uygulamalara girmeniz isteniyor. Fake hesap açıp bilgileriniz girmenizde yarar vardır. Buradan fake hesap açma yöntemine https://webhakim.com/instagram-fake-hesap-acma.html bakabilirsiniz.

Sonuçta internet ortamı olduğu için her zaman risk vardır. Sorumluluk burada tamamen size aittir. Ancak aralarında lisanslı olan güvenilir programlar var.

Onlarla isterseniz güvenli bir şekilde hesap takibi yapabilir ve çocuğunuzun hesabını güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Sonuç: Instagram’da İnsanların Gizliliğine Saygı Duymak

Sonuç olarak, özel Instagram hesaplarını izinsiz olarak görüntülemek yasa dışıdır ve gizliliğin ihlalidir. İnsanların gizlilik tercihlerine saygı duymak ve onların özel hesaplarını izinleri olmadan görüntülemeye çalışmamak önemlidir.

Özel bir Instagram hesabını gerçekten görüntülemek istiyorsanız, en iyi ve en güvenli yol, onları takip etme talebinde bulunmaktır. Talebinizi onaylarlarsa yasal olarak ve risk almadan içeriklerini görebilirsiniz.

İsteğinizi reddederlerse, kararlarına saygı duymanız ve üçüncü taraf araçları veya sahte hesapları kullanarak özel içeriklerine erişmeye çalışmamanız önemlidir.

Hesabın neyle ilgili olduğunu görmenin, herkese açık gönderilerine bakmak veya diğer sosyal medya platformlarında veya arama motorlarında kullanıcı adlarını aramak gibi başka yolları da vardır.

Unutmayın, Instagram bir sosyal medya platformudur ve bu nedenle insanların gizlilik tercihlerine saygı duymak gerekir.

Postegro kimin baktığını gösteriyor mu?

Postegro daha önceden çalışan bir uygulamaydı. Ancak son zamanlarda Postegro Lili Android uygulaması hesabınıza erişiyor ve giriş yaparken kullandığınız id ve şifrenizi görebiliyor. Bu işlem uygulamanın hesabınıza tamamen erişmesi anlamına geliyor.

Instagram’da gizli hesapları nasıl görebilirim?

Gizli hesapları görebilmek için yapmanız gereken makyaj, futbol, doğa fotoğrafları, son dakika haberleri gibi konular ile ilgili olarak bir tane instagram hesabı açmak olacak. Daha sonra konu ile ilgilenen 100 kullanıcıyı takip edin. Muhtemelen yarısı size geri dönüş yapacaktır. 50 veya 100 takipçiye ulaştığınızda gizli hesabını görmek istediğiniz kişiye arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Kaynak: https://isocialtips.com/best-private-instagram-viewer/

Yorumlar (10)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

yaso 3 ay önce

gizli hesap için teşekkürler ama maalesef gg oldum heralde

aslıhan 5 ay önce

teşekkürler

ahmetcan 11 ay önce

teşekkürler

Anonim 11 ay önce

Ucretsiz uygulama uretin ya😭

Anonim 12 ay önce

teşekkürler ama yalan oldu

Emil 1 yıl önce

Merhaba

    Mustafa 1 yıl önce

    Merhabalar

Anonim 1 yıl önce

Sanırım en güvenilir olanları eyezy ve umobix instagram gizli hesap görmek için ve takip yapmak için.

tugrul 1 yıl önce

teşekkürler kolayca gizli hesaba baktım

alihan 1 yıl önce

instagram gizli hesap görme gerçekten güzel ama gördük de ne olddu be