Salgının ülkemizde yayılmasından sonra ardından gelen sokağa çıkma yasakları ile birlikte evlerde vakit geçirmekteyiz. Tabi çoğu kişi evde çalışsada birçok kişide evde boş oturmaktadır. İşte bu noktada evde zamanınız değerlendireceğiniz ve de para kazanabileceğiniz, para kazandıran mobil uygulamalar Android ve iOS olmak üzere sizlerle paylaştık, detaylarına birlikte bakalım.

Para kazandıran mobil uygulamalar ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Hem vaktinizi değerlendirmiş olursunuz hemde para kazanmış olursunuz. Anket doldurarak, reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Peki, bunları nasıl yapabilirsiniz, detaylarına birlikte bakalım.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Android iOS

İnternette para kazanma istiyorsanız, bu mobil uygulamalar tam size göre, tüm detaylarını ve özelliklerini derledik.

Google Ödüllü Anketler

anket doldur para kazan

Anket doldur para kazan dünya devi Google ödüllü anketler, çoğu büyük firmalar, şirketler ve mağazalar olmak üzere anlaşıp kendi sitesinden piyasaya sürdüğü anketlerdir.

Google’ın sizler istediği anketleri doldurarak ve başkalarına doldurtularak Google Play kredisi kazanıyorsunuz. Ayrıca paraya çevirebiliyorsunuz.

anket doldur para kazan 2020

Google ilk olarak sizinle ankete başlıyor, sizin bilgilerinizi alıyor ve sizin bu işe uygun olup olmadığınızı ölçümlüyor, eğer sizin bu işe uygun olduğunuzu düşünürse size uygun olan anketleri sizlerle paylaşıyor. Yaklaşık olarak haftada 1 tane anket gönderiyor, bu anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler İNDİR 

PostBee

mobil uygulama para kazanma

Markaların size vermiş olduğu görevleri post atarak paylaşabilir ve bunun üzerinden para kazanabilirsiniz. Mobil uygulamada paylaşım yaparak para kazanıyorsunuz. Genel olarak paylaşımları instagram üzerinden yapıyorsunuz. Fotoğraf ve video olarak paylaşabilirsiniz.

500 ve üzeri takipçiye sahipseniz Instagram’da PostBee uygulamasını kullanmanız para kazanmanız için yararlı olacaktır. Ödemenin günü geldiğinde banka üzerinden hesabınıza parayı yatırıyor.

Postbee İNDİR Android

Postbee İNDİR iOS

Yandex Toloka

mobil para kazandiran uygulama 2020

Yandex Toloka uygulamasında, bilgisayarın yapamadığı görevleri yaparak internetten para kazanın. Görevler arasında genel olarak sitelerin görselliğini, yazılarını, ürünlerini arama motorlarına uygunluğunu kendisine bildirmenizi istiyor.

Sayfa, görsel arama sonuçları yada arayüz seçeneklerinin karşılaştırılması, bilgilerin internette aranması gibi işlemleri bildirerek para kazanabilirsiniz.

Yandex Toloka mobil uygulamasına buradan kayıt olun. Kayıt işlemi ücretsiz olup çok kısa sürede kayıt olabilirsiniz.

Para transferi ise, Yandex money, PayPal, Papara ve Skrill gibi araçlar ile yapılmaktadır.

Yandex Toloka İNDİR iOS

Yandex Toloka İNDİR Android

Bounty

internetten para kazanma 2020

Bounty uygulaması da sizlere farklı görevler vererek para kazanmanıza olanak sağlıyor. Mağazaya girip fotoğraf çekmek, markette ürün rafının fotoğrafını çekmek, anket doldurmak, restoran yada kafeye gidip sunulan hizmeti değerlendirmek gibi görevler veriyor.

Bounty uygulamasını telefonunuza indirin ve üye olun, görev detaylarını oku ve görevde istenenleri gerçekleştir, görevin tamamlandıktan sonra paran bakiyene eklensin, para çekme isteği gönder ve para en yakın cuma günü hesabınızda olsun.

Bounty İNDİR Android

Bounty İNDİR iOS

Para kazandıran mobil uygulamalar 2020 yılında da çok revaçta birbirinden değerli uygulamalar ile güzel paralar kazanabilirsiniz.

Kuruş Kazanı

para kazandiran mobil uygulamalar 2020

Oyun oynayarak para kazanma temelinde bu mantık yatmaktadır. Eğer oyun seviyorsanız oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Karşına 10 soruluk matematik işlemi geliyor bunların hepsine doğru cevap veriyoruz. 0.03TL para kazanıyorsunuz. Her bir işlem için 10 saniye süre veriyor.

oyun oynayarak para kazanma

Günde 100 defa bu oyunu oynayabilirsiniz. 5 TL olunca paranızı papara yöntemi ile çekebiliyorsunuz. Pazartesi ve perşembe günü hesabınıza para yatıyor.

para kazan

Reklam izleyerek para kazanma yöntemi aslında bu uygulamada mevcut. 30 saniye boyunca reklamı tıkladıktan sonra izlerseniz para kazanabilirsiniz.

Kuruş Kazanı İNDİR Android


Trend içerikler

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 5 gün önce

Video gereksiz olmuş bence sonuna Bonus: yazarak Bionluk’u tanıtabilirdiniz. Herhangi bir aşağılama gibi bir düşüncem yok okuduğunuz için teşekkürler. 🙂