Salgının ülkemizde yayılmasından sonra ardından gelen sokağa çıkma yasakları ile birlikte evlerde vakit geçirmekteyiz. Tabi çoğu kişi evde çalışsada birçok kişide evde boş oturmaktadır. İşte bu noktada evde zamanınız değerlendireceğiniz ve de para kazanabileceğiniz, para kazandıran mobil uygulamalar Android ve iOS olmak üzere sizlerle paylaştık, detaylarına birlikte bakalım.

Para kazandıran mobil uygulamalar ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Hem vaktinizi değerlendirmiş olursunuz hem de para kazanmış olursunuz. Anket doldurarak, reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar listesini sizler için derledik. Hepsine bakalım.

Para Kazandıran Uygulamalar

İnternette para kazanma istiyorsanız, bu mobil uygulamalar tam size göre, tüm detaylarını ve özelliklerini derledik.

1- Google Ödüllü Anketler

papara para kazandiran oyunlar

Anket doldur para kazan dünya devi Google ödüllü anketler, çoğu büyük firmalar, şirketler ve mağazalar olmak üzere anlaşıp kendi sitesinden piyasaya sürdüğü anketlerdir.

Google’ın sizler istediği anketleri doldurarak ve başkalarına doldurtularak Google Play kredisi kazanıyorsunuz. Ayrıca paraya çevirebiliyorsunuz.

PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYIN

anket doldur para kazan 2020

Google ilk olarak sizinle ankete başlıyor, sizin bilgilerinizi alıyor ve sizin bu işe uygun olup olmadığınızı ölçümlüyor, eğer sizin bu işe uygun olduğunuzu düşünürse size uygun olan anketleri sizlerle paylaşıyor. Yaklaşık olarak haftada 1 tane anket gönderiyor, bu anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler İNDİR 

2- PostBee

mobil uygulama para kazanma

Markaların size vermiş olduğu görevleri post atarak paylaşabilir ve bunun üzerinden para kazanabilirsiniz. Mobil uygulamada paylaşım yaparak para kazanıyorsunuz. Genel olarak paylaşımları instagram üzerinden yapıyorsunuz. Fotoğraf ve video olarak paylaşabilirsiniz.

500 ve üzeri takipçiye sahipseniz Instagram’da PostBee uygulamasını kullanmanız para kazanmanız için yararlı olacaktır. Ödemenin günü geldiğinde banka üzerinden hesabınıza parayı yatırıyor.

Postbee İNDİR Android

Postbee İNDİR iOS

3- Yandex Toloka

mobil para kazandiran uygulama 2020

Yandex Toloka uygulamasında, bilgisayarın yapamadığı görevleri yaparak internetten para kazanın. Görevler arasında genel olarak sitelerin görselliğini, yazılarını, ürünlerini arama motorlarına uygunluğunu kendisine bildirmenizi istiyor.

Sayfa, görsel arama sonuçları yada arayüz seçeneklerinin karşılaştırılması, bilgilerin internette aranması gibi işlemleri bildirerek para kazanabilirsiniz.

Yandex Toloka mobil uygulamasına buradan kayıt olun. Kayıt işlemi ücretsiz olup çok kısa sürede kayıt olabilirsiniz.

Para transferi ise, Yandex money, PayPal, Papara ve Skrill gibi araçlar ile yapılmaktadır.

Yandex Toloka İNDİR iOS

Yandex Toloka İNDİR Android

4- Bounty

internetten para kazanma 2020

Bounty uygulaması da sizlere farklı görevler vererek para kazanmanıza olanak sağlıyor. Mağazaya girip fotoğraf çekmek, markette ürün rafının fotoğrafını çekmek, anket doldurmak, restoran yada kafeye gidip sunulan hizmeti değerlendirmek gibi görevler veriyor.

Bounty uygulamasını telefonunuza indirin ve üye olun, görev detaylarını oku ve görevde istenenleri gerçekleştir, görevin tamamlandıktan sonra paran bakiyene eklensin, para çekme isteği gönder ve para en yakın cuma günü hesabınızda olsun.

Bounty İNDİR Android

Bounty İNDİR iOS

Para kazandıran mobil uygulamalar çok revaçta birbirinden değerli uygulamalar ile güzel paralar kazanabilirsiniz.

5- Kuruş Kazanı

para kazandiran mobil uygulamalar 2020

Oyun oynayarak para kazanma temelinde bu mantık yatmaktadır. Eğer oyun seviyorsanız oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Karşına 10 soruluk matematik işlemi geliyor bunların hepsine doğru cevap veriyoruz. 0.03TL para kazanıyorsunuz. Her bir işlem için 10 saniye süre veriyor.

oyun oynayarak para kazanma

Günde 100 defa bu oyunu oynayabilirsiniz. 5 TL olunca paranızı papara yöntemi ile çekebiliyorsunuz. Pazartesi ve perşembe günü hesabınıza para yatıyor.

para kazan

Reklam izleyerek para kazanma yöntemi aslında bu uygulamada mevcut. 30 saniye boyunca reklamı tıkladıktan sonra izlerseniz para kazanabilirsiniz.

Kuruş Kazanı İNDİR Android

6- Swagbucks

para kazandiran uygulama

Swagbucks iOS İNDİR

Swagbuck Android İNDİR

Anket doldurarak, video izleyerek ve müzik dinleyerek para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. En çok indirilen para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulama ile aylık 1000 TL para kazanabilir.

7- MyPoints

internetten para kazanma

MyPoints, para kazandırma fırsatı sağlayan bir platformdur. Mypoints uygulama üzerinden hizmet veriyor. Google Play ve App Store’de yer alan uygulama üzerinden para kazanabilirsiniz.

MyPoints iOS İNDİR

MyPoints Android İNDİR

8- Surveysonthego

Uygulama, profili ayarladıktan anketler göndermektedir. Surveysonthego aracılığıyla anketlerden ödeme alırsınız.

Surveysonthego iOS İNDİR

Surveysonthego ANDROİD İNDİR

9- iPoll

iPoll, para kazandıran anket uygulamaları arasındadır. Uygulama aracılığıyla düzenli olarak size gönderilen anketleri yanıtlayabilir ve para kazanabilirsiniz. iPoll size ücretsiz ödüller sunar. Hediye kartları, havayolu kredileri ve daha fazlasını sunar.

Tamamladığınız her iPoll görevi için ödüller kazanın. Bunlar, bir mağazayı ziyaret etmek, fotoğraf çekmek ve ürünleri test etmek gibi eğlenceli görevleri içerir. Ne kadar çok görev tamamlarsanız, o kadar çok ödül alırsınız!

iPoll iOS İNDİR

iPoll ANDROİD İNDİR

10- Foap

para kazandiran uygulama internet

Foap yapmayı sevdiğiniz şeyden para kazanmanın en iyi yolu ücretsizdir. Dahası, her fotoğraf sattığınızda komisyonun yüze 50’sini alırsınız. Her görev 50 $ ‘dan başlayan bir ödülle ödüllendirilir. Fotoğraflarınızı paraya çevirin! Fotoğraf koleksiyonunuzu yükleyin ve dünyanın her yerinden tanınmış markalara satın.

Foap.com’da Foap Market aracılığıyla fotoğraflarınızı satın. Görevleri aracılığıyla en iyi markalara fotoğraf satmak. Foap ayrıca içeriğinizi Getty Images gibi ortaklar aracılığıyla dağıtarak daha fazla fotoğrafınızı satmanıza yardımcı olur. Alıcıların fotoğraflarınızı görmeleri için kendi web portföyünüzü oluşturun. Dünyanın her yerinden güzel fotoğrafları keşfedin. Diğer Foaper’lardan fotoğraflarınızla ilgili geri bildirim alın.

Harika ve büyüyen uluslararası bir fotoğrafçılar topluluğunun parçası olun. Fotoğrafları doğrudan telefonunuzdan yükleyin. Sınırsız yüklemenin keyfini çıkarın. PayPal entegrasyonu sayesinde kolay para çekme

Foap iOS İNDİR

Foap ANDROİD İNDİR


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 1 sene önce

Video gereksiz olmuş bence sonuna Bonus: yazarak Bionluk’u tanıtabilirdiniz. Herhangi bir aşağılama gibi bir düşüncem yok okuduğunuz için teşekkürler. 🙂