Daha önce Facebook’ta gizlenen profilleri görmek imkansızdı. Ama size harika haberlerimiz var! Son güncellemeler ile birlikte artık Facebook gizli profil görme yapabiliyoruz. Bu mükemmel değil mi? Artık siz de merak ettiğiniz tüm herkesin gizlenen profillerini ve hatta resimlerini görebileceksiniz. Nasıl mı? Hemen bakalım…

Not: Gizli profil görme işlemini kötüye kullanmamanız tavsiye edilir. Facebook bu tarz işlemler için artık çok daha titiz davranıyor. Bir anda istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Facebook İngilizce Olarak Ayarlama

facebook gizli profil görme

Ülkemizde belki de bunun bir adım daha öteye gitmesinden korktuğu için Facebook yönetimi, İngilizce olarak Facebook profilleri görme imkanı sunmaktadır. Zira, veri güvenliğini sağlamak adına buna ihtiyaç hissettikleri kesin! Her neyse, İngilizce olarak bunu nasıl yapacağız?

Öncelikle, ayarlar kısmında İngilizce dil sekmesini takip ederek, profil ayarlarını İngilizce diline göre ayarlamanız gerekir.

Nasıl İngilizce Yapacağım?

Facebook gizli hesap görme, Endişelenmenize gerek. Sayfayı biraz aşağı indirin. Sağ alt kısımda yer alan Türkçe dil desteğini English olarak değiştirin.

Tamam butonunu tıkladığınızda, dil İngilizceye dönüşecek ve burada da merak etmeyin, daha sonra işiniz bittiğinde yine en alt kısımdaki English yazılan yeri Turkish olarak değiştirmeniz yereli olacaktır. Devam edelim.

İkinci adım olarak, Facebook arama çubuğuna gidiniz. Talep ettiğiniz kritere göre aşağıda sizlerle paylaşacağımız cümleleri yazınız. Burada, kinci kısma yani mavi ile belirtilen kısma kesinlikle İsim ve Soyisim tam olarak girilmek zorundadır.

Gizli Hesapta Yer Alan Kişinin Resimlerine Ulaşabilmeniz İçin – Photos of Ad Soyad

Gizli Hesapta Yer Alan Kişinin Arkadaş Listesini Görmek İçin – Friends of Ad Soyad

Kişinin Beğendiği Resimlerin Hepsini Görmek İçin – Photos of İsim Soyisim likes

Kişinin Beğendiği Sayfaları Görmek İçin – Pages of  İsim Soyisim likes

Facebook Arkadaş Olmadan Profil Görme

Eğer Facebook arkadaş olmadan profil görme işlemini merak ediyorsanız; bunun için farklı bizim denediğimiz yöntemi sizinle paylaşmak isteriz. Elbette burada tüm sorumluluk size aittir.

Facebook’ta gizlenen fotoğrafı görmek için, iki farklı denenmiş yöntem vardır. Bunlar aşağıda sizlere sunulmuştur.

Mesajlaşma

facebook gizli profil görme 2021


  • Profil bilgilerini ve resimlerini görmeyi istediğiniz kişi veya kişilere bir mesaj gönderin.
  • Facebook, bir süreliğine de olsa, mesaj attığınız kişinin profilini sizlere sunacaktır.
  • Bu, ilk aşama için kısa süreli olsa da, karşıdaki size cevap verdiği an daha fazla süre için profil resmini görebilirsiniz.
  • Soru sorarken; cevap verebileceğini düşündüğünüz soruları sorun ki; karşıdaki merakla veya herhangi bir nedenle, kendini size cevap vermek zorunda hissetsin. Aksi durumda sizi şikayet de edebilir.
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

ahmet 5 ay önce

teşekkürler