Twitter, kullanıcılarına hesaplarını gizleme gibi bir özellik sağlamaktadır. Çoğu kullanıcıda bu özelliği kullanarak hesaplarını gizlemektedir. Tabi doğal olarak da milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamada diğer kullanıcılarda gizli olan hesapları görmek istiyorlar. İşte bu noktada sizler için Twitter gizli hesap görme uygulamasının detaylarını araştırdık. Hemen bakalım.

Twitter üzerinden gizli profilleri yada hesapları görüntülemenin herhangi bir yolu yoktur. İnternet üzerinden gördüğünüz “Gizli twitter hesabı görme 2022” gibi uygulamalar tamamen asılsızdır. Ayrıca hesabınızı riske atar.

Diğer yandan ise twitter gizli profil görme buranda da https://webhakim.com/twitter-kilitli-hesaplari-gorme.html bakabilirsiniz.

Twitter Gizli Hesapları Görme [Ücretsiz] İçin Tıklayın.. 

Twitter Gizli Hesap Görme Uygulaması

Twitter Gizli Hesap Gorme

Twitter sosyal medya platformunda gizli hesapları görmenizin yoluna bakalım.

Gizli hesapları görme işleminde POSTEGRO, LİLİ uygulamaları üzerinden bakabilirsiniz. Yalnız bu uygulamaların herhangi bir garantisi yoktur. İllaki gizli hesapları uygulama üzerinden bakacağız diyorsanız, fake hesaplar açarak bakmanızda fayda var. Bu arada bilindiği üzere bu uygulamalar üzerinden instagram gizli hesapları görme işlemi de yapabilirsiniz. Bunu da görmek isterseniz buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-sitesi.html bakabilirsiniz.

Twitter Gizli Hesapları Görme Ücretsiz

Twitter kapalı hesapları ücretsiz olarak görmek isterseniz, yapmanız gerekenler var. Twitter gizli profil görme işlemlerine bakalım. Bu noktada ise görmek istediğiniz hesap kadın mı erkek mi ilk önce buna karar verin.

Eğer görmek istediğiniz hesap erkek ise fake hesap olarak futbol, survivor yada siyaset yönelik bir hesap açıp ve bunları da en azından 50 tweet atacak şekilde doldurun. Daha sonra ise hangi hesabı görmek istiyorsanız, ona istek gönderin büyük ihtimalle sizi kabul edecektir. Bu şekilde hesabın içini görebilirsiniz.

Diğer yandan ise eğer görmek istediğiniz hesap kadın ise fake hesap olarak gezi, survivor yada kitaplara yönelik bir hesap açıp ve bunları da en azından 50 tweet atacak şekilde doldurun. Daha sonra ise hangi hesabı görmek istiyorsanız, ona istek gönderin büyük ihtimalle sizi kabul edecektir. Bu şekilde hesabın içini görebilirsiniz.

Twitter Korumalı Hesap Görüntüleme Nasıl Yapılır?

Aslında burada da aynı konuya değineceğiz. Twitter gizli hesapları görmek istediğinizde o zaman yapmanız gereken bir şey olabilir. Bir tane sahte hesap açabilirsiniz ve onu düzgün bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Güzel bir fotoğraf, hayali bir karakter gibi şeyler açabilirsiniz. Bu nokta ise tamamen orijinal bir hesap oluşturmaya çalıştığınız zaman görmek istediğiniz hesapları takip edebilirsiniz. Oluşturduğunuz sahte hesap ne kadar orijinal gözükürse, isteklerin kabul olma şansı da bir o kadar yüksektir.

Bu Uygulamalardan da [Hesapları Görebilirsiniz] Tıklayın…

İnstagram Gizli Hesapları Görme [ÜCRETSİZ] İçin Tıklayın..

Twitter Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

Twitter’da gizli hesapları nasıl görebilirim diyorsanız normal şekilde maalesef göremezsiniz. Twitter için herhangi bir Profili görüntüleyecek uygulama ve web app henüz çıkmamıştır. Diğer yandan ise Twitter gizli hesapları görüntüleyebilmek için o kişiye takip isteği göndermelisiniz.


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 10 ay önce

Twitter gizli hesap görme için teşekkürler webhakim