Twitter, kullanıcılarına hesaplarını gizleme gibi bir özellik sağlamaktadır. Çoğu kullanıcıda bu özelliği kullanarak hesaplarını gizlemektedir. Tabi doğal olarak da milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamada diğer kullanıcılarda gizli olan hesapları görmek istiyorlar. İşte bu noktada sizler için Twitter gizli hesap görme uygulamasının detaylarını araştırdık. 

Twitter üzerinden gizli profilleri yada hesapları görüntülemenin herhangi bir yolu yoktur. İnternet üzerinden gördüğünüz “Gizli Twitter hesaplarına bakma” gibi uygulamalar tamamen asılsızdır. Ayrıca hesabınızı riske atar.

Twitter Gizli Hesap Görme Uygulaması

Twitter Gizli Hesap Gorme

Twitter sosyal medya platformunda gizli hesapları görmenizin yoluna bakalım.

Gizli hesapları görme işleminde uygulamaların herhangi bir garantisi yoktur.

İllaki gizli hesapları uygulama üzerinden bakacağız diyorsanız, fake hesaplar açarak bakmanızda fayda var. Bu arada bilindiği üzere bu uygulamalar üzerinden instagram gizli hesapları görme işlemi de yapabilirsiniz.

Not: Uygulamaların güvenirlilik garantisi yoktur. Bazen de hatalar verebilmektedir. Sorumluluk size aittir.

Google Arama Önbelleği

Twitter gizli hesabı açma işleminde Google kullanıcının Tweetlerini önbelleğe almış olabilir. Kullanıcının gizli olan hesabındaki Tweetleri görebileceğiniz manasına gelmektedir.

Çoğu kullanıcı da Google önbelleğini açmaktadır. Bu sayede başvurabileceğiniz en iyi yol önbellek yardımıyla gizli tweetleri görmek olacaktır.

Google Görseller ile bir Tweet’i adıyla, farklı anahtar kelimeyle bulabilirsiniz.

Google ile gizli bir Twitter hesabı görüntülemek için diğer bir yol ise

  • İlk olarak Google’ın ana sayfasına gidin.
  • Tweetlerini görmek istediğiniz kişinin Twitter kullanıcı adını yazın. Yanına Twitter yazın.
  • Şimdi Google Görseller’e gidin.
  • Aradığınız profille ilgili ekran görüntüsü olup olmadığını kontrol edin.

>>2024 Instagram Gizli Hesap Görme (Yöntemleri)

Twitter Gizli Hesapları Görme Ücretsiz

Twitter kapalı hesapları ücretsiz olarak görmek isterseniz, yapmanız gerekenler var. Twitter gizli profil görme işlemlerine bakalım. Bu noktada ise görmek istediğiniz hesap kadın mı erkek mi ilk önce buna karar verin.

Eğer görmek istediğiniz hesap erkek ise fake hesap olarak futbol, survivor yada siyaset yönelik bir hesap açıp ve bunları da en azından 50 tweet atacak şekilde doldurun.

Daha sonra ise hangi hesabı görmek istiyorsanız, ona istek gönderin büyük ihtimalle sizi kabul edecektir. Bu şekilde hesabın içini görebilirsiniz.

Diğer yandan ise eğer görmek istediğiniz hesap kadın ise fake hesap olarak gezi, survivor yada kitaplara yönelik bir hesap açıp ve bunları da en azından 50 tweet atacak şekilde doldurun.

Daha sonra ise hangi hesabı görmek istiyorsanız, ona istek gönderin büyük ihtimalle sizi kabul edecektir. Bu şekilde hesabın içini görebilirsiniz.

Kapalı Twitter hesabını görme işleminin ayrıntılarına baktık. Sormak istediğiniz soru olursa yorumlarda yazabilirsiniz.

Twitter Gizli Hesapları Görme [Ücretsiz] İçin Tıklayın.. 

Twitter Korumalı Hesap Görüntüleme Nasıl Yapılır?

Aslında burada da aynı konuya değineceğiz. Twitter gizli hesapları görmek istediğinizde o zaman yapmanız gereken bir şey olabilir. Bir tane sahte hesap açabilirsiniz ve onu düzgün bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Güzel bir fotoğraf, hayali bir karakter gibi şeyler açabilirsiniz. Bu nokta ise tamamen orijinal bir hesap oluşturmaya çalıştığınız zaman görmek istediğiniz hesapları takip edebilirsiniz.

Oluşturduğunuz sahte hesap ne kadar orijinal gözükürse, isteklerin kabul olma şansı da bir o kadar yüksektir.

Diğer yandan ise twitter gizli profil görme buranda da https://webhakim.com/twitter-kilitli-hesaplari-gorme.html bakabilirsiniz.

Twitter Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

Ttwitter korumalı hesap görme işleminde maalesef göremezsiniz. Twitter için herhangi bir Profili görüntüleyecek uygulama ve web app henüz çıkmamıştır.

Diğer yandan ise Twitter gizli hesapları görüntüleyebilmek için o kişiye takip isteği göndermelisiniz.

Twitter Gizli Hesap Yapma

Twitter uygulamasında üst menüde profil fotoğrafınıza ve ardından Ayarlar ve gizlilik seçeneğine dokunun. Gizlilik ve güvenlik öğesine dokunun.

Açmak için Hedef kitle ve etiketleme altında ve Tweetlerini korumaya al öğesinin yanında bulunan kaydırıcıyı sürükleyin.

Twitter Gizli Profil Görüntüleyici Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Twitter’ın özel profil görüntüleme uygulamalarını nasıl kullanacağınıza bakalım.

Bir uygulama seç

Doğru seçimi yapmak için yeterli araştırma yaptığınızdan emin olun. Her uygulama aynı değildir; birçok özelliğe sahip güvenli bir uygulama seçmelisiniz.

İndirmeden önce uygulamanın kullanılabilirliğine ve hedeflenmesine dikkat edin.

Uygulamayı İndir

Google Play veya Apple Store gibi güvenilir ve emniyetli bir uygulama indirici kullanın. Hangi mağazayı tavsiye edebileceklerini görmek için uygulamayı oluşturan kişinin talimatlarına bakın. 

Hesap Oluştur

Çoğu uygulama bir abonelik hizmetine dayalı olarak çalışır. Hizmetleri kullanmadan önce bir hesap oluşturmanız gerektiği anlamına gelir. Hesabınızı oluşturduktan sonra bir abonelik seçin.

Görüntülemek İstediğiniz Twitter Hesabını Seçin

Hesabın URL’sini girin. Tüm detayları tamamladıktan sonra görüntüleme süreci başlayacaktır.

Bilgileri Alın

Uygulama, satın alma işleminizi onayladıktan kısa süre sonra bilgileri alabilirsiniz. Profilin ilginizi çeken yönlerini seçebilir ve her tweet’i hesap herkese açıkmış gibi görüntüleyebilirsiniz. Mevcut bilgilerle istediğinizi yapabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Twitter gizli profil görüntüleme uygulamaları cihazlarla uyumlu mudur?

Uygulamaya ve geliştirilmesine bağlı olarak özel profil görüntüleme uygulamalarının uyumluluğu değişiklik gösterebilir. Özel profilleri görüntülemeye yönelik bazı uygulamalar iOS ve Android dahil olmak üzere çeşitli cihazlar ile uyumlu olabilir.

Gizli profil görüntüleme uygulamalarının kullanımı güvenli midir?

Uygulamaların çoğu, platformlarının güvenliğini sağlamak için büyük çaba harcıyor. Yine de uygulamaları iyi araştırmanızda yarar var.

Ücretli ve Ücretsiz ve özel profil görüntüleme uygulamaları arasında güvenlik açısından bir fark var mı?

Ücretli özel profil görüntüleme uygulamaları genellikle ücretsizlere göre daha kapsamlı ve gelişmiş özellikler sunar.

Ücretli uygulamalar, onları takip etmeden gizli Twitter hesabınıza erişmenize olanak sağlama, gerçek zamanlı güncellemeler, gelişmiş arama yetenekleri ve kişisel profillerdeki medya içeriğini görüntüleme gibi ek özellikler sunabilir.

Twitter Gizli Hesap Görme Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Uygulamaları kullanmak, birçok kişinin erişemediği bilgilere erişmenizi sağlar. Harika uygulamalar aynı zamanda düzenli veriler elde etmenize yardımcı olabilecek birçok özelliğe sahiptir.

Kullanılacak doğru uygulamayı seçmek zorunludur. Bu uygulamalar arasındaki farklara bakın ve size en uygun olanı seçin.

Bazı uygulamalar belirli açılardan daha iyidir. Güvenli bir kaynaktan gelen uygulamaları kullanmak etik kalarak Twitter hedeflerinize ulaşmanın bir yoludur.

SONUÇ

Piyasada seçebileceğiniz birçok uygulama var. Twitter özel hesabını görüntülemek için doğru uygulamayı seçmek karmaşık olabilir.

İhtiyaçlarınıza göre en iyi kararı vermenizi sağlamak için özel bir Twitter görüntüleme uygulamasını şartlarına iyice bakın. 

Hem üçüncü tarafları içeren hem de çok fazla zamanınızı almadan özel bir Twitter profilini görüntülemenin manuel yollarını içeren birçok seçenek bulunmaktadır.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 2 yıl önce

Twitter gizli hesap görme için teşekkürler webhakim