MEB onaylı ücretsiz sertifika programları, Anadolu Üniversitesi, İstanbul İşletme Enstitüsü başta olmak üzere hepsini derledik.

MEB Onaylı Ücretsiz Sertifika Programları

meb onaylı ücretsiz sertifika programları

Ücretsiz sertifika programları 2024 yılı olmak üzere hepsini araştırdık.

Bu arada online ücretsiz sertifika programlarına https://webhakim.com/online-ucretsiz-sertifika-programlari.html bakabilirsiniz.

Anadolu e-Sertifika Programları

meb onaylı ücretsiz sertifika programları

Anadolu Üniversitesi ile 14 farklı kategoride pek çok Anadolu e-Sertifika programı sağlamaktadır.

Programlara başvurular belirli dönemler içerisinde yapılmaktadır ve ücretli olmaktadır. Anadolu e-Sertifika kayıt ücreti 250 TL civarındadır.

İstanbul İşletme Enstitüsü e-Sertifika Programları

ucretsiz online egitimler

İstanbul İşetme Enstitüsü de pek çok farklı konuda e-Sertifika vermeye devam etmektedir. Bu arada programları genel olarak ücretli olsa da, Blog Yazarlığı ve Risk Tabanlı Düşünme Eğitimi gibi önemli konularda ücretsiz eğitimleri de var. Son olarak ise program ücretleri de farklılık göstermektedir.

Avrupa Onaylı Ücretsiz Sertifika Programları için Tıklayın..

ODTÜ Bilgeİş

sertifikali egitimler

ODTÜ’den e-Sertifika almak herkesin içinden bir kere geçirdiği bir durum olsa gerek. 100 çevrimiçi ders içerisinden ilgi duyduğunuz alandaki tüm dersleri alabilmektesiniz.

Diğer yandan ise eğitim süresi boyunca uzman eğitmenlerle iletişime bile geçebiliyorsunuz. Eğitimi alan kişilerle ortak bir forum üzerinden iletişime geçebilmektedir. Son olarak ise program ve e-Sertifika başvurusu tamamen ücretsiz.

MEB onaylı sertifika nasıl alınır?

Meb Onaylı Sertifika bakanlık tarafından lisanslı özel veya kamu kuruluşları eliyle eğitimini tamamlayan öğrencilere verilir.

MEB Onaylı Sertifika almak için bakanlık tarafından lisanslı bir kurumda eğitiminizi tamamlayıp bakanlığı gözetmenleri kontrolünde sınava katılıp başarılı olmanız gerekmektedir.

Online sertifikalar işe yarar mı?

Online sertifikalar, teknoloji çağında kariyer hayatında yükselmeyi sağlarken, iş bulma sürecini kolaylaştırır. Dijital bir sertifikaya sahip olmak gelişen dünyayı yakından takip ettiğini göstermektedir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER