Gün geçmiyor ki, teknolojide farklı uygulamalar çıkmasın. Şu anda en çok trendlerden biri olan Gradient: DNA Ancestry AI Test yüz testi uygulaması ile hangi ırka mensupsanız yüzdelik dilim şeklinde analizi yapıp hemen sonucu göstermektedir.

Hangi millettensin yüz testi programı ile hem arkadaşlarınız ile eğlenebilir hem de ne hangi millete yakın olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

DNA testi yada yüz testi uygulaması ile hangi ırka sahip olduğunuzu kısa süre içerisinde analiz edip sonuçları gösteriyor.

Yüz Testi Uygulaması İle Hangi Irka Mensupsunuz Hemen Bulun?

Yüz tipine göre hangi ırktansın bunu uygulamalar ile öğrenebilirsiniz.

Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulaması hem Google Play Store hemde App Store uyumlu olarak geliştirilmiştir.

Yapay zeka teknolojisi ile fotoğraflarınızı yükleyerek hangi ırka sahipseniz kısa süre içerisinde size analiz yapıp sonucu veriyor.

Burada sadece sizin DNA testiniz değil yada yüz testi sadece sizin değil farklı kişilerinde fotoğraflarını yükleyebilir, onların da hangi ırka mensup olduğunu bulabilirsiniz.

Yüz testi uygulamasında, yüz şeklinize, ten renginize, göz hatlarınız gibi farklı özelliklere bakıp etkin kökeninizi yüzdelik dilimlere bölerek hesaplamaktadır. Örneğin, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi gibi futbolcuların yüz testini bakarak hangi ırka mensup olduğuna bakabilirsiniz.

Cristiano Ronaldo Yüz Testi Uygulaması

yuz testi uygulamasi

Hangi ırktan olduğumuzu nasıl anlarız? diyorsanız buradan uygulama ile öğrenebilirsiniz.

Ronaldo’nun, Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulamasında DNA testine bakacak olursak %75 ile Alman ırkına mensup duruyor.

Lionel Messi Yüz Testi Uygulaması

yuz testi uygulamasi webhakim

Messi, Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulamasında DNA testine bakacak olursak %80 oranında Hollandalı gibi duruyor.

DNA Ancestry AI Test Uygulamasını İndirirken Bilmeniz Gerekenler Var

Bu fotoğraf ve yüz uygulamalarında dikkat etmenizde yarar vardır. Bilindiği üzere FaceApp uygulaması çok popüler ve dünyada indirmede inanılmaz bir sayıya ulaşmıştı.

Fakat FaceApp uygulamasında kullanıcılar paylaşımlar yaparken bilmeden ve isteyerek fotoğraflarını sisteme yüklemişlerdi.

Bu sayede FaceApp çok büyük veri tabanı toplayarak birçok fotoğraf toplamış ve bedavadan milyonlarca bilgi toplamıştı.

Bu yüzden bu uygulamaları indirirken ve kullanırken dikkatli olmakta yarar vardır. Nereye onay verip vermediğinizi iyi bilin ve ve ona göre yüz testi uygulamasını kullanın.

Gradient: DNA Ancestry AI Test Andorid uygulamasını İNDİR 

Gradient: DNA Ancestry AI Test iPhone uygulamasını İNDİR

Look Like Celebrity:

Bu uygulama, yüz analizi ve benzerlik tahmini üzerine odaklanır. Kullanıcılar yükledikleri fotoğraflarını kullanarak hangi ünlüye benzediklerini veya hangi millete benzeyebileceklerini öğrenebilirler.

Oldify:

Oldify, yüz fotoğraflarınızı kullanarak nasıl yaşlanacağınızı tahmin eden eğlenceli bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı kullanarak yaşınızı ileriye doğru nasıl etkileyeceğini görebilirsiniz.

FaceApp:

FaceApp, yüz fotoğraflarınızı kullanarak yaşlanma, gençleştirme, cinsiyet değiştirme ve farklı stillerde filtreler uygulamanıza olanak tanır. Ayrıca, yüzünüzü farklı saç stilleri veya makyajlarla denemenizi sağlar.

Gradient: DNA Ancestry AI Test Yüz Testi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Yüz testi uygulamasını kullanmak için ilk olarak yukarıdaki vermiş olduğumuz linkten kullandığını işletim sistemine göre indirmeniz gerekmektedir.

Yüz analizi programı ile bakabilirsiniz.

Gradient DNA Ancestry AI Test ios webhakim

  • İlk olarak uygulamayı indirin. Gradient: DNA Ancestry AI Test Andorid İNDİR, Gradient: DNA Ancestry AI Test iPhone İNDİR
  • İndirdikten sonra DNA Ancestry testini açın.
  • Telefonun galerisinden bir fotoğraf seçin.
  • Bu fotoğrafı kullanın seçeneğine tıklayın.
  • Kısa süre içinde ırkınızı yüzdeliğini görebilirsiniz.
  • Fotoğrafı kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yüz hatlarına göre ırk işte buradan bakabilirsiniz.

Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 3 yıl önce

aga uygulamayı millet dalga geçmek için kullanıyodu bi de haber yapmışsınız ispanyol adama felemenk demişsiniz avel gibi

Anonim 4 yıl önce

yanlış olum bu uygulama bir fotağraf koydum %60 türk diyo başka bi foto da %80 diyo