İnternette sörf yaparken; bir video, film veya ses dosyası sizi oldukça etkileyebilir ve bunu sürekli olarak bilgisayarınızda tutmak isteyebilirsiniz. Elbette bu aşamada, sağlam ve güvenilir film indirme programlarına ihtiyaç duyarsınız. Sizler için 2023 yılı içerisinde sıraladığımız film indirme programı listemize geçelim. Tüm detaylarına bakalım.

Vidmasta Film İndirme Programı 2023

film indirme programı

Film indirme programlarından olan Vidmasta, ilk kalitesinde ve boyutunda hasarsız ve kaliteli bir şekilde indirmek için tam size göre bir programdır.

En iyi film indirme programı listemize Vidmasta’yı ilk sırada almamızın en büyük nedeni, hiç kuşkusuz kolay ve pratik kullanımı ve sadece arayüzü. Vidmasta film indirme programı, hem beklentilerinizi karşılayacak hem de indirdiğiniz video ve filmleri, dilediğiniz çözünürlükte izlemenizi sağlayacak.

Vidmasta, herhangi bir video ve filmi açar açmaz karşınıza çıkacak ve indirmek isteyip istemediğinizi sorarak, indirmek istediğiniz dizini belirtmenizi isteyecek. Vidmasta Film İndirme programına hem ücretsiz erişebilir hem de ücretsiz kullanabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Film indirme siteleri için Tıklayın..

Not: Bu arada programsız olarak film izlemek isterseniz bu makalemize göz atmayı unutmayın: webhakim.com/film-izle.html

Vidmasta Kullanım Videosu

Internet Download Manager

film indirme programı

Türkiye’de internet kullanıcılarının çok büyük bölümünün ve belki sizin de aklınıza ilk gelen ücretsiz film indirme programı IDM veya daha da bilinen adı ile Internet Download Manager programı geliyor.

Yeşil logosu ile dikkat çeken ve anında çok büyük boyutlarda dahi video ve filmleri indirmek için karşınıza çıkan bu sevimli programı ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Elbette, bunun için crack dosyalarını doğru bir şekilde indirdiğinizden veya indirdiğiniz yerden full olarak yüklediğinizden emin olmanız gerekir. Aksi takdirde bir süre sonra sizden aktivasyon isteyebilir.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

YTD Video Downloader

film indirme programı

Youtube’de yer alan aktif tüm videoları bu program sayesinde kolaylıkla indirebilirsiniz. Programda yer alan URL Search kısmına, Youtube’de izlediğiniz ve indirmek istediğiniz film veya videonun URL’sini girmeniz yeterli.

Sistem otomatik olarak o videoyu bulur ve hemen arka planda yüklemeye başlar. Dilerseniz tüm aşamaları takip edebilir ve arzu ettiğiniz dizine bu programı yükleyebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

VDownloader Programı

film indirme programı

VDownloader Film indirme programı, ücretsiz olarak video paylaşım servislerinden video ve film yüklemenizi ve yedeklemenizi sağlayan harika bir programdır. Sadece tasarımı ve kolay kullanılabilir teması ile dilediğiniz videoyu hemen yükleyebileceksiniz. Aynı zamanda internet hızınızı da sonuna kadar kullanarak, videonuzu beklediğinizden daha kısa sürede yükleyecektir.

VDownloader Programı sayesinde 10 videoya kadar eş zamanlı olarak indirme yapabilirsiniz. MP3, MP4, MP 5, FLV, MKV, MPG, AVI, , 3GP, DVD, VCD ve SVCD formatlarına daha sonra herhangi bir format dönüştürücü sayesinde dönüştürebilir ve dilediğiniz platformda izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda kullandığınız akıllı cihazın desteklediği formata göre de dönüştürmeniz mümkün. Facebook, Yahoo Video, Vimeo, MegaVideo, DailyMotion, Veoh, Metacafe gibi video izleme sitelerindeki tüm videoları kolaylıkla indirebilir ve bedava film indirme programı sayesinde harika zaman geçirebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

VideoGet Programı

film indirme programı

Harika bir başka video ve film indirme programı olan VideoGet, hemen hemen en basit şekilde kurgulanmış ve en fonksiyonel film indirme programı olarak dikkat çekiyor.

MP3, MP4, MP 5, FLV, MKV, MPG, AVI, , 3GP, DVD, VCD ve SVCD formatlarına dönüştürebileceğiniz videoları sunan VideoGet,; Facebook, Yahoo Video, Vimeo, MegaVideo, DailyMotion, Veoh, Metacafe gibi video izleme sitelerindeki tüm videoları kolaylıkla indirebilmenizi sağlayacak harika bir programdır.

Nuclear Coffee tarafından geliştirilen bu sade arayüze sahip program sayesinde, Türkçe ve Arapça’nın da yer aldığı 24 farklı dilde kullanım imkanı yakalayacaksınız.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

VideoGet Kullanım Videosu

Free YouTube Download

film indirme programı

Youtube video ve filmlerini indirerek dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz bir başka program da Free YouTube Download programı.

Bu program sayesinde, dilediğiniz tüm Youtube videolarının URL’sini kopyalayarak istenen bölgeye girmeniz yeterli olacaktır. Ardından otomatik olarak bu program sizin yerinize videoyu sisteme yükleyecek ve dizinden bu videolara ulaşabileceksiniz. Kullanımı biraz zor olsa da birkaç indirmeden sonra kolaylıkla kullanım pratiğini yakalayacaksınız.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

ali 5 ay önce

teşekkürler kolay bir şekilde filmi indirdim