Ses Dosyalarını Kesmek İçin Kullanabileceğiniz En İyi 3 Website

Ana Sayfa Haber Ses Dosyalarını Kesmek İçin Kullanabileceğiniz En İyi 3 Website
  Ses-Dosyalarını-Kesmek-İçin-Kullanabileceğiniz-En-İyi-3-Website-webhakim3

Ses ve mp3 dosyalarını kesmek için kullanılan masaüstü programlar ve mobil uygulamalar olduğu gibi, tarayıcı üzerinden çalışan web yazılımlarda mevcut.

Ses dosyalarını kesmek için artık program yüklemenize ve uzun uzun işlemler yapmanıza gerek yok, ses dosyalarını kesmek için sizler için derlediğimiz bu websitelerini kullanabilirsiniz.Bu uygulamalar sayesinde herhangi bir program ya da mobil uygulama indirmeden ses dosyalarının istemediğimiz kısımlarını çıkarabilir, formatlarını dönüştürebilir, telefonumuza zil sesi yapmak için müzik dosyalarını bölebiliriz. Teknolojinin sunduğu imkânlardan faydalanmayı seviyorsanız yazımızı takip edin, çünkü bir gün muhakkak bu uygulamalardan birine ihtiyacınız olabilir.

Mp3cut.net

Ses-Dosyalarını-Kesmek-İçin-Kullanabileceğiniz-En-İyi-3-Website
Mp3cut.net tarayıcı üzerinden ses dosyalarını kesebileceğiniz en bilinen online uygulamadır. Birçok dil desteği bulunan ve çoğu ses formatını da tanıyan bu uygulama ile kolayca ses dosyalarınızı kesebilirsiniz. Yazılımın dezavantajı ise flash ile kodlanmış olması. Bu yüzden mobil cihazlarda uygulama kullanılamıyor. Mp3cut.net 123Apps firmasının bir uygulaması, dosya kesme, birleştirme, dönüştürme, video formatı değiştirme gibi birçok farklı online uygulama yayınlanıyor. Yine de internet kullanıcılarının yüzde 70’inin mobilden bağlandığını düşünürsek büyük bir eksiklik.

Ringer.org

 

Ses-Dosyalarını-Kesmek-İçin-Kullanabileceğiniz-En-İyi-3-Website-webhakim1
Ringer.org basit ara yüzü ile kullanıcı dostu bir site. Mobil ve masaüstünde kullanılabiliyor. İphone için zil sesi yapma özelliğine sahip. Çoğu ses formatını tanıyor ve çıktı olarak mp3 ve m4r formatlarını veriyor. Birçok dil desteği olmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmuyor. Mobil uyumlu olması ve kullanımının basit olması avantajlı hale getiriyor. Yüklediğiniz dosyalar sistemden 1 saat sonra siliniyor, yani depolanmıyor.

Webaudiocutter.com

 

Ses-Dosyalarını-Kesmek-İçin-Kullanabileceğiniz-En-İyi-3-Website-webhakim

Webaudiocutter.com HTML5 ve Javascript ile kodlanmış tek sayfalık ve tek amaca hizmet eden bir web sitesi. Ses dosyasını yüklediğinizde müzik dalgası ve oynatıcı karşınıza çıkıyor, buradaki kolları sesin kesmek istediğiniz kısmına sürüklemeniz yeterli. Kollar ince ayar için gayet hassas ve kullanışlı. Birçok ses dosyası formatını tanıyabiliyor ve 3 dil seçeneği mevcut. Mobil ve masaüstünde sorunsuz ve hızlı çalışabiliyor.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
CanerSezgin HoşdilliMustafa İyitütüncüMehmet T Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mehmet T
Ziyaretçi
Mehmet T

Teşekkürler çok faydalı paylaşım, uygulama indirmekten kurtardı

Sezgin Hoşdilli
Ziyaretçi
Sezgin Hoşdilli

mp3cut net işe yaramaz çünkü flashla çalışıyo mobilde patlıyo ama ringer ile webaudiocutter güzel.

Caner
Ziyaretçi
Caner

https://webaudiocutter.com bu iyiymiş sağol.