Ses ve mp3 dosyalarını kesmek için kullanılan masaüstü programlar ve mobil uygulamalar olduğu gibi, tarayıcı üzerinden çalışan online müzik kesme web yazılımlarda mevcut.

Ses dosyalarını kesmek için artık program yüklemenize ve uzun uzun işlemler yapmanıza gerek yok, ses dosyalarını kesmek için sizler için derlediğimiz bu web sitelerini kullanabilirsiniz.

Bu uygulamalar sayesinde herhangi bir program ya da mobil uygulama indirmeden ses dosyalarının istemediğimiz kısımlarını çıkarabilir, formatlarını dönüştürebilir, telefonumuza zil sesi yapmak için müzik dosyalarını bölebiliriz.

Teknolojinin sunduğu imkânlardan faydalanmayı seviyorsanız yazımızı takip edin, çünkü bir gün muhakkak bu uygulamalardan birine ihtiyacınız olabilir.

Online Müzik Kesme Siteleri

Mp3cut.net

online müzik kes


Mp3cut.net tarayıcı üzerinden ses dosyalarını kesebileceğiniz en bilinen online uygulamadır. Birçok dil desteği bulunan ve çoğu ses formatını da tanıyan bu uygulama ile kolayca ses dosyalarınızı kesebilirsiniz. Yazılımın dezavantajı ise flash ile kodlanmış olması.

Bu yüzden mobil cihazlarda uygulama kullanılamıyor. Mp3cut.net 123Apps firmasının bir uygulaması, dosya kesme, birleştirme, dönüştürme, video formatı değiştirme gibi birçok farklı online uygulama yayınlanıyor. Yine de internet kullanıcılarının yüzde 70’inin mobilden bağlandığını düşünürsek büyük bir eksiklik.

Ringer.org

 

online müzik kes
Ringer.org basit ara yüzü ile kullanıcı dostu bir site. Mobil ve masaüstünde kullanılabiliyor. İphone için zil sesi yapma özelliğine sahip. Çoğu ses formatını tanıyor ve çıktı olarak mp3 ve m4r formatlarını veriyor. Birçok dil desteği olmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmuyor. Mobil uyumlu olması ve kullanımının basit olması avantajlı hale getiriyor. Yüklediğiniz dosyalar sistemden 1 saat sonra siliniyor, yani depolanmıyor.

Webaudiocutter.com

online müzik kes

Webaudiocutter.com HTML5 ve Javascript ile kodlanmış tek sayfalık ve tek amaca hizmet eden bir online müzik kesme web sitesidir. Ses dosyasını yüklediğinizde müzik dalgası ve oynatıcı karşınıza çıkıyor, buradaki kolları sesin kesmek istediğiniz kısmına sürüklemeniz yeterli.

Kollar ince ayar için gayet hassas ve kullanışlı. Birçok ses dosyası formatını tanıyabiliyor ve 3 dil seçeneği mevcut. Mobil ve masaüstünde sorunsuz ve hızlı çalışabiliyor.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (4)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Caner 3 sene önce

https://webaudiocutter.com bu iyiymiş sağol.

Sezgin Hoşdilli 3 sene önce

mp3cut net işe yaramaz çünkü flashla çalışıyo mobilde patlıyo ama ringer ile webaudiocutter güzel.

Mehmet T 3 sene önce

Teşekkürler çok faydalı paylaşım, uygulama indirmekten kurtardı

    Mustafa İyitütüncü 3 sene önce

    Biz teşekkür ederiz Mehmet Bey, işinize yaradıysa ne mutlu bize 🙂