YouTubNow sitesine gidin ve indirmek istediğiniz videonun linkini giriş kutusuna yapıştırın. Ardından videonun resminin yanında açılan menüden istediğiniz dosya formatını seçin. Son olarak Download’a tıklayın ve indirme işleminizi gerçekleştirin! Tabi izlenen videoların çoğunu da izleyenler indirmek istemektedir. Çoğu kullanıcı ise Youtube’dan video indirirken vakit kaybetmek istememektedir. Bunun için de programsız olarak hemen video indirmek istemektedir. [wps_button style=”3d” url=”https://www.byclickdownloader.com/?source=webhakim&innerpage=film-indirme-programlari” target=”self” background=”#8bc34a” color=”#FFFFFF” size=”18″ icon=”cloud-download” wide=”no” position=”left” radius=”auto” text_shadow=”0px 1px 1px #000″ rel=”nofollow” title=”Default Button” id=”default-button” desc=”720p, 1080p, 4K ve 8K videolarını indirin. MP3, MP4, AVI, FLV, WMV, 3GP, WEBM, MKV, WAV, AAC, M4A.”]Tüm formatlarda Video İndirmek için tıklayın[/wps_button]

Programsız Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır?

Programsiz Youtube Video İndirme Nasil Yapilir Youtube video nasıl indirilir programsız telefona ve bilgisayara nasıl yapılır diyorsanız aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz.

1- SaveForm

1- İlk olarak SaveForm.net sitesini açın. 2- Daha sonra Youtube sitesine gidin indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın. 3- URL’yi SaveForm.net sitesinin ortasında bulunan kutucuğa yapıştırın. youtube video indirme programsiz 4- URL’yi kutucuğa yapıştırdıktan sonra hangi formatta indirmek istiyorsanız onu seçin ve indirin. youtube video nasil indirilir programsiz bilgisayara Youtube videolarınızı programsız olarak bu yöntemle çok rahat şekilde indirebilirsiniz. Bu yöntemi telefonda, bilgisayarda ve tablette rahatça kullanabilirsiniz. Diğer yandan ise çok daha fazla videoyu indirmek isterseniz yada videoları programlı olarak Youtube video indirme işlemeni yapmak isterseniz ilgili buraya tıklayarak işlemleri yapabilirsiniz.

2- Byclickdownloader

YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Vimeo, Dailymotion, İzlesene ve çok daha fazlasını anında indirin. ByClick Downloader, YouTube, Vimeo, Facebook, ses platformlarından içerik indirebilme yeteneğine sahiptir.
 • Youtube’dan tüm Oynatma Listelerini dönüştürün.
 • Windows kullanıcıları için en iyi seçim.
 • Ücretsiz olarak kullanmaya başlayın.
 • Reklam içermez; Click Downloader, yerel bir ses ve video dönüştürücü olarak çalışır.
 • Medya arşivlerini çevrimdışına dönüştürebilirsiniz.
 • Tanıtım yok; Geleneksel bir yazılımdır.
 • Piyasada 10 yılı aşkın süredir; %100 güvenilir ve emniyetli.
 • Hızlı dönüşüm hızı.
 • Kullanıcı dostu arayüz
 • Hafif yazılım
 • İndirme ve kurulum bir dakikadan az sürer.
MP4, MP3, AVI, FLV, WMV, WAV gibi geniş bir format yelpazesi desteklenmektedir. [wps_button style=”3d” url=”https://www.byclickdownloader.com/?source=webhakim&innerpage=film-indirme-programlari” target=”self” background=”#8bc34a” color=”#FFFFFF” size=”18″ icon=”cloud-download” wide=”no” position=”left” radius=”auto” text_shadow=”0px 1px 1px #000″ rel=”nofollow” title=”Default Button” id=”default-button” desc=”720p, 1080p, 4K ve 8K videolarını indirin. MP3, MP4, AVI, FLV, WMV, 3GP, WEBM, MKV, WAV, AAC, M4A.”]Tüm formatlarda Video İndirmek için tıklayın[/wps_button]

Programsız Youtube Video İndirme Telefona

Programsiz Youtube Video İndirme Programsız olarak Youtube’a video indirmek için bu yöntemide kullanabilirsiniz. Çok hızlı şekilde video indirme işlemini yapabilirsiniz. 1- İlk olarak Youtubevideoindir.org adresine gidin. 2- Youtube’da indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın. 3- Daha sonra sitenin Youtubevideoindir.org sitesinin ana ekranında bulunan kutucuğa URL’yi yapıştırın. Programsiz Youtube Video İndirme Telefona 4- Hemen sağda bulunan video indir kısmına dokunun ve videoyu indirin.

SONUÇ

YouTube videolarını indirmek için birçok çevrimdışı araç ve web sitesi bulunsa da, YouTube’un kullanım koşulları bu tür faaliyetleri yasaklar. YouTube’un resmi politikası, videoların kullanıcının izni olmadan indirilmesine karşıdır ve bu nedenle YouTube’un kendi platformunda herhangi bir resmi yöntem sunmaz. YouTube videolarını indirmek istiyorsanız, YouTube’un resmi politikalarına uygun olarak, videonun sahibinin izniyle veya YouTube’un izin verdiği resmi yöntemleri kullanarak yapmanız önemlidir. Aksi takdirde, izinsiz videoları indirmek yasal riskler taşıyabilir ve telif hakları ihlali olabilir.

Yorumlar (3)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Youtube Downloader 2 ay önce

Bu, kullanıcıların videoları doğrudan indirebilecekleri anlamına gelir.

youtube video downloader 2 ay önce

Youtube video indirme programları arasından en çok kullanılanlardan biri de iTubeGo‘dur.

https://ssyoutube.com/ 3 ay önce

Seçiminizi yapıp, işlemi tamamlamak için kaydet’i seçmeniz
gerekiyor.