Rockstar Games’in sessizliği sürdükçe, bir hayran, beklediğimiz GTA VI fragmanını hayranlarına sunma görevini üstlendi. (Çünkü hepimiz bu oyunun fragmanını sabırsızlıkla bekliyoruz.) YouTube’da dört milyon izlenmeyi aşan bu fragman, hayran kitlesi tarafından büyük bir beğeni topladı.

Fragmanın arkasındaki yetenekli hayran, GTA konsept projeleri ile tanınan 12th Hour. En sonunda, ikonik oyunu yeniden yapmış olsalar neler olabileceğini gösteren GTA IV remasterıyla herkesi büyülemişti.

12th Hour’a göre, GTA VI fragmanı için “binlerce saat” harcandı ve çoğu hayran bunu “kesinlikle inanılmaz” olarak nitelendirdi. YouTuber, video başlığında açıkça belirttiği gibi, bu kendi yapımı bir fragman, Rockstar varlıkları kullanılmamış ve bu, hayal güçlerinin bir eseri olduğu için geliştiricilerin hiçbir şeyini ortaya koymuyor.

“Vay be, bu benim gördüğüm en iyi hayran yapımı fragman,” diye heyecanla bağıran bir oyuncu. “İzlerken gerçekten tüylerim diken diken oldu! Özellikle final geçişleri ve logo görünümü. Dostum, sen süper bir yeteneksizsin, harikasın ve Rockstar’a ihtiyacın yok. Kendi oyunlarını oluşturabilirsin!”

Güçlü sözler, ancak dürüst bir şekilde, tamamen doğru. Rockstar Games, yetenekli birini, özellikle de 12th Hour gibi birini, kendi bünyesine katmak için iyi bir iş yapabilir, ki bu 12th Hour’ın GTA IV projesinde ortaya koyduğu amaç. Ancak, yaratıcının endüstride kendi başına ilerleyebilecek kadar yetenekli olduğunu söylemek de adil. Yetenekleri zaten milyonlarca kişi tarafından görülüyor, bir yayıncının onları ne kadar sürede fark edeceğini düşünüyorsunuz?

Söylentiler boy göstermeye devam ederken ve lansman tarihi görünüşe göre 2025’e ertelendi, tüm GTA VI dedikoduları bu fragmanın yanında soluk kalıyor. Eğer son “haberler”, tartışmalı bir Red Dead Redemption 2 özelliğinin GTA’ya geleceği, sizi aşağı çektiyse, 12th Hour’a gidin ve sizi bölmeden birleştiren bir GTA VI fragmanının tadını çıkarın.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER