Adım para uygulaması son zamanlarda internet kullanıcılarına en çok merak ettiği uygulamaların başında geliyor.

Özellikle para kazanılabilir mi, gerçek mi diye kullanıcılar detaylarını araştırıyor. Peki, Adım para uygulaması nedir, nasıl kullanılır? Adım para uygulaması güvenilir mi? tüm detaylarına bakalım.

Ancak, genel olarak bu tür uygulamaların kullanımı şu adımları içerebilir:

Adım Para Uygulaması Nedir?

adim para uygulamasini nedir nasil kullanilir

Adım para uygulaması yürüyerek para kazanma ile ödül kazandıran uygulamadır. İnternet kullanıcılarına online olarak para kazanma şansı sağlamaktadır.

Bu arada adım para uygulaması ile çok daha detaylı bilgiye buradan https://webhakim.com/adim-para-uygulamasi-guvenilir-mi.html ulaşabilirsiniz.

Adım Para Uygulaması Nasıl Kullanılır?

adim para uygulamasi nasil kullanilir

Adım Para uygulamasında arkadaşlarınızı davet ederek, uygulamadaki cüzdanınıza para ekleyebilirsiniz. Bu arada birlikte yürüyüp birlikte kazanabilirsiniz.

Kullanıcıların daveti ile uygulamayı indiren ve adımını atan arkadaşın ile birlikte para kazanabilirsiniz. Dahası 1000 adımlık Adım Para kazanın.

Kullanımı:

  • İlk önce adım para uygulamasını indirin.
  • Daha sonra uygulamayı kurun.
  • Son olarak adımların hemen adımsayar ile sayılmaya başlansın ve para kazanın.

Bu arada Google hesabı Facebook ve Cep Telefonu ile üye olabilirsiniz.

Adım Para Uygulaması Güvenilir Mi?

Adim Para Uygulamasi Guvenilir Mi

Adım Para uygulaması ile adım atarak kazandığımız para kazanabilirsiniz. Ayrıca ödüllerde alabilirsiniz. Kısacası Adım Para Uygulaması Gerçek Mi? sorusuna vereceğimiz cevap evet olacaktır.

Adım atarak para ve ödül kazanımlarınızı güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1 Adım para kaç adım?

AdımPara kazanmak için, 10.000 adım dönüştürmen gerekmektedir.

Adım para uygulaması gerçek mi?

Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulamayla attığınız adımlar sayılmaktadır.  Her on bin adımda 1 dolar kazanıyorsunuz.

On bin adım ise yaklaşık 8 km yapıyor. Bu arada kazanılan para ise internet harcamalarında kullanıldığı gibi sanal döviz bürolarında gerçek paraya da çevrilebiliyor.

Adım Atarak Para Kazanılır Mı?

Adım atara yada yürüyüş yaparak da para kazanabilirsiniz. Özellikle Adım para uygulaması ile para kazanabilirsiniz.

35 kilometre kaç adım?

4000 adım atıldığında ortalama olarak 3 – 3,5 km aralığındaki bir mesafe yürünmüş olur. Yani 4000 adım ortalama hesap ile 3,5 km eder.

15 bin adım kaç kilometre yapar?

Günde 3 saatten fazla yapılan yürüyüşler ve ortalama olarak 15 bin adım atan posta taşıyıcılarının vücut kitle indeksleri, bel çevreleri ve metabolik durumları sonucunda normal değerler elde edilmiştir.

1 saat yürüyüş kaç km?

Yürüyüş esnasında yaklaşık olarak saatte 4.5 kilometre, tempolu bir koşu programında ise ortalama 1 saatte 8 kilometre hız sağlanır.

70 kilo ağırlığında bir birey 1 saat koşu ile 580, 90 kilo bir birey ise 720 kalori harcar. Bu miktarlar 1 saatlik yürüyüşle harcanan kalorinin yaklaşık 3 katıdır.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

aslı 2 yıl önce

çok iyi oldu bu