İlk olarak Online tuşuna basın. Daha sonra Lobiyi oluşturun. Lobi ayarlarını düzenleyin. Lobi kodunu arkadaşlarınızla paylaşın.

Among us oyununda en çok 10 en az ise 4 kişiyle oynanmaktadır. Bu oyun online sosyal çıkarım oyunu olarak piyasada yerini almaktadır.

Aslında işin temelinde uzay temalı bir ortamda ekibin içindeki haini bulmak maksadı taşıyan oyunda, hain rolünü üstlenen oyuncuysa rakiplerini öldürmek ve dahası onları kendinin öldürmediğini iddia etmek zorundadır.

“Among Us” adlı oyun, bir çok platformda oynanabilir, ancak telefondan oynamak için genellikle mobil cihazlarda kullanılan bir uygulama olarak bilinir. İşte “Among Us” oyununu telefondan nasıl oynayabileceğiniz adımlar:

Among Us Nasıl Oynanır?

among us telefondan nasıl oynanır

Oyun genelinde 2 takımlı olarak durmaktadır. Yani hainler ve mürettebat takımı. Hainler kazanmak için, hainlerin sayısı Mürettebat arkadaşlarının sayısına eşit olacak şekilde olmalı yada sabotaj geri sayımı bitene kadar yeterince Mürettebat öldürmelidir. Diğer yandan ise Mürettebat arkadaşları öldürülmeden önce tüm görevleri tamamlayarak yada tüm hainleri bularak ve ortadan kaldırarak kazanır.

Hayaletlerin maksadıysa Impostor ve Crewmate hayaletleri için görevleri tamamlayarak ve sabotajlar yaparak yaşayan takım arkadaşlarına yardım etmektir.

Olası bir hain bir sabotaj gerçekleştirdiğinde, ya ani bir sonuç olur veya bir geri sayım başlar ve sabotaj bitmeden çözülmelidir.

Aksi halde tüm Mürettebat arkadaşları ölür. Son olarak ise Sabotajlar, hangi sabotajın yapıldığına bağlı olarak oyuncular tarafından çeşitli şekillerde çözülebilir.

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır

1- İlk olarak Online tuşuna basın.

2- Daha sonra Lobiyi oluşturun.

3- Lobi ayarlarını düzenleyin.

4- Lobi kodunu arkadaşlarınızla paylaşın.

Among Us özel lobiye nasıl katılır?

Among Us özel lobiye nasıl katılır

1- İlk olarak Online tuşuna basın.

2- Private kategorisinden lobi kodunu boş alana girin.

3- Kod girdiğiniz yerin sağında bulunan sağ tarafa doğru bakan oka tıklayarak lobiye katılın.

Among US Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Among US Ücretsiz Nasıl Oynanır

Among us telefonlarda ücretsiz şekilde oynanmaktadır. Yani Google Play Store yada App Store üzerinden indirip ücretsiz oynayabilirsiniz.

Bilgisayarda ücretsiz oynayabilmek için ise Bluestacks uygulamasını indirip onun üzerinden bilgisayarda ücretsiz oynayabilirsiniz. https://webhakim.com/among-us-bilgisayarda-nasil-ucretsiz-oynanir.html tıklayarak da detaylı olarak nasıl ücretsiz oynandığına bakabilirsiniz.

Oyunun güncel sürümünü kullanmak her zaman önemlidir. Ayrıca, oyun içindeki kontroller ve özellikler zaman içinde güncellenebilir, bu nedenle oyun içi rehberi ve güncellemeleri takip etmek önemlidir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER