Among Us çoklu oynama modu ile arkadaş gruplarıyla oynanabilecek bir oyun oldu ve bu şekilde tutuldu. Peki, oyunu daha iyi oynayabilmek için nelere ihtiyaç vardır. Sizler için Among us sistem gereksinimleri listesini çıkardık.

2018 yılında piyasaya çıkan Among us oyunu 2020 yılında gerçek değerine ulaştı. Bir anda patlama yaparak dünyada en çok oynanan oyunlar sıralamasına şimdiden girdi.

Among US Hakkında

Among US Hakkinda indir

Among Us hem PC’de hem de mobilde oynanan bir oyundur. Steam üzeriden oynamak isterseniz 10.50 TL ücreti vardır. Yok akıllı telefonlarda oynamak isterseniz o zaman ücretsizdir.

Among Us görsel efektleri ile şimdiden ismini pek çok yere duyurdu. Bilindiği üzere piyasada olan bu oyun şu anda da yeni oyuncularla buluşmaktadır. Dörtlü gruplar şeklinde oynanan oyunda arkadaşlarınız ile birlikte düşmanlarınızı öldürebilirsiniz.

Among Us Bilgisayar Özellikleri

Among Us Bilgisayar Ozellikleri

Among Us genel olarak bilgisayar üzerinden oynanabilen bir oyundur. Bu arada bilgisayarın donanım özellikleri önemlidir. Dahası Among Us oynamak isteyen bir kişi ilk olarak Among Us sistem gereksinimlerini PC’ nin karşılayıp karşılamadığını bilmelidir.

Among Us sistem gereksinimleri ile bilgisayar donanım özellikleri karşılaştırıldığında uyumlu olursa indirilebilir.

Among Us Minimum Sistem Gereksinimleri

Among Us Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: SSE2 Komut Sesi Desteği
  • İşletim Sistemi: Win 7 SPI+
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 250 MB
  • DirectX: Sürüm 10

Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 2 sene önce

şuan hesap makinesine among us yükledim

Anonim 3 sene önce

kaldırmıyo