Geçmişten günümüze bakıldığında bakkallar, marketler, süpermarketler ve AVMler şeklinde alışveriş merkezleri gelişmektedirler. Tabi gelişen teknoloji ile birlikte insanların da istekleri bitmiyor.

Teknoloji ile birlikte uygulama geliştiricileri insanların istekleri doğrultusunda farklı uygulamalar yapmaktadır. Bu uygulama ise insanların ayağına kadar marketlerden sipariş ettikleri ürünleri kapılarına kadar getirmektedir.

Cepte şok uygulaması ile şok online alışveriş yapabilirsiniz. Şok uygulaması ile sipariş ettiğiniz ürünler kapanıza kadar getirilmektedir.

Şok Uygulaması Nedir?

cepte şok uygulamasi nedir

Şok uygulaması alışveriş verişlerinizi online olarak yapabileceğiniz uygulamalıdır. Normal markette hangi ürünler varsa aynı ürünleri uygulama üzerinde bulabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Şok Uygulaması İndir

cepte şok uygulamasi indir

Şok uygulamasını hem android üzerinden hemde iOS üzerinden indirip kullanabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanım ara yüzü ile siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Şok Uygulaması İNDİR Android

Şok Uygulaması İNDİR iOS

Şok Uygulaması Çalışmıyor? Şok Uygulaması Nasıl Çalışır?

cepte şok uygulamasi nasil çalişir

Şok uygulaması ile alışveriş yapmak istediğiniz zaman adresinizi sisteme kayıt edersiniz ve dilediğiniz Şok Marketi seçersiniz. Online olarak uygulamada gezer ve siparişinizi verirsiniz.

Şok Markette sipariş verirken, hangi tarih ve hangi saatte siparişi almak istiyorsanız belirtmeniz gerekmektedir. Şok marketi personeli tarafından siparişler teslim edilir.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!