Geçmişten günümüze bakıldığında bakkallar, marketler, süpermarketler ve AVMler şeklinde alışveriş merkezleri gelişmektedirler. Tabi gelişen teknoloji ile birlikte insanların da istekleri bitmiyor.

Cepte şok uygulaması ile şok online alışveriş yapabilirsiniz. Şok uygulaması ile sipariş ettiğiniz ürünler kapınıza kadar getirilmektedir.

Teknoloji ile birlikte uygulama geliştiricileri insanların istekleri doğrultusunda farklı uygulamalar yapmaktadır.

Bu uygulama ise insanların ayağına kadar marketlerden sipariş ettikleri ürünleri kapılarına kadar getirmektedir.

“Cepte Şok” uygulaması, muhtemelen Türkiye’deki A101 süpermarketler zincirinin mobil uygulaması olan “A101” uygulamasından bahsediyorsunuz. A101, Türkiye’de yaygın bir şekilde bulunan bir perakende market zinciridir. A101 uygulaması, müşterilere mağazalardaki indirimlerden haberdar olmaları, kampanyalardan yararlanmaları ve alışveriş listeleri oluşturmaları için çeşitli özellikler sunar.

Şok Uygulaması Nedir?

cepte şok uygulamasi nedir

Şok uygulaması alışveriş verişlerinizi online olarak yapabileceğiniz uygulamalıdır.

Normal markette hangi ürünler varsa aynı ürünleri uygulama üzerinde bulabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Şok Uygulaması İndir

cepte şok uygulamasi indir

Şok uygulamasını hem android üzerinden hem de iOS üzerinden indirip kullanabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanım ara yüzü ile siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Şok Uygulaması İNDİR Android

Şok Uygulaması İNDİR iOS

Şok Uygulaması Çalışmıyor? Şok Uygulaması Nasıl Çalışır?

cepte şok uygulamasi nasil çalişir

Şok uygulaması ile alışveriş yapmak istediğiniz zaman adresinizi sisteme kayıt edersiniz ve dilediğiniz Şok Marketi seçersiniz. Online olarak uygulamada gezer ve siparişinizi verirsiniz.

Şok Markette sipariş verirken, hangi tarih ve hangi saatte siparişi almak istiyorsanız belirtmeniz gerekmektedir. Şok marketi personeli tarafından siparişler teslim edilir.

SONUÇ

“A101” uygulaması, müşterilere alışverişlerini daha kolay ve avantajlı hale getirmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan indirebilir ve kullanmaya başlayabilirler.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

ERDOĞAN OĞUZ 2 yıl önce

14.6.2022 TARİHİNDE 3676 TAKİP NO.LU SİPARİŞİM 16-17 ARASI GELECEKKEN 19 DA TELEFON ETTİİM TAMAM DEDİLER.ŞU AN 20 HALA GELMEDİ.VE BU DURUM BİR KAÇ SEFER DEVAM ETTİ .BU İŞİ YAPAMIYORSUSNUZ.BİR TELEFON EDETR GELEMİYORUZ DER .NÖBET TUTUYORUZ.BEDAVAMI GETIRİYORSUNUZ. İLAN VERİYORSUNUZ BİZDE TALİP OLUYORUZ.BİRDE EVDE KAL DİYORSUNUZ.83 YAŞ.YOKSA GİDER ALIRIM.