Son günlerde trend olan cs go ağına bağlanılıyor hatasının oldukça kolay bir çözümü bulunuyor. Şimd sizlere farklı yollarla bu hatayı nasıl çözebilirsiniz tek tek anlatalım. Öncelikle internet bağlantınızın stabil olduğundan emin olun.

CS:GO Ağına Bağlanılıyor Hatası (Dosya Bütünlüğünü Doğrulayarak Başlayalım 👍 Başlamadan önce oyunları silmeniz gerekir mi? Cevabı 👉: https://webhakim.com/cs-go-steam-agina-baglanilamiyor.html)

CS:GO Ağına Bağlanılıyor Hatası hatası için öncelikle yapmanız gerekenleri aşağıda resimlerle açıklayalım.

Steam programını başlatın. (Eğer başlamaz ise Steam’ı yeniden yükleyin, çevrimdışı modda başlayın veya modeme reset atın.)

Daha sonra kütüphaneye giriş yapın.

Kütüphane içerisinde yüklü olan CS:GO oyununu bulun.

CS GO Ağına Bağlanılıyor Hatası

Oyunun üzerine sağ tıklayın ve Özellikler kısmına tıklayın.

CS GO Ağına Bağlanılıyor Hatası

Yerel dosyalar dedikten sonra açılan pencerede aşağıdaki işlemler uygulayın.

CS GO Ağına Bağlanılıyor Hatası

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula… alanına tıklayın ve işlemleri bekleyin. Normalde 10 dakika gibi zaman almakta. Ancak internetinize bağlı olarak hızı değişebilir.

Çevrimdışı Modda Oyna Seçeneği (Modem’e Res Atmayı Unutmayın 👉 Eğer internette problem varsa 👉 hızlı dns adresleri ile dns değiştirin )

CS GO Ağına Bağlanılıyor Hatası

Cs go bağlantı hatası için çevrimdışı modda oyna seçeneği göreceksiniz. Çevrimdışı modda oyunu başlatın. Steam uygulamasında kullanıcı değiştir kısmına tıklayın.

Kullanıcı değiştirerek giriş yapmayı deneyin. Hala giriş yapamadıysanız son olarak en baştada belirttiğimiz gibi uygulamayı güncelleyin. Steam’ı tekrar indirerek yeniden kurun. Bundan önce Steam’ı tamamen bilgisayarınızdan silmeniz gerekmektedir. Bu işlemi en son yapın belki ayarlarınızın kaybolmasını istemeyebilirsiniz.

CS:GO Ağına Bağlanılıyor Hatası’nın çözümleri umarız yardımcı olmuştur. Eğer hala hatayı alıyorsanız yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER