Dailymotion video indirme en çok aranan konuların başında geliyor.

Bilindiği üzere Dailymotion dünyada en çok kullanılan video izleme sitelerinin başında geliyor. Çoğu kullanıcı videoları izliyor ve ardından indirmek istiyor.

Dailymotion Video Nasıl İndirilir?

Videoları indirmek içinde güvenilir olması oldukça önem arz ediyor.

Diğer yandan ise Dailymotion video HD olarak indirmek ise güvenlik kadar önem teşkil etmektedir. Tabi ki Dailymotion videosunu indirdikten sonra çevrim dışı olarak izleyebilirsiniz

Dailymotion Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dailymotion Video Indirme Islemi Nasil Yapilir

En güvenilir olan Google arama motoruna girelim. Dailymotion video downloader yada Dailymotion video indir şeklinde Google üzerinden arama yapalım.

İlk sıralarda çıkan sitelere tıklayıp oradan indirebilirsiniz. Özellikle HD ve donmadan indirmek istiyorsanız tr.savefrom.net ile direkt olarak indirebilirsiniz. Dailymotion videolarını hızlı ve kaliteli şekilde indirebilirsiniz.

Bu sitenin nasıl çalıştığına dair bilgi verecek olursak. Hem güvenlidir hemde HD kalitede videoları seri şekilde indirebilirsiniz. tr.savefrom.net sitesine girdiğinizde sitesinin ilk ana sayfasında link yeri bizi karşılıyor.

 • Dailymotion sitesinden indirmek istediğiniz video linkini kopyalayıp link yerine yapıştırın.
 • Sonra ise sağ tarafta bulunan indir kısmına tıklayın.
 • Biraz bekledikten sonra Mp3 yada Mp4 formatlarında indirme sayfasına yönlendirilmiş olacaksanız.

Bu sayda birçok video indirme sitesinde olduğu gibi çözünürlük kalitesi seçmeniz istenebilir. Daha sonraki adımları uyguladıktan sonra download now kısmına basın ve videonuz başarılı bir şekilde insin.

Bu kısımda videonuzun 1080P, 720P, ve 480P HD çözünürlükte MP4 formatında indirebilirsiniz. Tabiki bunun avantajı çevrim dışı olduğunuzda hemen videolarınızı izleyebilirsiniz.

Dailymotion Video İndirme Güvenli Midir?

Bu bölümde aslında indireceğiniz siteye göre değişkenlik gösterebilir. Tecrübelerimizden yola çıkarak söylecek olursak, video indirmek istediğinizde Google arama motorunda ilk çıkana tıkladığınızda o siteden güvenilir şekilde indirebilirsiniz.

Dailymotion video indirme siteleri kesinlik bilgisayarınıza yada telefonlarınıza program yükleyip kurmazlar. Yani direkt olarak internet tarayıcınızdan yapmanıza olanak sağlar.

Eğer sizlerden video indirdiğinizde isterse bu sitelere kötü amaçlı olabilir. Telefon, bilgisayar ve cihazlarınızı bu şekilde program indirmek isteyen kötü yazılımlı sitelerden koruyun. Bilgisayarınıza, cihazlarınıza program indirip kurmak isteyen video indirme sitelerinden kesinlik uzak durun.

Kısacası, Google arama motoruna ilk yazdığını siteye tıklayın ve indirin. savefrom.net bu siteler içinde en güvenilir ve en kaliteli video indirme işlemini yapabileceğiniz sitedir.

Dailymotion Video İndirme Online

Dailymotion Video Nasil indirilir

Dailymotion video indirme online olarak yapabileceğiniz site savefrom.net sitesidir. Bu siteden güvenilir şekilde videolarınızı indirebilirsiniz.

1- İlk olarak tr.savefrom.net sitesine giriş yapın.

2- Daha sonra Dailymotion sitesinden indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.

3- Son olarak tr.savefrom.net sitesinin ana sayfa kutucuğuna yapıştırın ve indirin.

Dailymotion video indirme Android

Dailymotion video indirme android için birbirinden değişik uygulamalar mevcuttur. HD kalitede hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

1- Video Player for Dailymotion

 • Dailymotion için video oynatıcı.
 • Dailymotion’dan harika videolar izleyin ve müzik dinleyin.
 • Sürekli video oynatımı için Dailymotion otomatik oynatma özelliği.

2- Snaptube

 • HD videolar
 • Hızlı indirme
 • Otomatik video oynatıcı

3- All video Downloader

 • Anında video indirme.
 • HD videolar özelliği.
 • Çoklu oynatıcı.

Dailymotion MP3 İndirme Nasıl Yapılır?

Dailymotion video indirme işlemini detayları ile anlattık umarız kolayca indirebilirsiniz. Diğer yandan bir faktör daha var ki Dailymotion üzerinden mp3 formatında indirmek isteyebilirsiniz. Peki, bu nasıl yapılabilir.

Yine Google arama motoru üzerinden Dailymotion mp3 indirme ve Dailymotion mp3 dönüştürme nasıl yapılabilir.

Tabi bu noktada Google’da ilk sırada çıkana tıklayın. Ardından https://www.dailymotiontomp3.com/tr/ sitesinden direkt olarak indirebilirsiniz.

Dailymotion videosunu mp3 formatında bilgisayarınıza ve telefonlarınıza direkt olarak indirebilirsiniz. Tabi bu sitede yine ana sayfasında bir kutucuk karşılayacak, videosunu indirmek istediğiniz şarkıyı yada filmin URL’sini kopyalayın ve ana sayfasına yapıştırın.

Daha sonraysa alt kısımda bulunan yeşil buton kısmından indir MP3 yazan yere tıklayın.

Son olarak ise video MP3 formatında dönüşecek ve ardından indirme bağlantısı gelecek. İndirme sayfasındaki kısmı kullanarak videoyu MP3 formatında yükleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER