Darkest Dungeon sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olmak üzere hepsini derledik. Bilindiği üzere Epic Games ücretsiz oyunlar vermektedir.

Buna Darkest Dungeon oyunda bekleniliyor. Oyuncularda hemen oyunda hangi sistemler iş görür diye araştırmaya başladı. Darkest Dungeon, 2 GB’lık RAM belleğine ve Windows XP seviyesindeki bir işletim sistemi ile oynanabilmektedir.

Diğer yandan ise oyunda 2016 yılında ortaya çıktı. Şimdilerde ise oyun bir hayli popüler oldu. Darkest Dungeon, hayal edilemeyen düşmanlarla değil, aynı zamanda stres, kıtlık, hastalık ve karanlıkla da savaşacaksınız. Hadi oyunun detaylarına bakalım.

Darkest Dungeon Sistem Gereksinimleri

Darkest Dungeon Sistem Gereksinimleri

Oyunlarda en önemli olan sistem gereksinimleridir. Çünkü oyunda donmadan oynamak bunlara bağlıdır. Tüm detaylarına bakalım.

Sistem Gereksinimleri Minimum

Darkest Dungeon Sistem Gereksinimleri minimum

  • Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant
  • Bellek: 2 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Sistem Gereksinimleri Önerilen

Darkest Dungeon Sistem Gereksinimleri onerilen

  • Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Bellek: 4 GB RAM

Darkest Dungeon Kaç GB?

Darkest Dungeon Kac GB

Oyunda; unutulmuş araziler, mahvolmuş mahzenlerde ve daha fazlasında kusurlu kahramanlardan oluşan bir takımı işe alın, eğitin ve yönetin. Oyun 2 GB yer teşkil etmektedir. Garip gizemleri ortaya çıkarın ve kahramanları yenilikçi bir sıra tabanlı stratejik savaş sistemiyle bir dizi korkunç canavarla karşı karşıya getirin.

SONUÇ

Darkest Dungeon, roguelike tarzında bir dungeon crawler ve taktiksel rol yapma oyunudur. Oyun, karanlık ve tehlikeli bir zindan keşfine çıkan bir grup kahramanın liderliğini üstlenirken stratejik kararlar almayı ve takım üyelerinin fiziksel ve zihinsel sağlığını korumayı gerektirir.

Ayrıca Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı, Windows XP veya daha yeni bir işletim sistemi, 2 GB boş depolama alanıdır.

Önerilen sistem gereksinimleri ise daha iyi performans için Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM ve daha güçlü bir ekran kartını içerir. Bu gereksinimler, oyuncuların oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmeleri için önerilen minimum ve tavsiye edilen donanım özellikleridir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER