YouTube Premium gibi bir hizmetin kullanımı için geçerli bir abonelik veya kod almanız gerekmektedir. Yasal ve etik bir şekilde YouTube Premium veya başka bir ücretli hizmete erişmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Kullanıcı ayarlarına girin. Ayarlar listesinden “Hediye Envanteri” sekmesine tıklayın. Açılan sayfada Hediyelerin bölümünde YouTube Premium Kodu Gör’e tıklayın. Karşınıza gelen kodu youtube.com/redeem sitesine girerek ücretsiz YouTube Premium aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Discord YouTube Premium Kodu Nasıl Alınır?

Discord YouTube Premium Kodu Nasil Alinir

YouTube Premium kodunu bedava olarak nasıl alabilirsiniz, detaylarını anlattık.

– Discord hediye makalesi: https://support.discord.com/hc/en-us/articles/4405795261335

– Redeem kodu ekranı: https://www.youtube.com/redeem

– Discord Resmi Twitter Hesabı Paylaşımı: https://twitter.com/discord/status/1424800197079552029

1- İlk olarak Kullanıcı ayarlarına girin.

2- Ayarlar listesinden Hediye Envanteri sekmesine tıklayın.

3- Açılan sayfada Hediyelerin bölümünde YouTube Premium Kodu Gör kısmına tıklayın.

4- Karşınıza gelen kodu youtube.com/redeem sitesine girerek ücretsiz YouTube Premium aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Not: Bu kod ile daha önce YouTube Premium veya Music Premium abonesi olmuş kullanıcılar faydalanamaz. Kodu en geç 30 Ekim 2021’e kadar almalısınız. 1 Aralık’a kadar etkinleştirmelisiniz.

Discord, resmi açıklamasında kampanyaya dahil olmak isteyen kullanıcıların, daha önce YouTube Premium hesabı açmamış olması gerekmektedir

Açıklamaya göre şirket yalnızca, yeni kullanıcılara YouTube Premium aboneliği verileceğini belirtmektedir. Diğer yandan ise kampanyaya katılacak kullanıcılar, 3 aylık ücretsiz kullanım hakkı sonrasında YouTube Premium aboneliklerini aylık ödemeler yaparak yenileme yapabilirler.

Ücretsiz Deneme Sürümlerini Kullanma:

Bazı hizmetler, yeni kullanıcılara belirli bir süre için ücretsiz deneme sürümleri sunar. Bu deneme süresi sona erdikten sonra, eğer devam etmek istiyorsanız ücretli bir abonelik almanız gerekir.

Promosyonlara Katılma:

YouTube Premium gibi platformlar, zaman zaman promosyonlar düzenleyebilir ve ücretsiz deneme süreleri veya indirimler sunabilir. Resmi kaynaklardan bu tür promosyonlara katılabilirsiniz.

SONUÇ

Unutmayın ki hizmetlere yasal ve etik kurallar dahilinde abone olmak önemlidir. Herhangi bir şekilde ücretsiz erişim sağlamak için tasarlanmamış yöntemlere başvurmak, kullanıcı sözleşmelerini ihlal edebilir ve ciddi sonuçlara yol açabilir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER