İnternet bağlantısı sırasında çeşitli sınırlamalar ile karşı karşıya kalanlar için ön plana çıkan farklı VPN uygulamaları vardır.

Güvenilir uygulamalar ile birlikte hem bilgisayarlar hem de cep telefonları üzerinden farklı ağlara sınırsız bir şekilde bağlanmak mümkündür.

Ofis, ev veya okul gibi alanlarda kullanılabilecek uygulamalar ile birlikte çeşitli web sitelerine herhangi bir sorun yaşamadan bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda internet hızınızı artırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Her ne kadar VPN uygulaması sayısı fazla olsa da hangi uygulamanın daha güvenilir olduğu hakkında araştırma yapan birçok kullanıcı bulunuyor. Uygulamaların ayrıntılarını inceleyerek kullanacağınız VPN türüne karar verebilirsiniz.

Güvenilir VPN Uygulamaları

en güvenli vpn uygulaması

İnternet kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği VPN uygulamalarının farklı özellikleri bulunuyor.

Çevrimiçi bağlantı sırasında çeşitli etkinlikleri gizli bir şekilde gerçekleştirmek için de VPN uygulamasını kullanmak mümkündür.

Bu arada en iyi ücretsiz VPN programlarına https://webhakim.com/en-iyi-ucretsiz-vpn-programi-2018.html bakabilirsiniz. 

Yurtdışı kaynaklı sitelere bağlanırken sorun yaşayan kullanıcılara da güvenilir VPN uygulamaları öneriliyor.

Paylaşılan listedeki VPN uygulamalarını araştırdıktan sonra beğendiğiniz uygulamayı bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.

Güvenilir VPN uygulamalarından bazıları şu şekildedir;

  • ExpressVPN
  • VPNPro.com,
  • Surfshark,
  • TunnelBear,
  • Hotspot Shield,
  • Ipvanish,
  • NordVpn,

Belirtilen 7 farklı güvenilir ve iyi VPN uygulaması ile internet sınırlandırmalarını kaldırarak özgürce erişim sağlayabilirsiniz.

Günümüzde internet güvenliği ve gizliliği giderek daha önemli hale geliyor ve bu ihtiyaç, VPN hizmetlerinin popülerliğini arttırıyor.

VPN uygulamaları, kullanıcıların çevrimiçi etkinliklerini korumak, coğrafi kısıtlamaları aşmak ve gizliliklerini korumak için güvenilir bir çözüm sunar.

Bu nedenle, en iyi VPN hizmetini seçmek, çevrimiçi deneyiminizi güvenli ve özgür hale getirmek için hayati öneme sahiptir.

>>En İyi 7 Yasaklı Sitelere Giriş için VPN 2024 Windows | MAC

1- ExpressVPN

Bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda da kullanılabilecek VPN servisleri arasında yer alan ExpressVPN, dünya genelinde 94 ülkede hizmet veriliyor.

3000’ü aşkın sunucusu sayesinde oldukça başarılı bir şekilde hizmet veren sağlayıcının Türkçe dil desteği de bulunuyor.

Burada sitesine https://www.expressvpn.com/tr gidebilirsiniz.

Verilen gizlenmesi ve güvenli internet erişimi için oldukça avantajlı olan sağlayıcıya bir miktar ücret ödemeniz gerekebilir.

7 günlük ücretsiz deneme sağlamaktadır.

2. VPNPro.com

İnternetteki farklı platformlarda dolaşırken herhangi bir şekilde iz bırakmamak ve sınırlandırmalara takılmamak için VPNPro.com web sitesindeki VPN servisleri takip edilebilir.

Oldukça güvenilir ve kaliteli olan servislerle birlikte çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Web sitesine erişim sağlayarak farklı konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

3. Surfkshark

Global çapta hizmet veren VPN sağlayıcılar arasında yer alan Surfshark, güvenilir ve güçlü alt yapısı ile ön plana çıkıyor.

Yüksek hızlı internet deneyimi yaşamak için tercih edilebilecek VPN hizmeti sayesinde internet sitelerinde güvenilir bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Uygun fiyatlarla sunulan hizmetleri web platformundan inceleyebilirsiniz.

4. TunnelBear

İnternet erişiminde üst düzey güvenlik ve gizlilik garantisi isterseniz, tercih edebileceğiniz VPN servislerinden biri de TunnelBear olarak öne çıkıyor.

Web etkinliklerindeki gizliliği garanti eden VPN sağlayıcı güvenilir olsa da internet hızını bir miktar düşürebiliyor.

5. Hotspot Shield

VPN uygulamaları söz konusu olduğunda kullanıcıların aşina olduğu sağlayıcılardan biri de Hotspot Shield isimli uygulamadı. Uzun zamandır dünya genelinde hizmet veren sağlayıcı hem mobil cihazları hem de bilgisayarları destekliyor.

Ücretsiz versiyonunun yanı sıra ek özelliklerin bulunduğu Premium versiyon da bulunuyor.

6. Ipvanish

Android kullanıcıları tarafından yoğun olarak kullanılan IPVanish isimli uygulamaya masaüstü cihazlardan da ulaşmak mümkündür.

Fazla sayıda sunucusu ile hizmet veren sağlayıcı, kimlik verilerinin kaydının yapılmaması sağlıyor.

7. NordVPN

Dünya genelinde yaklaşık olarak 62 ülkede faaliyet gösteren NordVPN 5.200’ü aşkın sunucusuyla birlikte oldukça başarılıdır.

Android cihazlarda da güçlü ve güvenli bir şekilde çalışan VPN uygulamasında askeri güvenlik sistemleri bulunduğu biliniyor.

En İyi VPN Uygulamaları Hangisi?

ExpressVPN ve VPNPRO uygulamaları en iyi VPN programları arasında gelmektedir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER