iPhone ücretsiz VPN uygulamasında, ExpressVPN sizin için uygun olabilir.

Yaklaşık 94 ülkede 3.200 sunucu sayısı ile hizmet veren bu uygulama, hız ve güven ile kaliteyi harmanlayarak size oldukça iyi bir deneyim sağlamaktadır.

En iyi iPhone VPN 2023

Ayrıca her ne kadar tek çözüm olmasa da yasaklı sitelere erişmek istediğiniz zaman da VPN sunucuları en büyük yardımcınız olabilir.

Bu yazımızda iOS işletim sistemleri için geliştirilmiş kullanışlı ve etkili iPhone ücretsiz vpn 2023 programlarından bahsedeceğiz.

1- ExpressVPN

iphone vpn ücretsiz

Son derece stabil çalışan iphone ücretsiz vpn 2023 programlarından olan ExpressVPN, listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Kolay arayüzü ve hızı sayesinde iOS için en iyi VPN uygulamasıdır.

AppStore üzerinden indirip kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra rahatça kullanabilirsiniz.

iPhone vpn 2023 programı uygulama 30 gün boyunca para iade garantisi sunmaktadır.

Ayrıca yüksek güvenlik için 256 bit bağlantı şifreleme özelliği mevcuttur.

Kurulum için;

https://itunes.apple.com/tr/app/expressvpn/id886492891?mt=8 adresinden uygulamayı indirin.

iPhone ücretsiz vpn 2023 programının içerisinden hesabınızı oluşturun ve kullanın. 94 ülke üzerinden istediğiniz sunucuyu seçme şansına sahipsiniz.

EXPRESS VPN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Bu arada en iyi ücretsiz VPN programlarına https://webhakim.com/en-iyi-ucretsiz-vpn-programi-2018.html bakabilirsiniz. 

2- NordVPN

iphone ücretsiz vpn 2018

En büyük endişeniz güvenlik ise ve bir VPN’de en iyi güvenlik özelliklerini arıyorsanız, o zaman NordVPN’i denemelisiniz.. Güçlü 256-bit şifrelemeye sahip değil, ancak ek olarak çift şifreleme gibi ekstra güvenlik özelliklerine sahip.

Çift şifreleme, verilerin sunucuya şifrelenerek gönderilmesi ve bu sunucuda da şifrelenerek karşı sunucuya gönderileceği anlamına geliyor. Bu algoritme, verilerinizi mümkün olduğunca güvenli tutar. Bağlantılar çoğu ihtiyaç için yeterince hızlı ve sunucu ağı gayet büyük. NordVPN 60’ın üzerinde farklı ülkede 1000’den fazla sunucuya sahiptir.

IOS için NordVPN uygulaması, kullanımı çok kolaylaştıran bir grafik arayüze sahiptir ve yazılım Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android ve Windows Phone ve tarayıcı uzantıları için de kullanılabilir.

NORD VPN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…

IOS İçin NordVPN Nasıl Kullanılır?

IOS cihazınızda NordVPN’i kullanmak için aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir:

IOS cihazınızdaki App Store’a gidin ve NordVPN’i arayın . Alternatif olarak, bu bağlantıyı kullanarak uygulama mağazasındaki sayfaya doğrudan gidin:

https://itunes.apple.com/tr/app/nordvpn-worlds-most-advanced/id905953485?ls=1&mt=8

Uygulamayı cihazınıza kurun

Uygulama yüklenene kadar bekleyin, ardından açın.

Bağlanılabilecek sunucular listesinden istediğinizi seçin ve webde gizlice gezinmenin tadını çıkarın.

3- IPVanish

iphone vpn 2018

Her şeyin üzerinde hızlı bir iphone vpn ücretsiz program istiyorsanız, IPVanish’i denemelisiniz. IPVanish, yüksek hızlı bağlantı sunar ve dünya çapında 60 farklı ülkede 850 sunucudan oluşan büyük sunucu ağıyla bilinir.

Ayrıca verilerinizi güvende tutmak için 256-bit şifreleme ve gizliliğinizi korumak için katı bir günlük tutma politikası ile mükemmel güvenlik sunar.

IPVanish’in sade bir şekilde tasarlanmış iOS uygulaması, Windows, Mac OS, Android, Linux, Windows Phone ve diğer pek çok platform için yazılım desteği vardır. Ayrıca yedi günlük bir para iade garantisi vardır, böylece güvenle satın alabilirsiniz.

IPVAnish İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…

IOS için IPVanish Nasıl Kullanılır

IOS cihazınızda IPVanish almak istiyorsanız, şunun gibi:

Cihazınızdaki App Store’u açın ve IPVanish’i arayın ya da doğrudan app store sayfasına gidin: https://itunes.apple.com/tr/app/ipvanish-vpn-the-fastest-vpn/id763638165? mt = 8

iPhone vpn ücretsiz programını standart şekilde yükleyin. iPhone vpn ücretsiz programını yüklendikten sonra açabilir ve standart şekilde kullanıcı hesabınızı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz ülkeyi ve sunucuyu seçin ve kullanmaya başlayın.

Sonuç

Güvenliği artırmak ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için, iOS kullanıcılarının VPN’ye sahip olması iyi bir fikirdir. Bir VPN, verilerinizi hackerlardan, ISS’nizden veya devlet gözlemcilerinden korumak için şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda yasaklı sitelerin kilitlerini aşma yeteneği gibi ekstra faydalar da sağlayacaktır.

IOS’taki güvenlik sorunlarına odaklanıldığında, tüm kullanıcıların kendilerini korumak için adımlar atmaları önerilir.

Mükemmel güvenlik, hızlı bağlantılar ve iyi tasarlanmış iOS uygulamaları sunan iOS kullanıcıları için üç VPN sağlayıcısı önerdik. Bu üç uygulamadan herhangi biri iOS cihazınızı ve sakladığı değerli verileri korumanıza yardımcı olur.

Sorunlarınızı veya VPN önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER