Epic games şifre değiştirme hatası işlemini çok basit adımlarla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bir iki işlem bulunmaktadır. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Epic Games GTA 5 oyununu ücretsiz yapınca site bir anda çöktü. Milyonlarca oyuncu oyunu anda indirmeye çalışmıştı, durum böyle oluncada site 404 hatası verdi.

Tabi sadece bunlada sınırlı kalmadı. Sitede farklı hatalar meydana gelmeye başladı, bunlardan biride şifre değiştirme hatası oldu, peki bu hata nasıl çözülür bakalım.

Epic Games Şifre Değiştirme Hatası

Epic Games sitesinde şu an için problemler bulunmaktadır. Bazı oyuncular giriş yaparken sitede ciddi hatalar vermektedir.

Bu sorunun çözümü şu an için yoktur, ama https://accounts.epicgames.com/requestPasswordReset bu linke tıklayarak şifreyi tamamen sıfırlayabilirsiniz.

Diğer yandan Epic Games direkt olarak E mail atarak ulaşabilir ve şifreyi değiştirebilirsiniz. Eğer Google hesabı ile giriş yaptıysanız sorunsuz olarak şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Epic Games Neden ücretsiz oyun veriyor?

Epic Games 1991 yılında kuruldu. CEO’su Tim Sweeney’dir. Yalnız 2012 yılında hissesini %40 olmak üzere Çin oyun devi Tencent’e sattı.

Birbirinden farklı oyunları ücretsiz yaparak dikkatleri üstüne çeken firma, en büyük çıkışı GTA 5 ücretsiz yaparak yaptı. Site bir anda çöktü. Peki, neden oyunları ücretsiz veriyor, bunun cevabı ise kendisi ile rakipleri arasında daha da büyük fark oluşturmak olabilir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER