Dünyada en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olan Facebook, getirdiği  yenilikler ve sürekli güncellemeler ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Facebook bu kez gece modu özelliği ile karşımıza geliyor. Peki, Facebook gece modu nasıl yapılır? Ayrıntılarına bakalım.

Facebook Gece Modu Android – Kiwi Browser

Facebook gece modu nasıl yapılır. 1 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan Facebook’un gece modu özelliğini nasıl kullanabiliriz. Hadi gelin hep birlikte bakalım.

Not: Facebook normalde gece modu desteği bulunmuyor. Sizlere ekstra yöntemleri anlatacağız.

facebook karanlık mod

1 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan facebook dark mode ile karşınızda, sürekli yenilikler ile güncel kalmayı başaran facebook gece modu özelliği ile kullanıcılarına benzersiz deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Facebook gece modu uygulama ile nasıl yapılır birlikte bakalım.

Adım 1. Google Play’a girelim ve Kiwi Browser uygulamasını indirelim.facebook karanlık mod

Adım 2. Uygulamayı indikten sonra açalım. Direkt olarak sizi sayfaya yönlendirecektir.facebook karanlık mod

Adım 3. Sayfa açıldıktan sonra sağ üstte 3 çizgiye basalım. Sayfayı aşağıya indirelim ve gece modunu işaretleyelim.facebook karanlık mod

Adım 4. Son olarak Facebook’a girelim. Facebook Dark mode kullanabilirsiniz.facebook karanlık mod

Adım 5. Facebook gece modunu uygulama ile bu şekilde dark mode de kullanabilirsiniz. Bizlerde denedik ve test ettik gerçekten karanlık mod da kullanmak bir başka oluyor. Umarız sizlerde seversiniz.

Facebook Gece Modu iOS – Brave Fast

iPhone, iPad ve Macbook kullanıcıları için facebook gece modunu kullanmaları biraz daha zor olsa da yine bir uygulama ile kullanabiliyorlar. Brave Fast adlı bir App Store uygulamasını yükleyerek kullanabilirsiniz.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Yine Uygulamanın ayarlarından Dark Modu bulup, facebook’ta karanlık modu kullanabilirsiniz.

Facebook Gece Modu Android

Videolu Anlatım

Android ve ios cihazlarınız için videolu olarak facebook’u nasıl gece modunda çalıştırabiliriz, bundan bahsettik.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER