iPhone kullanıcıları iPhone telefonlara Facebooktan video indirme işleminde zaman zaman problem yaşamaktadır. Diğer işletim sistemlerine göre iPhone’da video indirme biraz daha zordur.

Sizlerinde bildiği gibi konu Facebook olunca, yüzlerce video ana sayfaya düşmekte ve bazı videolar kullanıcıların ilgisini çekmekte. Bu yüzden de videoyu indirmek istemektedirler.

Facebook Videosu İndirme iPhone

iPhone kullanıcıları için artık çok daha kolay video indirme yöntemi mevcut. Hiç uğraşmadan bir iki işlem ile direkt istediğiniz videoları indirebilirsiniz.

  1. İlk olarak yapmamız gereken MyMedia uygulamasını App Store’a girerek yükleyelim.iphone facebook video indirme
  2. Facebook’ta indirmek istediğiniz videoyu açalım.
  3. Video oynarken paylaşma seçeceği göreceksiniz, buna dokunalım ve Bağlantıyı Kopyala diyelim.
  4. Son olarak MyMedia uygulamasına gidelim, savefrom.net buraya tıklayalım, daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı buraya yapıştıralım.
  5. Video seçeneklerine göre SD yada HD seçeceği karşınıza çıkacak, birini işaretleyerek indirebilirsiniz.

Facebook Video İndirme iPhone Videosu

Not: MyMedia uygulamasını indirmemizin sebebi, iPhone’da indirdiğimiz dosyaları kolayca yönetmek içindir.

iPhone Kullanıcılarının Facebook’ta Video İndirme İle İlgili Hüzünlü Yorumları 


  • Sanırım Androide geçmenin zamanı geldi, arkadaş bu ne ya sanki Amerikan uzay üssü adamların yaptığı programın her şeyi karmaşık olur mu altı üstü bir video indireceğiz.
  • Bu iOS kullananlarının çektiği nedir ya, lan android de her şeyi iki dakkada halledebiliyorsun zaman kaybı başka bir şey değil. Geçen facebooktan bir video indireyim dedim, videoyu indireceğime pişman oldum.
  • iPhone bence güzel, programlar için video indirmek için zorlasada en iyi iOS diyebilirim. Ayrıca MyMedia ile facebooktan video hemen indirilebilir.
  • Facebooktan telefona video indirme iPhone kullanıcıları için eziyet başka bir şey değil. Bir video indirelim dedik, neler çektik be!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER