Facebook Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa Haber Sosyal Medya Facebook Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?
  Bir videoyu Facebook’dan indirmek, göründüğü kadar zor değildir. Tek ihtiyacınız olan şey, kullandığınız tarayıcıya ait bir uzantı ya da dilediğiniz videoyu indirebilecek bir uygulama. Bu listede yer alan bir uzantı ile, indirmek istediğiniz videonun yanında küçük bir indirme linki göreceksiniz ve facebook video indirme programsız bir şekilde yapacaksınız.

Facebook Video İndirme Programsız

Sosyal Medya İndiriciler, Facebook’tan video indirirken kullanılan en popüler seçeneklerden biridir. Videoları indirmek için üçüncü şahıs bir siteye gitmeniz gerekmez. Normalde yaptığınız gibi, Facebook videolarını izlediğinizde, indirme düğmesi sağınızda belirecektir. Videonuz bir .mp4 dosya biçiminde indirilecektir.

FBDown Video Downloader, yukarıda bahsettiğimiz seçenekten farklı çalışır. Örneğin, Chrome uzantısı simgesini tıklamanız gerekir; algıladığı tüm videoların bir listesini görürsünüz. İndirmek istediğiniz videonun üzerine tıklayın, videoyu ön izleyebileceğiniz siteye yönlendirilirsiniz.

facebook video indirme programsız

Videonuzu indirmek için videonuzun sağ alt tarafındaki indirme simgesini veya “Videonuzu indir” düğmesini tıklayabilirsiniz.

Firefox Facebook Video İndirme

Download Flash and Video eklentisi, Facebook videolarınızı indirirken herhangi bir sorun yaşamayacağınız bir Firefox eklentisidir. Videoyu sağ tıklayın ve bağlantı adresini kopyalayın. Uzantının açtığı yeni sekmeye gidin ve adresi buraya yapıştırın.

Şimdi, videoyu Dropbox’a kaydetmek, videoyu düzenlemek veya bilgisayarınıza indirmek için birkaç seçenek göreceksiniz. Fikrinizi değiştirdiyseniz ve videoyu indirmek istemiyorsanız, ana sayfaya da dönebilirsiniz.

Herhangi bir Tarayıcıda Facebook Videolarını İndirin

Tercih ettiğiniz tarayıcınızda zaten çok fazla uzantıya sahip iseniz Facebook Video Downloader Online’ı kullanabilirsiniz. Kullanmak için, indirmek istediğiniz videoyu bulun ve açın.

Adres almak ve kopyalamak için videoyu sağ tıklayın. Sitenin işaret ettiği adresi kopyalayın ve birkaç saniye içinde videonun indirilmeye başlanmasını sağlayın.

Yukarıdaki seçenekle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bir Video From da deneyebilirsiniz. İlk seçenek gibi, video adresini kopyalayıp yapıştırın ve “Enter” tuşuna basın. Sitenin sağ üst köşesinde hangi dili kullanacağınızı seçebilirsiniz. İspanyolca, Fransızca, Almanca, Japonca ve Çince gibi çok çeşitli dillerden birini seçebilirsiniz!

Sonuç Olarak

Mükemmel videoların keyfini çıkarabileceğiniz tek site YouTube değil. Facebook, aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantı kurabilmenin yanı sıra, size harika videolar da sunmaktadır. Facebook’dan bir sürü video indiriyor olacağınızı düşünebiliyor musunuz? Yorum bırakın ve bize bildiriniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir