Film izlemek bu korona virüs günlerinde en büyük hobilerimiz haline geldi. Bilindiği üzere Pandemi nedeni ile hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulanmakta hafta içi ise bazı kısıtlamalar olmaktadır. Hal böyle olunca sinemaya gidemeyen film severler film izleme diye Google’dan aratıyorlar.

En hızlı film izleme sitesi son zamanlar popüler olmaya başladı. Çünkü sinemada bilet fiyatlarının artması ile kullanıcılar online olarak internet film izlemeye başladılar. Bu arada bir sinema bilet fiyatına internet üzerinden film yayınlayan sitelerde arttıkça sinema ve film severler internette geçiş yaptılar.

Blu Tv, Netflix, Puhu Tv, BeinConnect, Prime video gibi online film siteleri fiyat olarak hem daha uyguna geliyor hemde abone olarak istediğiniz filmi 720P olarak izleyebiliyorsunuz.

Tabi bunlarda sonuçta belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bazı kullanıcılar ise tamamı ile ücretsiz olarak ve güvenilir bir şekilde full hd film izlemek istiyorlar. İşte bu noktada sizlere ücretsiz film sitelerini en detaylı şekilde araştırdık. Ayrıca en yeni film indirme siteleri makalemize de aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Film indirme siteleri için Tıklayın…

HD film sitesi önerileri ile filmleri 720p ve ücretsiz olarak izleyip film sitelerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Gelin tüm detayları ile hepsine bakalım.

En İyi Online Film İzleme Siteleri

film izleme

İnternetten full HD film izlemek veya dizi izlemek istiyorsanız hiç bir ücret ödemenize gerek yoktur. Netflix gibi platformda ücretli olarak film izliyorsunuz işte bunun ücretsiz olanını 720p olacak şekilde izleyebileceğiniz siteler mevcuttur.

Bu kısımda devreye girerek full HD film kalitesi tadında film siteleri ile istediğiniz şekilde film türlerini ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ancak dilerseniz film indirme programları ile de filmleri indirebilirsiniz. Gelin sizler için derlediğimiz film sitelerine bakalım.

1- YOUTUBE (1.sırada olmasının sebebi çoğu filmleri 1080p olarak ücretsiz izleyebilirsiniz.)

2- KANOPY

3- VIMEO

4- VUDU

5- IMDB TV

6- HULU

7- THE ROKU CHANNEL

8- RETROVISION

9- POPCORNFLIX

10- OPEN CULTURE

11- CLASSIC CINEMA ONLINE

720p ücretsiz internet üzerinden filmleri full HD olarak izleyebilirsiniz. Bu sitelerin avantajları ise hem ücretsiz hem de reklamsız olarak filmlerinizi izleyebilirsiniz. Bu arada HD ve 720p olacak şekilde film öneri listesi kısmında sizler için derledik.

En İyi Film Önerileri

en iyi film onerileri 2020

HD film izlemeyi sevenler için çok özel ve koleksiyon şeklinde olacak şekilde film önerileri hazırladık. Tam bir başyapıt olan HD filmleri 720p olacak şeklinde izleyebilirsiniz.

Film izlemek sadece film izlemek değildir aslında onlardan çıkarılacak derslerde çok önemlidir, Şeytanın avukatı filminde kimseye fazla güvenmemenin kendi işinizi kendiniz yapmanın hayati önemini vurgularken, Esaretin bedelinde sabırın ve azmin önemine vurgu yapılmaktadır. İşte film önerileri kısmını araştırarak en iyi film önerileri listesi olacak şekilde hepsini derledik.

1- Esaretin Bedeli

2- Başlangıç

3- Piyanist

4- Yeşil Yol

5- Kara Şövalye

6- Baba

7- Hayat Güzeldir

8- Forrest Gump

9- Avengers Sonsuzluk Savaşı

10-Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

11- Parazit

12- Er Ryan’ı Kurtarmak

13- Can Dostum

14- Joker

15- Dövüş Klubü

16- Cesur Yürek

17- Titanik

18- Avatar

19- 12 Years a Slave

20- V For Vendetta

Bu film önerileri listesini internet üzerinden ücretsiz şekilde izleyip indirebilirsiniz. Ayrıca önerdiğimiz Charlie Chaplin filmleri ve joker filmleri Türkçe HD 720p olarak izleyebilirsiniz.

Diğer yandan önerdiğimiz efsaneler arasında olan Kemal Sunal filmleri türkçe HD olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca Yeşilçam filmleri 720p olarak Youtube üzerinden de izleyebilirsiniz.

Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 1 yıl önce

Merhaba bir site önermek istiyorum türkçe güncel filmleri bulabilirsiniz

ahmet 2 yıl önce

teşekkürler film izleme de istediğimi buldum