Google Chrome, internet alemine hızlı bir giriş yaparak tüm bilgisayarların ana ekranın da olmayı başarmıştır. Güncelliği, hızlılığı ve kullanılabilirliği ile tarayıcıların başını çeken Chrome farklı özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Küçük eklentiler ile kullanıcıların vazgeçilmezi olan Google Chrome, video indirme konusunda da neredeyse bir numaradır.

Google Chrome Video İndirme Programı

İnternet üzerinden indirmek istediğiniz video, film yada dizi olsun Google Chrome kullanılarak indirilebilir, küçük eklenti sayesinde hızlı ve kolayca indirebilirsiniz. Google Chrome’dan video indirmek için ilk önce FBDown video downloader eklentisini indirin. Eklentiyi kurun ve sonra indirmek istediğiniz videoyu açın, bir kaç saniye izledikten sonra eklentinin üzerine basın, indirme sayfası açılacaktır, istediğiniz yere indirebilirsiniz.

Google Chrome Video İndirme Programı

Google Chrome video indirme eklentisi kısmında birbirinden farklı yöntemler bulunmaktadır. Hızlı ve kolayca video, film veya dizilerinizi indirebilirsiniz. Buradaki yönteme bakalım.

1– İlk olarak Google ana sayfasını açın ve arama kısmına Video DownloadHelper yazın.

Google Chrome Video İndirme Programı

2– Aramalar açıldığında ilk sırada bulunan Chrome web kısmına tıklayın.

Google Chrome Video İndirme Programı

3– Üst  sağ tarafta bulunan Chrome ekle kısmına tıklayın.

4– Uzantıyı ekle kısmına bastıktan sonra eklentiyi yüklemiş olacaksınız.

Google Chrome Video İndirme Programı

5– İstediğiniz videonun üzerine gelerek eklentiye bastığınızda indirebilirsiniz.

Video indirme programı pc üzerinden farklı bir yöntem denemek istiyorsanız buradaki video indirme programlarına göz atabilirsiniz.

Google Chrome Video İndirme Mobil

Google Chrome Video İndirme Programı

Video indirme mobil kullanıcıları için önemli konular başında gelmektedir. Günümüzde masaüstü bilgisayarın kullanımı azalmaktadır, mobil kullanımı ise oldukça yaygınlaşmaktadır. Mobil her anımızda bizle olduğundan her an farklı şeylere ihtiyaç duymaktayız, bunun başında video indirme gelmektedir. Yattığımız yerde, otobüs ile yolculuk ederken film izlemeye ihtiyaç duyuyoruz, bunun içinde interneti çekmeyen yerlerde video indirmeyi daha önceden yapıp, gittiğimiz yerde rahatça izlemek istiyoruz, peki video indirme programı mobil de nasıl kolayca indirilir.

Bu noktada yapmanız gereken Advanced Download Manager programını indirmek olacaktır. İndirdikten sonra uygulamayı kurun ve indirmek istediğiniz videonun üstüne gelin, tıklayıp indirin.

Burada sizlere Google Chrome eklentisi ile video indirme işlemini hızlıca ve kolayca nasıl yapılır, onu göstermeye çalıştık eğer kafanızda bir soru olursa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Trend içerikler

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!