Instagram kullanıcıların bağımlılıklarını bir nebze azaltmak için beğeni sayısı görmeyi kaldırdı. Kullanıcılar için beğeni sayısı ise olmazsa olmazlardandır. Instagram uygulamasına farklı özellikler gelse de yine de temelinde fotoğraf yükleme uygulaması olduğundan, kullanıcılar beğeni sayısını görmek istemektedirler. Peki instagram beğeni sayısı nasıl görünür, birlikte bakalım.

Instagram Begeni Sayisi Gorme 2020

Instagram beğeni ve yorum çılgınlığının önüne geçmek için farklı adımlar atmaya devam ediyor. En son yaptığı değişiklik ile beğenisi sayısını görmeyi kaldırdı, bu bazı yerlerde uygulanmaya başladı ise bazı yerlerde hala görünmeye devam ediyor. Instagram için güzel görünen beğeni sayısı artık, instagram için dezavantaja dönmüş durumda olsa gerek ki, yetkilileri beğeni sayısını kaldırma kararı aldılar.

Google Chrome Eklentisi İle Instagram Beğeni Sayısı Görme

Google Chrome Eklentisi Ile Instagram Begeni Sayisi Gorme webhakim

Instagram kullanıcıların kullanıma yönelik bir çok değişikli yapmanın yanında, bazen de yaptığı değişiklikleri kaldırma kararı alıyor, bunlardan biri olan beğeni sayısını görmeyi kaldırıyor. Bazı ülkelerde bu karar uygulansa da bazı yerlerde hala beğeni sayısı görülmektedir. Fakat nerede kalkarsa kalksın instagram beğeni sayısını görmenin yolu vardır. Peki, nasıl görebiliriz.

Google chrome eklentisi ile instagram beğeni sayısını rahatlıkla görebilirsiniz.

Adım 1. Bunun için ilk olarak Return Of The Likes  uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Adım 2. Bu uygulama ile kaldırılan beğeni sayısını ve yorum sayısını görebilirsiniz.

Adım 3. Uygulama Chrome üzerinden eklendikten sonra kendiliğinden alışmaya başlayacaktır.

Adım 4. Karşınıza gelecek ekrandan beğeni görme ve yorum sayılarını görme şeklinde hangisini istiyorsanız seçebilirsiniz.

Dikkat: Instagram’ın bu uygulamalar için farklı eklenti getirerek bloke eder mi, bilinmez ama şu anda bu uygulama ile beğeni sayılarını görebilirsiniz. Bu arada instagram beğeni sayısı görme pc üzerinde çalışmaktadır, herhangi bir mobil uygulaması yoktur, bu noktada dikkat etmenizde fayda vardır, bilmediğiniz eklentileri indirmeyin.

Buradaki uygulama Google Chrome olsa dahi yinede güvenliği elden bırakmayın, önlemleriniz alın ve ona göre eklentiyi ekleyin, farklı eklentileri de indirirken 2 kere düşünmekte yarar vardır.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!