Instagram sağ tarafta bulunan üç nokta yada üç çizgiye tıklayıp Yardım kısmına tıklayın. Sorun bildire tıklayın. Sorun Bildire tıkladıktan sonra Instagram’a hata olduğunu belirtin. Yazdıktan sonra 24 saat içerisinde bekleyin, Instagram hatanız ortadan kalkacaktır.

Instagram Daha Sonra Tekrar Dene Hatası Nedir?

Instagram daha sonra tekrar dene hatası almasının nedeni bir günde birden fazla kullanıcıyı takip etmelerinden kaynaklanmaktadır. Instagram neden hata verir, instagram hata bildirme, instagram’a giremiyorum hata veriyor diyorsanız çözümlerine bakalım.

Takipçi sayınızı da çok fazla azaltırsanız bu hatayı alırsınız. Diğer yandan ise Instagram bunun önüne geçmek için hesabınızı bir süreliğine kapatmaktadır.

Hata genelde 1 saat içerisinde 100’den fazla kullanıcı takip ettiyseniz de olabilir.

Instagram Şikayet Formu [ÇALINAN VEYA SAHTE AÇILAN HESABI KAPATMA İÇİN  TIKLAYIN…

Instagram Daha Sonra Tekrar Dene Hatası ve Çözümü

Instagram Daha Sonra Tekrar Dene Hatasi

Instagram uygulaması, tekrar dene hatası olarak size şu uyarıyı verecektir. Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir. Açıklaması gelecektir. Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz gibi şeyler çıkabilir. Çözümüne bakalım.

1- İlk olarak instagram uygulamasından tamamen çıkın.

2- Ön bellek ve çerezleri temizleyin.

3- Daha sonra telefonu tekrar açıp kapatın.

4- Son olarak Instagram’a tekrar kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Instagram Daha Sonra Tekrar Dene Hatası Neden Olur?

  • Paylaşımlarınızı art arda yapıyorsanız.
  • Günde çok fazla insanı takip ederseniz.
  • Herhangi bir yorumda konu ile alakasız çok fazla hastag kullanırsanız.
  • Fazla kişiye arkadaşlık isteği gönderirseniz.

Daha sonra tekrar dene topluluğumuzu korumak için Instagram’da bazı işlemleri ne sıklıkla?

Bu işlem için arka arkaya değil de 5 ile 10 dakika ara ile 2 kere sorun bildir yaparak hatanın giderilmesini isteyin. Sorun hala devam ediyorsa birkaç saat beklemeniz gerekecektir.

Instagram daha sonra tekrar dene hatası nasıl düzeltilir iPhone?

İlk olarak Instagram hesabından çıkın. Kullanıcı adını ve şifresini girin. Eğer işe yaramadıysa o Instagram sağ tarafta bulunan üç çizgiye tıklayın. Yardım kısmına tıklayın. Sorun Bildire tıklayın.

Instagram topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri Kısıtlıyoruz nedir?

Instagram “Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildirin” alınan uyarıda kullanıcının yaptığı kural dışı işlemden dolayı hesaba yapılan engelleme işlemidir.

Instagram hesabım kısıtlandı ne yapmalıyım?

Instagram kısıtlama kaldırmak için 1 ile 3 gün hiç kimseyi takip etmeden bekleyin. Instagram paylaşım engeli bir süre sonra otomatik olarak kaldırılmaktadır. Hesaplarda bu engel 2 gün bazen de 3 haftaya kadar uzayabilmektedir.


Yorumlar (5)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 6 gün önce

Merhaba MUSTAFA bey ben yanlışlıkla Instagram sayıfami sildim sanırım hesap bulunamadı diyor 2 yılık emeğim boşa giti lütfen nasıl geri acarım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏

Anonim 6 gün önce

Merhaba MUSTAFA bey ben sanırım yanlışlıkla Instagram sayıfamı kapatım sildim yani bana yardımcı olursanız Cook sevinirim lütfen 2 yılık emeğim boşa giti gibi 🥺 ne yapacağımı bilmiyorum.

Anonim 2 hafta önce

25 den fazla denedim, güvenlik kodu gelmiyor yada gelen olursa girdiğimde yanlış girdiniz diyor. Ne yapabilirim

    Mustafa 2 hafta önce

    Merhaba bırakın 25’i bir kereden sonra spama atıyor. Biraz rahatlayın ve instagram ile uğraşmayın. Önbellek ve çerezleri temizleyin. En azından 3 veya 4 gün instagram a kod atmayı denemeyin. 3 veya 4 gün sonra tekrar deneyin.

Anonim 4 hafta önce

Adresimi şifremi biliyorum ama instigram a bir türlü giremiyorum