Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da hikaye nasıl indirilir, bu makalemizde bahsedeceğiz. Sizin için masaüstünde, iOS ve Android cihazlarınızda instagram hikaye indirme işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık.

Instagram Hikaye İndirme (Story İndirme) Nasıl Yapılır? (Güvenilir olması için program veya uygulamadan anlatmadık 👍)

Instagram hikaye indirme işlemini güvenilir olması açısından ne bir program ne de bir uygulama aracılığı ile anlatacağız. Programsız bir şekilde işlemi yapmayı göstereceğiz.

Instagram Hikaye İndirme

✔ İlk olarak https://toolzu.com/downloader/instagram/stories/ bu linke gidelim. Direkt olarak hikayeleri indireceğimiz sayfaya gideceğiz. (Biz daha önce denedik. Herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Hemen hikayeleri indirebildik.)

✔ Daha sonra sadece instagram hikayesini indirmek istediğiniz profilin adresini girin. Sadece kullanıcı adını girmeniz gerekiyor. Örneğin: linki bu şekildeyse https://www.instagram.com/webhakim/ bu şekilde girmeyin. Sadece ismini yani “webhakim” olarak girin. Bunu örnek olarak gösterdim, siz kendi isminizi girmelisiniz.

✔ Sadece ismi girdiğinizde altta eğer varsa o hesabın videolu veya resimli hikayeleri aşağıda çıkıyor. Onların altlarında da “Download” yazıyor. Alttaki resimdeki gibi.

Aynı işlemi telefondan da yaptım, direkt olarak indirilenler kısmında belirdi. Bilgisayarda veya telefonda aynı işlemi yapabilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirme

✔ Download dediğimizde direkt olarak video iniyor. Resim olursa da aynı işlemi yapıyorsunuz.

İşlemler bu kadar. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa soru ve destek mesajlarınız için alttaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER