Instagram PC: Instagram’ı bilgisayarda kullanmak isteyenler için masaüstü uygulamasıdır.

Instagram‘ı bilgisayarda kullanmak isteyen kullanıcılar için özel olarak ayarlanmıştır. Aynı zamanda Windows 10 veya Windows 11’de kullanabilirsiniz.

Instagram indir PC (Windows Bilgisayarlar için Microsoft Özel Bir Uygulama Çıkardı 👉 https://www.microsoft.com/tr-tr/p/instagram Buradan ulaşabilirsiniz veya Aşağıdan da indirebilirsiniz)

Bilgisayarınızda Instagram masaüstü uygulamasını indirerek, masaüstünden Instagram’a giriş yapabilirsiniz. Instagram’ı bilgisayardan kullanmak isteyenler için hazırlanmış Windows için Instagram uygulamasıdır. Windows mağazalarında kolayca bulabilirsiniz.

Instagram indir PC

Instagram Windows uygulaması üzerinden fotoğraf paylaşma uygulamasında paylaşılanları bilgisayardan takip edebilirsiniz.

Telefondan kullanırmış gibi Instagram hesabınıza girdiğinizde takip ettiğiniz hesaplardan gelen fotoğraf ve videoları görebilir, yorum yapabilir, beğenebilirsiniz.

Instagram indir PC

Instagram’ı tarayıcı üzerinden kullanmak istemiyorsanız, resmi Instagram masaüstü uygulamasını Windows bilgisayarınıza indirmelisiniz. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Instagram indir PC

👉 Instagram’ı indirmek için tıklayın.

👉 Play Store Instagram’ı indirmek için tıklayın.

👉 App Store Instagram’ı indirmek için tıklayın.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER