Instagram gece modu olmuyor hatası geçtiğimiz günlerde Instagram’ın getirmiş olduğu güncellemelerden biri olan Instagram karanlık modu bazı telefonlarda çalışmıyor.

Instagram Gece Modu Çözümü

Adım 1: İlk olarak Google Play Store‘u açalım.

Adım 2: Arama yerine Dark Mode yazalım.

Screenshot 36

Adım 3: Uygulamayı indirelim.

Screenshot 37

Adım 4: İndirdiğimiz uygulamayı açalım ve Day Mode seçeneğinin altındaki Night Mode seçeneğini seçelim.

Adım 5: Son olarak instagram uygulamasına girelim ve Dark mode açılmış olacaktır.

Not: İptal etmek istediğinizde ise tekrar uygulamaya girip Dark Mode seçeceğinden Day Mode seçeceğine geçerseniz, tekrar gün ışığında kullanabilirsiniz.

Not 2: iOS cihazlarda da aynı işlemi yapabilirsiniz. Ancak App Store’da belki Gece Modu uygulaması farklılık gösterebilir.

Google Play Store’daki bu uygulama Android cihazlarda işe yaradı ama iOS’larda durum nasıl olur bilemiyoruz. Dilerseniz App Store’dan bir Dark Mode uygulaması indirip, deneyebilirsiniz.

Instagram Dark Mode Fantastik Kullanıcı Yorumları

  • Arkadaşlar uygulamaya güncelleme geldi ama bir türlü kullanamadım, bu nasıl iştir anlamadım gitti, yeni sürümlere var bize yoktur.
  • Telefonda bence on numara zaten Instagram tutkunuydum, herhalde artık Instagramdan çıkmam, gerçekten mükemmel bir güncelleme olmuş.
  • Bence çok gereksiz bir zımbırtı uygulaması olmuş, zaten ayrı ayrı kullanamıyorsun Dark mode ben sadece instagramda kullanmak istiyorum, ikisini aynı anda kullanmalıymışım, bence aşırı zamazingo olmuş.
  • Bana kalırsa Instagram yetkilileri buna bir çözüm arıyorlar,  kardeşim benim telefon kaldırmıyor diye neden bu haksızlık kaç para lan bi instagram gece modu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER