Instagram kişi etiketleme sorunu kullanıcılar için genelde sorun teşkil etmektedir. Instagram da arkadaşlarınızı etiketlemek istediğiniz zaman ismi alt tarafta çıkmamaktadır. Bir kişiyi videoya, resme yada yoruma eklemek istediğiniz zaman normalde alt tarafta hemen çıkmaktadır.

Instagram uygulamasında hikaye kısmında etiketleme sorunu ortaya çıkmaktadır. Peki, etiketleme sorunu nasıl çözülür, birlikte bakalım.

Instagram Kişi Etiketleme Sorunu Çözümü

Instagram Kisi Etiketleme Sorunu Cözümü

Instagram’da kişi etiketleme sorunu özellikle de hikaye kısmında artık problem oluşturmayacak, aşağıdaki yöntemi uygulayarak kolayca etiketlemeyi yapabilirsiniz.

1.Adım : Instagram hesabınıza girin.

2.Adım : Hikaye kısmına geçiş yapın.

instagram etiketleme sorunu webhakim

3.Adım : Video yada resim eklemek istediğiniz gönderisine tıklayın.

4.Adım : Hem üst tarafta bulunan Aa butonuna tıklayın ardından ”@” sembolüne tıklayın.

instagram hikaye etiketleme webhakim

5.Adım : Kimi etiketleme yapacaksanız kişinin baş harfini yazın, aşağı kısımda seçenekler çıkacaktır.

Instagram’da Kişi Etiketlemesi Çıkmıyorsa?

instagramda kişi etiketlemesi çikmiyorsa

Instagram’da kişi etiketlemesi yukarıdaki yöntem ile hala çıkmıyorsa, buradaki vereceğimiz yöntemler ile sorunu nasıl giderebiliriz, ona bakalım.

Instagram da hikaye kısmında etiketleme sorunu hala devam ediyorsa, internetinizi kontrol etmekte fayda vardır. İlk olarak telefondan internete giriyorsanız veri mobili kapatın, ardından instagram uygulamasını kapatın ve daha sonra tekrar deneyin yada normal modem üzerinden giriyorsanız modemi açıp kapatmayı deneyin.

Diğer yandan güncellemelere dikkat etmeniz gerekmektedir, çünkü sürekli güncellemeler geldiğinde dolayı güncellemeleri kaçırabiliyoruz bu yüzden sürekli kontrol etmenizde yarar vardır. Büyük ihtimalle çıkacaktır, o an internet bağlantınız kopmuş olabilir.

# Burada instagram hikaye etiketleme konusunu hem yazımsal hem de görsel anlatmaya çalıştık. Ayrıca instagram hikaye etiketleme sorununu videolu olarak da paylaştık, buradan da bakabilirsiniz. Ayrıca etiketleme neden olmuyorsa onuda detaylıca inceledik. Bunlara rağmen hala problem yaşıyorsanız bize aşağı kısma yorum yazarak sorununuzu yazabilirsiniz.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!