Instagram’da etiketleme yapamıyorum sorunu kullanıcılar için genelde sorun teşkil etmektedir. Instagram da arkadaşlarınızı etiketlemek istediğiniz zaman ismi alt tarafta çıkmamaktadır.

Bir kişiyi videoya, resme yada yoruma eklemek istediğiniz zaman normalde alt tarafta hemen çıkmaktadır.

Instagram uygulamasında hikaye kısmında etiketleme sorunu ortaya çıkmaktadır. Peki, etiketleme sorunu nasıl çözülür, birlikte bakalım.

Instagram Fotoğrafa Kişi Etiketleme Sorunu

instagram fotoğrafa kişi etiketleme sorunu

Instagram’da kişi etiketleme sorunu özellikle de hikaye kısmında artık problem oluşturmayacak. Aşağıdaki yöntemi uygulayarak kolayca etiketlemeyi yapabilirsiniz.

1.Adım : Instagram hesabınıza girin.

2.Adım : Hikaye kısmına geçiş yapın.

instagram etiketleme sorunu webhakim

3.Adım : Video yada resim eklemek istediğiniz gönderisine tıklayın.

4.Adım : Hem üst tarafta bulunan Aa butonuna tıklayın ardından ”@” sembolüne tıklayın.

instagram hikaye etiketleme webhakim

5.Adım : Kimi etiketleme yapacaksanız kişinin baş harfini yazın, aşağı kısımda seçenekler çıkacaktır.

Instagram’da Kişi Etiketlemesi Çıkmıyorsa?

instagramda kişi etiketlemesi çikmiyorsa

Instagram’da kişi etiketlemesi yukarıdaki yöntem ile hala çıkmıyorsa, buradaki vereceğimiz yöntemler ile sorunu nasıl giderebiliriz, ona bakalım.

Instagram da hikaye kısmında etiketleme sorunu hala devam ediyorsa, internetinizi kontrol etmekte fayda vardır.

İlk olarak telefondan internete giriyorsanız veri mobili kapatın, ardından instagram uygulamasını kapatın ve daha sonra tekrar deneyin yada normal modem üzerinden giriyorsanız modemi açıp kapatmayı deneyin.

Diğer yandan güncellemelere dikkat etmeniz gerekmektedir, çünkü sürekli güncellemeler geldiğinde dolayı güncellemeleri kaçırabiliyoruz bu yüzden sürekli kontrol etmenizde yarar vardır. Büyük ihtimalle çıkacaktır, o an internet bağlantınız kopmuş olabilir.

# Burada instagram hikaye etiketleme konusunu hem yazımsal hem de görsel anlatmaya çalıştık. Ayrıca instagram hikaye etiketleme sorununu videolu olarak da paylaştık, buradan da bakabilirsiniz.

Ayrıca etiketleme neden olmuyorsa onuda detaylıca inceledik. Bunlara rağmen hala problem yaşıyorsanız bize aşağı kısma yorum yazarak sorununuzu yazabilirsiniz.

Yorumlar (13)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 1 sene önce

ISTAGRAM KİŞİLERİ BAHSETME OLMUYOR ŞAHIS BENİ ETİKETLİYEMİYOR BEGENİ GELMİYOR

Çınar 1 sene önce

Yorumlar kısmına etiket yapamıyorum.Etiketlemek istediğim isimler çıkmıyor bikac isim çıkıyor fakat benim istediğim isimler çıkmıyor ok dönüyor sadece

ali 1 sene önce

çok teşekkürler

Anonim 2 sene önce

Instagram da postlarıma kişi etiketliyorum ama Topluluk kuralları bazı hareketleri kısıtlıyoruz diye bişey çıkıyor önüme 2 gündür böyle daha önce başına gelip ylte çözen varsa bilgilendirebilir mi ?

Anonim 2 sene önce

Karşı tarafı etketlediğimde hikayesinde senden bahsetti olarak gidiyo ama hikayene ekle çıkmıyo. cihaz kaynaklı diye düşünüp tabletten de denedim sorun aynı sekilde devam etmekte. Bu sorunu yaşayıp çözen varsa, yazarsa mutlu olurum.

Çilem 2 sene önce

İki senedir hala gönderilerde ve hikayelerde kişi etiketleme yapamıyorum. Etiket için Yukarıdaki fotoğrafa dokunun diye bir ibare çıkıyor ama hiç bir şekilde işe yaramıyor

Anonim 2 sene önce

İphoneye geçtim geçeli instagramda etiketleme yapamıyorum fotoğrafa tıkladığımda o etiketle kısmı çıkmıyor

Anonim 2 sene önce

Fotografta birini eklediğimde karşı tarafa hikayesinde senden bahsetti çıkıyor ama bunu hikayene ekle butonu cıkmıyor bir yıldır bu sorunu yaşıyorum telefondan kaynaklı oldugunu dusunmeye baslamıstım ancak yeni telefon aldıgımda yine değişmedi farklı hesabımda yapabılıyorum kullandıgım aktif olanda olmuyor sorunu cozemiyorum guncelleme telefondan uygulamayı kaldırıp tekrar yuklememe ragmen
Nasıl aksiyon alabiliriz? Yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkür ederim

Anonim 3 sene önce

Hikayelerde gezerkende birden siyah oluyor ve sizin gibi fotograf paylaşırken kişi etiketleme yapamıyorum sorunu bulan oldumu

Anonim 3 sene önce

Ben kesinlikle kişi etiketleme yapamıyorum nadiren kişiler çıkıyor ekliyorum sonrasında asla kaldıramıyorum sildim çıkış yaptım güncelledim hiç bi şekilde düzelmiyor ne yapmam lazım

    Muazzez 3 sene önce

    Aylardır instagrmda paylaştığım gönderimdeki fotoğrafa kişi etiketleme yapamıyorum bu hem kişisel hesabımdan hemde blog sayfamda devam ediyor herşeyi denedm kesinlikle olmuyor lütfen yardm edin

      Mustafa 3 sene önce

      uygulamayı silip yüklemeyi denediniz mi, güncelleme işini yaptınız mı, ön bellek ve çerezleri temizlediniz mi yine olmadı mı

Betüş 3 sene önce

Meraba iyi geceler. Ben yeni açtığım Instagram hesabımda storylerde video paylaşıyorum videolar siyah olarak görünüyor ve kişi etiketleyince de böyle oluyor. Yardımcı olur musunuz? Sorun neden anlamadım.