Instagram dünya genelinde çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır. Bilindiği üzere instagram uygulamasının özelliğinden kişiler istediği gibi profili gizleyip yada açık hale getirebiliyor. Bu yüzden çoğu kullanıcı merak ettiği bir hesabı araştırmak istiyor, tabi bunun diğer adına stalk yapma denmektedir. İşte bu noktada sizlere Instagram stalk nasıl yapılır? onu göstereceğiz.

Stalk Nedir?

Stalk, kullanıcılarının araştırmasını yaparak onların hakkında merak ettiğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Kullanıcılar profillere girerek çok derin araştırma yapmaktadırlar. Diğer yandan ise beğenileri, yorumları, takip ettiklerini, takipçilerini, neleri beğendiklerini araştırabilirler. Bunların hepsine ise instagram stalk programı denmektedir.

Instagram Stalk Uygulaması

Instagram uygulamasında stalk yapmak istediğiniz kişilere bu uygulamalar sayesinde bakabilirsiniz.

1- Stalker – Profil Bulucu

instagram stolk

Stalker Profil Bulucu İNDİR

2- Who Reports – Instagram için Takipçi Analizi

instagram stalk

3- Instagram Profilime Bakanlar

instagram stalk yapma

Instagram Profilime Bakanlar İNDİR

Stalklamak ile ilgili detaylı olarak bilgileri verdik. Stalk demek kısaca birinin sizi detaylı olarak araştırması demektir. Stalklamak nasıl anlaşılır, diye sorarsanız bunu https://webhakim.com/instagram-profilime-bakanlar.html burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz. Yinede instagram stalk ile ilgili bir konu olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 11 ay önce

.saaaaa