Instagram’daki verilerin kontrolü kullanıcılardadır. Instagram istediğiniz zaman hesap verilerinizi görebilmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca Instagram’daki verilerinizin bir kopyasını indirebilirsiniz. Instagram verilere eriş yok diyorsanız son günlerde Instagram yeni güncellemeler yapmakta. Bahsi geçen alanın yeri değişmiş olabilir.

Instagram Verilere Eriş Yok

[wps_note size=”17″ background=”#fae588″ color=”#333333″ radius=”3″]Not: Hesap ekranından sağ üstteki menüden ayarlara girince arama kutusu çıkıyor oraya “veri” yazarsanız verilere erişebilirsiniz. Ancak bu bazı kullanıcılarda işe yaramakta. Gelen bildirimlere göre bazı kullanıcılarda bu kısım yokmuş. Sanırım güncelleme var ve bu yavaş yavaş kullanıcı ekranına düşmekte. Yakında bütün kullanıcılarda umarız aynı ekran gelir. Geçtiğimiz günlerde aynı şekilde beğenilen gönderilerde gitmişti. Ancak arama alanına yazınca onu da bulabilmişti kullanıcılar. Bu sorunu da bu şekilde çözebiliriz. Kendi yöntemini bulan kullanıcılarımız lütfen yorumlara belirtirse diğer arkadaşlarımız da faydalanabilirler.[/wps_note]

Instagram Verilere Eriş Yok (Uygulamada)

 • Profilinize gitmek için profil simgesine veya sağ alttaki profil resminize dokunun.
 • Sağ üstteki üç nokta simgesine ve ardından Etkinliğiniz’e dokunun .
 • Hesabınızda yaptığınız değişiklikleri görüntülemek için Hesap Geçmişi‘ne dokunun. Buradan ilgili değişikliğe dokunarak ek değişiklikler yapabilirsiniz.
 • Hesap geçmişinizi filtrelemek için sağ üstte Sırala ve Filtrele‘ye dokunun ve sıralama tercihlerinizi veya tarih aralığını seçip Uygula‘ya dokunun.

Instagram Verilere Eriş Yok (Tarayıcıda)

 • Sağ üst köşedeki profil resminize ve ardından Ayarlar’a tıklayın.
 • Gizlilik ve güvenlik‘e tıklayın.
 • Hesap verileri kısmına geçin ve Hesap verilerini görüntüle‘ye tıklayın.
 • Belirli türde verileri gözden geçirmek için Tümünü görüntüle‘ye tıklayın.

Instagram’daki verilerinizin bir kopyasının indirilmesi

Instagram’da paylaştığınız her şeyin bir kopyasını almak istiyorsanız verilerinizi bilgisayarlar tarafından okunabilen JSON formatında indirme talebinde bulunabilirsiniz.

 • Profilinize gitmek için profil simgesine veya sağ alttaki profil resminize dokunun.
 • Sağ üstteki simgesine ve ardından Etkinliğiniz’e dokunun.
 • Bilgilerini indir’e dokunun.
 • Verilerinizin bağlantısının gönderilmesini istediğiniz e-posta adresini girin ve Uygula’ya dokunun.

Kısa bir süre sonra verilerinizin bir bağlantısının bulunduğu (girdiğiniz e-postaya), Instagram Verileriniz başlıklı bir e-posta alırsınız. Verileri indir’e dokunun ve indirme işlemini tamamlayın.

Yorumlar (3)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 2 yıl önce

Çözümünü bilenler yazarsa seviniriz. Söylenilen yöntemler şuan itibariyle işe yaramıyor bilginize

Anonim 2 yıl önce

Arkadaslar o kadar ugrasmaya gerek yok Hesap ekranından menüye girip ordan hareketlere tıklayarak da verilerinize ulaşabilirsiniz:)

Emrah 2 yıl önce

Instagram sifremi ve kullanıcı adimi unuttum giriş yapamıyorum lütfen yardım eder misiniz