Fotoğrafları kolayca ekran görüntüsü alarak kaydedebiliyoruz. Ama videolar için aynısını söylemek biraz zor olacak. Tabi aynı zamanda bu uygulamalar ile hem instagram fotoğraf indirme işlemini yapabilir hem de, instagram videoları indirebilirsiniz. Instagram video indir uygulaması listesi detaylarına bakalım.

Instagram Video İndirme Uygulaması Android

instagram video indir

Instagram videoları indirmek bu uygulamalar ile çok basit, çok kısa yoldan instagram video indirme aracı ile indirebilirsiniz.

1- InsTake – Instagram İçin Video ve Fotoğraf İndir

Screenshot 12 2

Instake uygulaması ile instagram fotoğraflarınızı ve videolarınızı indirebilirsiniz. Programı verdiğimiz linkten indirip telefonunuza kurduktan sonra indirmek istediğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı indirebilirsiniz.

Instake üzerinden video ve fotoğraf indirmek için tıklayın. 

2- Instagram için video indirici (Çok hızlı)

Screenshot 13 1

İnstagram’dan videolar, fotoğraflar, hikayeler, önemli anlar, Reel, DP ve IGTV hepsini kolayca indirin.

Instagram için video indirici (Çok hızlı) İNDİR

3- FastSave For Instagram 

Screenshot 14 1

Instagram fotoğraf indir apk yada instagram video indir hd olarak yapmak istiyorsanız, işlemlerinizi bu uygulama ile yapabilirsiniz.

Instagram video indirme uygulaması apk tam size göre bir uygulamadır. Hem güvenlikli hem rahatlıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Fastsave for instagram üzerinden videolarınızı ve fotoğraflarınızı indirmek için tıklayın. 

Instagram Üzerinden Video Nasıl İndirilir?

Instagram üzerinden videoları HD olarak indirebilirsiniz. Yukarıdaki uygulamalardan bir tanesini telefonunuza indirdikten sonra indireceğiniz videonun URL’sini uygulamanın gerekli bölümüne yapıştırdıktan sonra intagram videolarınızını indirebilirsiniz.

Instagram’da Programsız Video İndirme Yapılır mı?

Instagram’da programsız video indirme yapılabilmektedir. İsterseniz beğendiniz instagram hikaye indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz yada instagram cuma videoları indirmek isterseniz bunu programsız olarak yapabilirsiniz.

Uygulama yüklemek istemiyorsanız, vaktiniz pek fazla yoksa yada instagram video uygulamalarına pek güveniniz yoksa işte o zaman bu programsız video indirme işlemi tam siz göre.

1- Downloadgram

Screenshot 15 3

Instagram üzerinden online video indirmek için diğer bir site olan Downloadgram ile de rahatça ve güvenli olarak videolarınızı indirebilirsiniz.

Yapmanız gereken hangi videoyu indirmek istiyorsanız URL’sini kopyalayıp sitenin ana ekranında bulan yere yapıştırın.

2- Insta Downloader

Screenshot 16 2

Instagram videolarınızı indirebilirsiniz. Buradaki sistem de aynı yine indirmek istediğiniz videolarınızın URL’sini alıp, bu sitenin ana sayfasındaki yere yapıştırırsanız videolarınızı indirebilirsiniz.

1 dakikalık instagram videoları indirmek isterseniz indirebilirsiniz.

Instagram Video İndirme iPhone

Instagram videolarınızı iPhone üzerinden indirmek için bu programları kullanabilirsiniz. Rahatlıkla ve kolaylıkla videolarınızı indirebilirsiniz.

1- Repost For Instagram Instasave

Screenshot 17

Instagram fotoğrafları ve instagram videoları indirme iOS üzerinden yapabilirsiniz. App Store üzerinden ücretsiz olarak uygulamayı indirerek videolarınızı ve fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

2- Instaget 

Screenshot 18 3

Instagram videolarınızı ve fotoğraflarınızı bu uygulama üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükleyerek kolayca videolarınızı indirebilirsiniz.

Instagram Video İndirme PC

Screenshot 19 2

Instagram’dan video online video indirmek çok basit. Size vereceğimiz bağlantı ile rahatlıkla videolarınızı indirebilirsiniz.

Buradaki bağlantıya tıklayarak videolarınızı güvenli ve rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Instagram video indir online olarak yapabilir her zaman indirebilirsiniz.

Instagramda Url Olmadan Video İndirme

Instagram URL olmadan video indirme işleme olmamaktadır. Bunun için illaki indireceğiniz videonun URL’sini kopyalayarak her hangi bir uygulamaya veya programsız olarak vermiş olduğumuz yere URL’yi yapıştırarak yapabilirsiniz.

Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

ahmet hasan 1 sene önce

instagram video indirme işlemini hızlı yaptım teşekkürler webhakim