Sosyal medya devi olan instagram, gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Resim uygulaması olarak başlayan Instagram, videolarda da gelişim göstererek farklı bir boyut kazandı.

Fotoğrafları kolayca ekran görüntüsü alarak kaydedebiliyoruz. Ama videolar için aynısını söylemek biraz zor olacak. Tabi aynı zamanda bu uygulamalar ile hem instagram fotoğraf indirme işlemini yapabilir hemde, instagram videoları indirebilirsiniz.

Instagram Video İndirici

instagram video indirme uygulamasi android webhakim

Instagram videoları indirmek bu uygulamalar ile çok basit, çok kısa yoldan instagram video indirme aracı ile indirebilirsiniz.

1-Video Downloader for Instagram

Instagram videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirerek videoları indirmek.

Video Downloader for instagram üzerinden, instagram video indirme android olarak yapabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayın. 

2- InsTake – Instagram İçin Video ve Fotoğraf İndir

Instake uygulaması ile instagram fotoğraflarınızı ve videolarınızı indirebilirsiniz. Programı verdiğimiz linkten indirip telefonunuza kurduktan sonra indirmek istediğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı indirebilirsiniz.

Instake üzerinden video ve fotoğraf indirmek için tıklayın. 

3- FastSave For Instagram 

Instagram fotoğraf indir apk yada instagram video indir hd olarak yapmak istiyorsanız, işlemlerinizi bu uygulama ile yapabilirsiniz. Instagram video indirme uygulaması apk tam size göre bir uygulamadır. Hem güvenlikli hem rahatlıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Fastsave for instagram üzerinden videolarınızı ve fotoğraflarınızı indirmek için tıklayın. 

4- Story Saver for Instagram – hikaye indirme

Intagram hikaye indir apk olarak bu uygulama ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca instagram videolarınızı ve fotoğraflarınızı da rahatlıkla indirebilirsiniz.

Story Saver for instagram üzerinden hikaye ve videolarınızı indirmek için tıklayın. 

Instagram üzerinden video nasıl indirilir?

Instagram üzerinden video nasil indirilir_

Instagram üzerinden videoları HD olarak indirebilirsiniz. Yukarıdaki uygulamalardan bir tanesini telefonunuza indirdikten sonra indireceğiniz videonun URL’sini uygulamanın gerekli bölümüne yapıştırdıktan sonra intagram videolarınızını indirebilirsiniz.

Instagram’da Programsız Video İndirme Yapılır mı?

Instagram’da Programsiz Video İndirme Yapilir mi_

Instagram’da programsız video indirme yapılabilmektedir. İsterseniz beğendiniz instagram hikaye indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz yada instagram cuma videoları indirmek isterseniz bunu programsız olarak yapabilirsiniz.

Uygulama yüklemek istemiyorsanız, vaktiniz pek fazla yoksa yada instagram video uygulamalarına pek güveniniz yoksa işte o zaman bu programsız video indirme işlemi tam siz göre.

1- Download Instagram Videos

Instagram’dan programsız online olarak videolarınızı indirebilirsiniz. Yapmanız gereken işlem çok basit indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayıp, buranın ana sayfasındaki boşluğa yapıştırdığınız anda videonuz inecektir.

Download Instagram Video üzerinden video indirmek için tıklayın. 

2- Downloadgram

Instagram üzerinden online video indirmek için diğer bir site olan Downloadgram ile de rahatça ve güvenli olarak videolarınızı indirebilirsiniz. Yapmanız gereken hangi videoyu indirmek istiyorsanız URL’sini kopyalayıp sitenin ana ekranında bulan yere yapıştırın.

Downloadgram üzerinden video indirmek için tıklayın. 

3- Insta Downloader

Instagram videolarınızı indirebilirsiniz. Buradaki sistem de aynı yine indirmek istediğiniz videolarınızın URL’sini alıp, bu sitenin ana sayfasındaki yere yapıştırırsanız videolarınızı indirebilirsiniz.1 dakikalık instagram videoları indirmek isterseniz indirebilirsiniz.

Insta Downloader üzerinden videolarınızı indirmek için tıklayın. 

Instagram Video İndirme iPhone

Instagram Video İndirme iPhone

Instagram videolarınızı iPhone üzerinden indirmek için bu programları kullanabilirsiniz. Rahatlıkla ve kolaylıkla videolarınızı indirebilirsiniz.

1- Repost For Instagram Instasave

Instagram fotoğrafları ve instagram videoları indirme iOS üzerinden yapabilirsiniz. App Store üzerinden ücretsiz olarak uygulamayı indirerek videolarınızı ve fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Repost For Instagram Instasave üzerinden fotoğraflarınızı ve videolarınızı indirebilirsiniz. 

2- Instaget 

Instagram videolarınızı ve fotoğraflarınızı bu uygulama üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükleyerek kolayca videolarınızı indirebilirsiniz.

Instagram Video İndirme PC

Instagram Video İndirme PC

Instagram’dan video online video indirmek çok basit. Size vereceğimiz bağlantı ile rahatlıkla videolarınızı indirebilirsiniz.

Buradaki bağlantıya tıklayarak videolarınızı güvenli ve rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Instagram video indir online olarak yapabilir her zaman indirebilirsiniz.

Instagramda Url Olmadan Video İndirme

Instagramda Url Olmadan Video İndirme

Instagram URL olmadan video indirme işleme olmamaktadır. Bunun için illaki indireceğiniz videonun URL’sini kopyalayarak her hangi bir uygulamaya veya programsız olarak vermiş olduğumuz yere URL’yi yapıştırarak yapabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram fotoğraf indirme de yukarıdaki sizlere vermiş olduğumuz bağlantılardan rahatlıkla indirebilirsiniz. Programsız ve programlı olarak fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Instagram İçin Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Instagram için fotoğraf yukarıdaki vermiş olduğumuz bağlantıdan indirebilirsiniz. O bağlantıdan indiremezseniz buradaki linkte tıklayarak instagram fotoğraf indirme hd olarak yapabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!