Mobil internet paketlerimizin bittiği zaman veya mobil veriyi oyunlarla harcamamak adına oyunlarımızı internetsiz seçmemiz gerekiyor. Hal böyleyken internetsiz oyunlar android bizi mobil veriyi daha fazla harcamaktan kurtarabilir.

İnternetsiz Android Oyunlar

internetsiz oyunlar

Misafir ziyaretlerinde “Amca, evde internet varmı ?, Abi WiFi şifresi ney ? ” gibi kalıplaşmış ve iki saniye içinde, ufak’da olsa özgüven kaybı yaşatacak soruları sorup, psikoloji bozukluğu yaşamamanız adına, sizlere internetsiz android oyunlar listemizdeki yapımları tanıtacağız.

1- Into The Dead

Ölümün içinde ! Zaten her dakika bu duygu ile yaşamıyormuyuz. Bari biraz olsun kafa dağıtmak için, zombi avına çıkalım.

Oyunu hem internet ile hemde internetsiz oynayabilirsiniz. Ancak bizim tavsiyemiz, oyunu oynarken kulaklık takın ve boş bir oda bulabilirseniz, odaya girin ve ışıkları kapatın ! Asıl korku şimdi başlıyor.

Yapmanız gereken tek şey hayatta kalmak.

Oyun, fena bir sürükleyiciliğe sahip. Aman çokta yardırmayın, sonra bağımlı olursunuz.

Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

2- Asphalt 8: Airborne

Mükemmel grafiklere ve ses efektlerine sahip bir araba yarışı. Hızlı ve öfkeli filmi ile büyüyen ve ” ben dominic ” nesline hitafen yapılmış, müthiş bir manevra kabiliyeti gerektiren bir oyun.

Oyunu internetsiz oynayabildiğiniz gibi, WiFi bulduğunuzda online olarakda oynayabilirsiniz.

Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

3- Freeze!

Ses ve grafik olarak biraz ürkütücü olan animasyon oyunu Freeze, türlü tehlikelerden kaçmak için IQ’nüzü tavan yaptıracak türde bir android oyunu.

Dondur butonu ile kaçmak için hızlı düşünmeyi gerektiren oyun, 25 seviye içeriyor. 25. seviyeye gelene kadar tahmini aralıksız olarak 3 saat oynamak gerekiyor.

Ondan sonraki bölümler ücretli olarak oynanabiliyor. Dilerseniz, oyunu bir deneyin, daha sonra satın alırsınız.

Not : Oyun ilk versiyonu mağazadan kaldırılmış. Yeni versiyonu oynamak isteyenler, aşağıdaki Freeze 2 butonuna tıklayıp indirebilir. Yeni versiyon ücretli olarak eklenmiş. 5 TL ile Play Store’ da satılıyor.

Oyunu burdan indirebilirsiniz > Freeze 1 – Freeze 2

4- Smash Hit

Keşke hiç bulaşmasaydım, dediğim bir oyun. İlk etapta, kolay ve hipnotize eden, rahatlatan bir görünüm versede, oyun ortalarına doğru, sinir krizleri geçirtebilecek cinsten bir oyun.

Oyunda bir top ile aniden çıkan camları ekrana tıklayıp camları hedef alarak, camları parçaladığınız bir oyun. Zaman geçirmek için birebir olan bu oyun, telefonda ufak bir yer kaplıyor. Oyun klasörünüzün bir köşesine atın derim. Bu arada bazen camlar öyle bir yerde çıkıyor ki, telefonu elimden fırlattığımı bilirim.

Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

5- Minecraft: Pocket Edition

Dünya’da en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Minecraft, türkçe olarak ” Cep Baskı ” modelini, google play store’den satın alıp, oynayabilirsiniz. Oyunu genel olarak bilmeyen yoktur, ancak şöyle yüzeysel olarak bahsedelim.

Oyun çocukların hayal gücünü geliştirmek için, türlü kurguların yapıldığı bir arena. İşte, yüzmesinden tutunda, gerçek hayat gibi, bazen kar yağıyor, bazen güneş açıyor, yağmur yağıyor böyle tuhaf bir şekilde sürükleyiciliğe sahip bir oyun.

Oyun şuan Google Play Store’da 25 TL’ ye satılıyor. Genelde online olarak oynanan oyun, internetsiz bir şekilde de oynanabiliyor. Bu kadar paraya değer mi ? , onun kararınıda siz verin.

Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

6- Angry Birds Star Wars 2

Şu Angry Birds oyununu oynamayan yoktur. Herkesin bildiği türkçe olarak “kızgın kuş” oyunu, Star Wars 2 sürümü ile pek çoğunun beğenisini topladı ve olağanüstü bir şekilde 5 yaşından tutunda 35 yaşına kadar oynanıyor.

Oyun milyonlarca indirilme almasına karşın, ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ramazanda misafirlikte sıkılırsanız, kuşu sağa sola fırlatın derim, stresi alır.

Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

7- Heroes and Castles

Aslında bu oyunu dahil etmeyecektim ama yinede tecrübe etmenizde fayda var. Knight online oyununu bilmeyen yoktur.

Onun jünior versiyonu diyebiliriz. Şövalyeler ile düşmana spike atabilir, hepsini yerle yeksan edebilirsiniz.

Acayip bir bağımlılık seviyesine sahip oyun, multiplayer olarak oynanabiliyor. Yani kardeşinizin karakterine ağız burun dalabilirsiniz.

Tekrar söylemekte fayda var, oyun fena bağımlılık yapıyor. Almadan önce düşünün derim.

Bu arada oyun 5 TL ye yakın bir fiyata satılıyor.

Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

8- Tank Hero: Laser Wars

Tankları kapıştırdığınız eğlenceli ve sürükleyici ücretsiz ve telefonunuzda az bir yer kaplayacak olan bir oyun.

Counter-Strike 1.6 ‘ da bir mod vardı. Arada camlar var ve sadece bomba atıyorsun, karşıya. Onun gibi bir oyun. Bunda da tanklarla karşıdan karşıya füze sallayıp duruyorsun.

Oyunu Play Store‘da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Sizinde bildiğiniz güzel, eğlenceli ve internetsiz android oyunlar varsa, bizimle paylaşmayı unutmayın.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!