iPhone rehberi sim karta aktarma işleminde ilk olarak kişilerinizin bulunduğu önceki SIM kartınızı iPhone’unuza takın. SIM kartın boyutunun aygıtınıza uygun olduğundan emin olun. Ayarlar > Kişiler > SIM’deki Kişileri Aktar’a dokunun. Sorulursa, SIM karttaki kişilerinizi aktarmak istediğiniz yeri seçin.

iPhone Rehberi Sim Karta Aktarma Nasıl Yapılır?

iPhone kendi içinde bir takım değişik işlemlere sahip olduğundan bu sıkıntılar oluşabilmektedir. En kolay yolu ile iPhone kişileri sim karta aktarma nasıl yapılır? bakalım.

iPhone Rehberi Sim Karta Aktarma

  • İlk olarak My Contacts Backup uygulamasını indirelim, telefona kuralım ve çalıştıralım.
  • Karşımıza ilk çıkan McBackup Kişilerinize Erişmek İstiyor uyarısına onay verin.
  • Daha sonra Yedekle butonuna basın. Yedekleme işlemi bittikten sonra yedekleme dosyasını mail adresinize göndermeniz yararınıza olacaktır.

iPhone Rehberi Sim Karta Aktarma

iPhone rehberi sim karta aktarma işlemine başlamadan önce karttaki rehberi iPhone’a atmanız gerekmektedir. Herhangi bir uygulamaya ihtiyacınız yoktur. Gayet basit yöntem ile sim kartınızı iPhone telefonunuza atabilirsiniz.

Açıklama: İlk olarak iPhone’dan Ayarlar kısmına girin. Daha sonra Kişiler kısmına girin ve Simdeki Kişileri Aktar kısmına basın. Biraz bekledikten sonra aktarılmış olacaktır. Bu işlemi yaptıktan yukarıdaki anlattığımız şekilde iPhone rehberi sim karta aktarabilirsiniz. Bu arada iPhone dan tuşlu telefona rehber aktarma işlemini de aynı bu yolla yapabilirsiniz.

iPhone Rehberini Sim Karta Kopyalama Nasıl Yapılır?

# iPhone rehberini My Contacts Backup  uygulamasını indirip, sim karta kopyalama yapabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız şekilde indirip, uygulamayı kullanabilirsiniz.

iPhone rehberi sim karta nasıl aktarılır ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık, burada aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER