Kabul edelim ki hepimiz, isteksizce bir konuşma yapmamız gereken garip durumlarla sürekli sınanmaktayız. Günümüz dünyasında, insanlar çoğunlukla akıllı telefonlarının yardımıyla bu gibi durumlardan kaçmaya çalışırlar. Bir görüşme yapıyormuş gibi davranmak ve yavaş yavaş bu duruma katlanmak bazen gerekebiliyor. iPhone sahte arama detaylarına bakalım.

Ancak, sahte arama ile mücadele oldukça zor bir durum. Çünkü, sahte bir çağrıyı sesinden anlamak oldukça zor hatta imkansızdır!

Bugün, akıllı telefonlar için kullanılabilen uygulamalarla, fake çağrıların daha gerçekçi görünmesini sağlayabilirsiniz.

iPhone Sahte Arama Yapma Nasıl Yapılır?

iPhone sahte arama nasıl yapılır öğrenmek için App Store’da bulunan Fake Call Plus isimli uygulamayı indirmeniz gerekecektir. Daha sonra adımları birlikte takip edelim ve sahte aramayı yapalım.

1.İlk olarak App Store’da Fake Call Plus-Prank Dial App uygulamasını indirelim.

Fake Call Plus-Prank Dial App Uygulamasını indirmek için tıklayabilirsiniz

2.Uygulamayı açtıktan sonra, en üstte Zaman bölümünden kaç saniye veya kaç dakika sonra sizi arasın ayarlayın.

iPhone Sahte Arama Yapma

3.Daha sonra arandığınızda görünen ismi yazın ve hangi zil sesinin çalmasını istiyorsanız onu seçin ve sağ üstte bulunan butona tıklayın.

iPhone Sahte Arama Yapma

4.İşlem bu kadar. Artık sahte aramanın gelmesini bekleyin.

Sahte aramamızı tamamladık. Artık çıkmak istediğiniz bir mekandan veya bir ortamdan akıllıca davranırsanız bu yöntemle istemediğiniz durumlardan veya ortamlardan kurtulabilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER