iPhone Zil Sesi Yapma Resimli Anlatım

Ana Sayfa Haber Mobil iPhone Zil Sesi Yapma Resimli Anlatım
  Birçok kişi için zil sesi kendi iç sesinin bir ifadesidir. Saygıdeğer iPhone kullanıcıları kendilerine uygun bir zil sesi ister ve sevdikleri bir şarkından daha iyi bir seçim var mı? Sonuçta iTunes, çalma listelerini en sevdiğiniz şarkılardan yapar, bu nedenle birini zil sesi olarak kullanmak mantıklı olur. Elbette, kimse zil sesleri satın almak istemiyor ve iphone zil sesi yapma konusunda yardımcı olacak birkaç uygulama mevcut, pek çok insan bilmiyor olabilir ki Garageband’i kullanmak yerine iTunes ile tamamen bunu yapabilirsiniz .

Süreci biraz dolambaçlı olabilir, ancak dosyalarınızı kopyalamanız ve çeşitli uzantıların adlarını değiştirmenizi gerektirir, ancak bir kere yapıldığında hızlı ve kolaydır. Aşağıda, iTunes ile iphone zil sesi yapma ilgili rehberimizi bulabilirsiniz.

iPhone Zil Sesi Yapma (iTunes ile AAC Sürümü Oluşturalım)

1. Adım: iTunes’i açın ve güncelleyin

iphone zil sesi yapma

iPhone zil sesi yapma konumuzun en önemli ve ilk kısmı, iTunes’in en güncel sürümünde olmasıdır. Güncellemeleri denetlemek için, iTunes’i açtıktan sonra, Yardım ve Güncellemeleri Denetle kısmından yapabilirsiniz.

2. Adım: Şarkınızı Seçin

Youtube’den veya herhangi bir yerden indirmiş olduğunuz mp3 uzantılı şarkınızı masaüstünüze atın ve bekleyin.

3. Adım: Şarkınızı 30 saniye’ye indirin

Bunun için size kısa bir yol göstereceğim. İlk olarak iphone zil sesi yapma problemini çözmek için şarkınızı bu linkteki siteye atın. Resimdeki gibi şarkınızı 30 saniyeye indirin ve sağ alttaki iPhone ses tonu butonuna tıklayın.iphone zil sesi yapma

Şarkınızı istediğiniz bir saniyede başlatmak için seçtiğiniz saniyeye ayarlayın ve alttaki gibi görünen Kes butonuna tıklayın.

iphone zil sesi yapma

Bu işlemlerden sonra iphone zil sesi için hazır olan şarkınızı indirin.

4. Adım: Şarkınızı iTunes’e yükleyin

Kestiğimiz ve m4r formatına çevirdiğimiz şarkımızı şimdi iTunes’e atma zamanı. Şarkıyı sürükleyip iTunes’de bulunan Ses Tonları bölümüne atın.

Not: Bu bölümlerden önce telefonunuzu iTunes’inize bağlamış olmanız gerekiyor.

iphone zil sesi yapma

5. Adım: Eş Zamanlayın ve Bitirin

Son olarak telefonunuzu iTunes ile eş zamanlayıp, kapatabilirsiniz. Zil sesleri bölümünden yüklemiş olduğumuz müziği telefonunuzda bulabilirsiniz.

Not: iTunes’e bazı arkadaşlar müziği atamadıklarını belirtiyor, telefonunuzu bağladığınızdan ve eşzamanladığınızdan emin olun. Telefon simgesine tıklayıp, ordaki Ses tonları bölümüne atmanız gerekiyor. Daha sonra eşzamanlayıp, tamamlayabilirsiniz.

 

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir