Letgo Hesap İnceleme Altında Sorunu 1 Günde Açmak

Ana Sayfa Haber Sosyal Medya Letgo Hesap İnceleme Altında Sorunu 1 Günde Açmak
  Letgo hesap inceleme altında sorunu çözmek, Letgo hesabım incelemeye alınmış, Letgo hesabım askıya alındı, Letgo ban kaldırma, Letgo engellenen hesabı açma, Letgo mail, Letgo teknik sorun ve ilgisizlik gibi sorunlarınız varsa çoktan doğru adresi buldunuz demektir.

Letgo hesap inceleme altında birinci çözümü:

Letgo bilgi ve şikayetler ile ilgili sorunlar ve letgo hesap inceleme altında sorunları için info@letgo.com adresine bir e-posta gönderirseniz size geri dönüş sağlayacaklardır. Resimli mesaj bunu denemek için yapıldı ve 1 gün sonra hesap açıldı, eğer derdinizi anlatacak şekilde bu e-posta adresine mesaj yazıp gönderirseniz size kesin dönüş sağlayacaklardır, tabi ki kurallara aykırı bir şey yapmadıysanız!!!

Dipnot: Yoğunluktan dolayı mesajınızı Letgo kaçırıyor olabilir mesajı belirli aralıklarla atarsanız kesin dönüş sağlayacaklardır.

Letgo Hesap İnceleme Altında Sorunu

Ayrıca, letgo ile farklı görüş ve düşünceleriniz içinde bu e-posta adresine mesaj atarsanız size geri dönüş sağlayacaklardır.

Letgo hesap inceleme altında ikinci çözümü:

Letgo Hesapları inceleme altına alındı sorunu ve çözümü, ilk olarak

Telefonu formatlamanıza gerek yoktur;

  • Önce Letgo’yu kaldırıyoruz.
  • Ayarlar> Uygulamalar, Play Store’yi bulup önbellek ve veriyi temizle yapıyoruz.
  • Tekrar Ayarlar>Hesaplar Google hesabını kaldırıp yeni hesap açıyoruz ve Letgo’yu yükleyip Google hesabı ile bağlan dedikten sonra artık hesap inceleme altında değil!

Dipnot: Yeni açtığınız Gmail Hesaplarıyla  yeniden Letgo uygulamasında kurallara aykırı paylaşım, konuşma yaparsanız veya Letgo kullanıcıları sizi Letgo yönetimine şikayet ederse tekrar Letgo yönetimi tarafından hesaplarınız inceleme altına alınacaktır ve bu hesaplara giriş yapmanız mümkün olmayacaktır. Yukarıda anlattığımız çözümleri tekrar yapmanız gerekecektir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir