Letgo hesap inceleme altında ve ilgisizlik gibi sorunlarınız varsa çoktan doğru adresi buldunuz demektir.

Letgo uygulaması ile bilindiği üzere 2.el eşyalarınızı yada ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz.

Uygulamayı büyükten küçüğe herkes kullanmaktadır. Hal böyle olunca farklı sorunlarda oluşmaktadır. Bunlardan biri olan Letgo hesap inceleme altında bu sorunu nasıl çözebiliriz, birlikte bakalım.

Letgo hesap inceleme altında birinci çözümü:

Letgo bilgi ve şikayetler ile ilgili sorunlar ve letgo hesap inceleme altında sorunları için [email protected] adresine bir e-posta gönderirseniz size geri dönüş sağlayacaklardır.

Resimli mesaj bunu denemek için yapıldı ve 1 gün sonra hesap açıldı, eğer derdinizi anlatacak şekilde bu e-posta adresine mesaj yazıp gönderirseniz size kesin dönüş sağlayacaklardır, tabi ki kurallara aykırı bir şey yapmadıysanız!!!

Dipnot: Yoğunluktan dolayı mesajınızı Letgo kaçırıyor olabilir mesajı belirli aralıklarla atarsanız kesin dönüş sağlayacaklardır.

letgo hesap inceleme altında

Ayrıca, letgo ile farklı görüş ve düşünceleriniz içinde bu e-posta adresine mesaj atarsanız size geri dönüş sağlayacaklardır.

Letgo hesap inceleme altında ikinci çözümü:

Letgo hesap inceleme altında çözüm, ilk olarak

Telefonu formatlamanıza gerek yoktur;

 • Önce Letgo’yu kaldırıyoruz.
 • Ayarlar> Uygulamalar, Play Store’yi bulup önbellek ve veriyi temizle yapıyoruz.
 • Tekrar Ayarlar>Hesaplar Google hesabını kaldırıp yeni hesap açıyoruz ve Letgo’yu yükleyip Google hesabı ile bağlan dedikten sonra artık hesap inceleme altında değil!

Dipnot: Yeni açtığınız Gmail Hesaplarıyla  yeniden Letgo uygulamasında kurallara aykırı paylaşım, konuşma yaparsanız veya Letgo kullanıcıları sizi Letgo yönetimine şikayet ederse tekrar Letgo yönetimi tarafından hesaplarınız inceleme altına alınacaktır ve bu hesaplara giriş yapmanız mümkün olmayacaktır. Yukarıda anlattığımız çözümleri tekrar yapmanız gerekecektir.

Yorumlar (8)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 10 ay önce

Ee yeni hesap açınca diğer hesap ne olacak peki.ilanlarim gözüküyor müşteri oraya bakıyor ama ben ulaşım sağlayamıyorum inceleme olduğu için.eski hesabı nasıl sileceğim peki

obivan 11 ay önce

işe yaramıyor 2 hesabım kapatıldı öyle

Burcu 12 ay önce

Meraba ben yaptım oldu evet ama sıfırlama islemi yapinca bu sefer kişiler listem silindi onu geri nasil yükleyebilirim vatsapta musterilerim vs vardi hepsi gitti

Anonim 2 sene önce

İkinci çözümü uyguladım oldu teşekkürler sorun çözüldü

  Mustafa 2 sene önce

  rica ederiz

Murat 3 sene önce

Beyler dediğinizi yaptım ama sorun çözülmüyor bilginiz olsun

hasanhüseyin 4 sene önce

Hocam sen muhtemelen kendini süper zeka sanan saf bir vatandaşımızsın. Yok mail at hemen dönerlermiş, yoğunluktan dolayı işini gücünü bırakıp aklına her geldiğinde mail at mış. Letgo ya insan gibi defalarca mail attım dönen olmadı. İlk yazdığımda tam bir robot edasıyla birisi cevap verdi amaç sorunumu çözmek değil laf salatası yapmaktı. Diğer google play ön bellek silme durumu da denenmiş ve işe yaramış bir çözüm. Ama ıphone kullanıcıları için bir çözüm yok galiba henüz. Sizi süperzekanızla başbaşa bırakıyorum kolay gelsin..

  Mustafa İyitütüncü 4 sene önce

  Hasan hocam haklısın ancak biz olan, yaşanmış bir olayı aktarıyoruz. Yani herkesin sorununa çözüm olacak diye birşey söz konusu değil. Sadece yardım amaçlı yazdığımız bir makaleydi. Bu şekilde bir sorun yaşarsa birisi en azından araştırdığında bu makale ile yardımcı olabiliriz diye düşündük.