Mobil PUBG İnternet Hatası Çözümü | Sunucuya Hızlı Bağlanma

Ana Sayfa Haber Oyun Mobil PUBG İnternet Hatası Çözümü | Sunucuya Hızlı Bağlanma
  

Okuma süresi : dakika


Mobil PUBG internet hatası veya yavaş bağlantı gibi sorunlarınızı çözebileceğiniz makalemizde, dns değiştirmeden, ping değerlerine kadar her türlü olası sorunu ele alacağız.

Reklam ucuz duvar kağıdı

Oyunun masaüstü sürümünden farklı olarak, mobil oyunlar beta sürümünde değil ama halihazırda oyunda bir çok hata mevcut. Bu makale de size mobil pubg’de yaşamış olduğunuz internet sorunlarınıza bulabileceğiniz çözümleri anlattık. Bu tarz problemleri Steam PUBG’de yaşamamak adına pubg fps arttırma makalemize ve pubg sistem gereksinimleri makalemize bakabilirsiniz.

PUBG İnternet Hatası, hem iOS hem de Android kullanıcılarını rahatsız eden bir sorundur. PUBG bir internet oyunudur, yani internet hatası varsa, oynayamazsınız veya daha kötü oyun deneyimi elde edersiniz.

PUGB mobil uygulamalarındaki İnternet Hatası temel olarak, oyunu oynamak için bağlanmanız gereken sunuculara bağlanamayacağınız anlamına gelir. Düzeltme işlemine başlamadan önce şunlara dikkat edin;

1- İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

Mobil PUBG internet hatası

İnternet hızınız ve ping değeriniz çok oyunculu bir online oyun oynamak için oldukça iyi değerlere sahip olmalıdır.

Oyunu oynamak için hücresel ağınızı kullanmamanız gerekiyor. Çünkü bu durum, Android cihazlarda sorunlara neden oluyor ve hata iOS’ta da görünebilmektedir. Wifi bağlantısı bu sorunu çözecektir. Aksi halde telefon interneti dalgalanmadan ve ping değerlerinin yüksek olmasından dolayı oyununuzu yavaşlatacak hatta hiç girememenize sebep olabilecektir.

2- DNS Değiştirin

Mobil PUBG internet hatası

Mobil PUBG internet hatası, ISS’nizin kullandığı DNS sunucusu ile ilgili olabilmektedir. Bazı nedenlerden dolayı oyun sunucularına bağlanmada sorunlar oluşabilir. Çözüm farklı bir DNS sunucusu kullanmaktır.

Google DNS veya Open DNS’yi kullanabilirsiniz, ikisi de ücretsizdir. Bir mobil cihazda DNS’yi değiştirmek oldukça basittir. Hem DNS değiştirmeyi hemde en hızlı dns adreslerini bulmak için makalemize bakabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir