Android En iyi Müzik Çalar 2018 Uygulamaları

Ana Sayfa Haber Mobil Android En iyi Müzik Çalar 2018 Uygulamaları
  Bu yazımızda Android için en iyi müzik çalar uygulamaları paylaşıyoruz.

Android kullanıcıları için varsayılan seçenek her zaman için Google Müzik uygulaması olmuştur. Ama farklı alternatiflere neden yok diyelim ki?

Android için En iyi Müzik Dinleme Programı 2018

Bu yazımızda geliştirici şirketlerin bizlere sunduğu, son derece verimli çalışan ve görselliği ön planda olan android en iyi müzik çalar 2018 uygulamalarına bir bakış atacağız. Başlayalım;

1. PowerAmp

müzik dinleme programı

Uygulama Store’da yaygın olarak kullanılan bir müzik çalar olan Poweramp, zaman içinde milyonlarca indirme sayısına erişti. Android kullanıcıları arasında oldukça yaygın olan, hafif bir uygulamadır.

Uygulama, tüm formatları oynayabilecek sağlam özellik ve ileri destek sistemi ile geliyor. Aynı zamanda ses geliştirme ve ekolayzır, bas ve tiz, mono miksleme ve stereo genişleme modu gibi başka özellikler de sunuyor.

Uygulama ücretsizdir ama satın alabileceğiniz bir Pro sürümü de mevcut. Bu sürüm kullanıcılara 14 gün boyunca ücretsiz sunuluyor.

İndirmek için tıklayın.

2. BlackPlayer

müzik dinleme programı

Mükemmel bir parazit azaltma özelliği sunuyor. Ayrıca birçok değiştirilebilir tema arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Müzik çalar programı piyasada mevcut olan hemen hemen tüm müzik formatlarını desteklemektedir.

Ayrıca, uyku zamanlayıcısı, çapraz geçiş ve daha fazla seçenek ile birlikte bas güçlendirici seçeneği de sunmaktadır.

İndirmek için tıklayın.

3. Fonograf Müzik Çalar

müzik çalar programı

Piyasadaki yeni müzik çalar uygulamalarından olan Fonograf, mükemmel bir görüntü ve özelleştirilebilirlik özellikleri sunuyor.

Aralıksız oynatma, ekolayzır, FM desteği, etiket editörü ve uyku zamanlayıcı gibi özelliklere sahip. Uygulama herhangi bir eklenti olmadan mükemmel görünümlü bir müzik çalar arayanlar için oldukça iyi özelliklere sahip.

İndirmek için tıklayın.

4. GoneMAD Müzik Çalar

müzik çalar programı

GoneMAD müzik dinleme programı farklı bir ek özellik sunmuyor. Ancak şık arayüzü sayesinde listemize girmeye hak kazanıyor.

Ekolayzır önayarları, otomatik ses düzeltme, ses dengesi gibi temel özellikler içerir. Uygulamanın mevcut tüm müzik formatları desteği vardır ve ayrıca uyku zamanlayıcısı, şarkı sözü desteği de sunuyor.

İndirmek için tıklayın.

5. CloudPlayer

samsung müzik çalar

Dropbox veya Google Drive aracılığıyla müzik çalmayı sağlayan CloudPlayer, kendisinini en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan biri olarak konumlandırıyor.

Uygulamanın Chromecast desteği ve SuperSound seçeneğiyle birlikte 10 bantlı ekolayzır ile geliyor. Aynı zamanda çoklu kişiselleştirme desteklerine de sahiptir.

Aralıksız oynatma, uyku zamanlayıcısı, gömülü şarkı sözleri ve 6 bantlı eco ile birlikte çok daha fazlasını sunuyor. Uygulama ayrıca Chromecast ve etiket düzenleme seçeneklerini de desteklemektedir.

İndirmek için tıklayın.

6. AIMP Müzik Çalar

samsung müzik çalar

AIMP, bilgisayarlar üzerinde çoğu kişi tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Ama Android üzerinde sadece temel özellikleri barındıran bir uygulaması mevcut. 10 bantlı bir ekolayzır ve sanal ses üretimi özelliklerinde sahiptir. Şayet sadece temel bir müzik çalar arıyorsanız size göre olabilir.

İndirmek için tıklayın.

7. JetAudio Müzik Çalar

android en iyi müzik çalar 2018

Android için verimli olarak çalışan başka bir müzik çalar programı ise JetAudio’dur.

Uygulamaya 32 önayar ve kayıpsız müzik desteği sunan 10-bant ekolayzır seçeneği ile geliyor. Ayrıca oynatma hız kontrolü, şarkı sözü desteği, zamanlayıcı ve müzik listesi düzenleme gibi ek özellikler sunmaktadır.

İndirmek için tıklayın.

8. PixelPlayer for Android

android en iyi müzik çalar 2018

Piyasada mevcut bulunan samsung müzik çalar programların sizi bunalttığını düşünüyorsanız, hafif ama etkili bir çözüm arayışınız varsa PixelPlayer doğru adres olabilir.

Uygulama neredeyse tüm ses formatları için destek sunuyor ve 5 bantlı bir ekolayzır desteğine sahip. Ayrıca aralıksız oynatma, etiket editörü ve diğer özelleştirilebilir seçenekler ile geliyor. Uygulamanın ayrıca, daha önceden dinlediğiniz müzikleri temel alarak size müzik önerisi sunmak gibi bir özelliği de vardır.

İndirmek için tıklayın.

9. DoubleTwist Müzik Çalar

android en iyi müzik çalar 2018

Google Play’deki en eski müzik dinleme programı sıralamasında olan DoubleTwist, bir müzik çalar uygulamasının en iyi örneklerindendir. Oldukça enteresan eski bir tasarıma sahiptir ancak barındırdığı özellikler ile bu görünümü telafi etmeyi başarıyor.

Samsung müzik çalar, iyi performans gösteren mükemmel bir müzik çalar eklentisi ile birlikte geliyor. Bu uygulama, diğer ücretsiz müzik çalar sürümlerinde görüldüğü kadar reklamlarla dolu değil. Hiç reklam içermemesi sebebiyle listemizde yer almayı başarıyor.

İndirmek için tıklayın.

Sonuç

Müzik çalar programı, Google Play Müzik uygulamasından çok daha ötede yer almaktadır. Telefon üreticinizin sunduğu bir müzik çalar uygulamanız varsa, o uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Ama şu da bir gerçek ki Google Müzik’in bir çok eksik özelliği sayesinde alternatifler aramak zorunda kalıyoruz. Android en iyi müzik çalar 2018 makalemizin sonuna geldik, sizinde kendi kullandığınız bir program var ise bize yorum olarak belirtebilirsiniz.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Samet KacukHakanSemih Keçecioğlu Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Semih Keçecioğlu
Ziyaretçi

Aralarından Phonograph’ı kullanmıştım. Gayet hoş tasarıma sahip bir player. Buradakilere ek olarak Stellio uygulamasını önerebilirim. Oldukça işlevsel ve kaliteli.

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Türk yapımı FX müzik player deneyin ,daha gelişecek çok ses ayarı var. eko , yankı vs vs …tavsiye edrim